Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Szukam programisty

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 21:58
    Witam serdecznie,

    poszukuje programisty, ktory moglby zaprojektowac komunikator internetowy.
    Zainteresowanych prosze o kontakt na adres siegfred@interia.pl

    Pozdrawiam
    Maciej Winnicki
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka