w1973 05.09.04, 20:40 Ludzie, jakie macie doświadczenia z agencjami pracy czasowej?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Michal Re: Praca czasowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.04, 10:44 Ja osobiście nigdy nie pracowałem przez takie agencje, ale mam sporo znajomych którzy byli przez nie zatrudniani. No i tak mogę powiedzieć, że ci co pracowali w Work Service oraz Active Plus sąpodobno spoko. Natomiast jeśli chodzi o Creyfs to podobno czasami są drobne problemy z wypłatami. Odpowiedz Link Zgłoś