Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca czasowa

    05.09.04, 20:40
    Ludzie, jakie macie doświadczenia z agencjami pracy czasowej??
    Obserwuj wątek
      • Gość: Michal Re: Praca czasowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.04, 10:44
        Ja osobiście nigdy nie pracowałem przez takie agencje, ale mam sporo znajomych
        którzy byli przez nie zatrudniani.
        No i tak mogę powiedzieć, że ci co pracowali w Work Service oraz Active Plus
        sąpodobno spoko. Natomiast jeśli chodzi o Creyfs to podobno czasami są drobne
        problemy z wypłatami.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka