Gość: Maciej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 21:58 Witam serdecznie, poszukuje programisty, ktory moglby zaprojektowac komunikator internetowy. Zainteresowanych prosze o kontakt na adres siegfred@interia.pl Pozdrawiam Maciej Winnicki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj