eveln25 29.11.12, 13:57 Czytałam poprzednie wątki o pracy w ARiMR ale są dość przestarzałe, dlatego zwracam się z pytaniem: Jak teraz wygląda rekrutacja? Chodzi mi dokładnie o stanowisko w IRZ. Była bym wdzięczna za jakieś szczegóły. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: abc Re: ARiMR praca IP: *.adsl.inetia.pl 29.11.12, 16:27 eveln25 napisał(a): > Czytałam poprzednie wątki o pracy w ARiMR ale są dość przestarzałe, dlatego zwr > acam się z pytaniem: Jak teraz wygląda rekrutacja? Chodzi mi dokładnie o stano > wisko w IRZ. Była bym wdzięczna za jakieś szczegóły. Poszukaj sobie wujka w znanej "partii stołków" Odpowiedz Link Zgłoś
eveln25 Re: ARiMR praca 29.11.12, 17:32 No cóż, konkretna odpowiedź jednak wierze, że obejdzie się bez wujków których i tak z reszta nie mam. Rozumiem że skoro piszesz o wujkach miałaś/ eś do czynienia z rekrutacją? Odpowiedz Link Zgłoś