Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    ARiMR praca

    29.11.12, 13:57
    Czytałam poprzednie wątki o pracy w ARiMR ale są dość przestarzałe, dlatego zwracam się z pytaniem: Jak teraz wygląda rekrutacja? Chodzi mi dokładnie o stanowisko w IRZ. Była bym wdzięczna za jakieś szczegóły.
    Obserwuj wątek
      • Gość: abc Re: ARiMR praca IP: *.adsl.inetia.pl 29.11.12, 16:27
        eveln25 napisał(a):

        > Czytałam poprzednie wątki o pracy w ARiMR ale są dość przestarzałe, dlatego zwr
        > acam się z pytaniem: Jak teraz wygląda rekrutacja? Chodzi mi dokładnie o stano
        > wisko w IRZ. Była bym wdzięczna za jakieś szczegóły.

        Poszukaj sobie wujka w znanej "partii stołków"
        • eveln25 Re: ARiMR praca 29.11.12, 17:32
          No cóż, konkretna odpowiedź jednak wierze, że obejdzie się bez wujków których i tak z reszta nie mam. Rozumiem że skoro piszesz o wujkach miałaś/ eś do czynienia z rekrutacją?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka