Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Staz - wolne

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.05, 10:29
    Czy w przypadku stazu istnieje mozliwosc wziecia urlopu na zadanie czy jak to
    sie zwie, tzn. ze poprostu dzwonie ze dzisiaj mnie nie ma i jest ok. Mam miec
    egzamin na prawko a nie dali mi normalnie wolnego, a nie mam zamiaru tracic
    kasy....
    Obserwuj wątek
      • Gość: aga Re: Staz - wolne IP: 217.153.79.* 19.02.05, 14:57
        w przypadku stazu jest cos takiego, ze za kazdy miesiac przepracowany
        przysluguje Ci 2 dni wolnego. nie wiem niestety czy moze to byc na 'żądanie".
        moze zadzwon do Twojego powiatowego urzedu pracy i sie zapytaj dokladnie.
        zgadzam sie, nie jestes niewolnikiem, powodzenia na egzaminie.
      • Gość: lida Re: Staz - wolne IP: 62.233.185.* 19.02.05, 19:38
        znaczy ze nie chcą ci dać wolnego dnia,zależy ile juz jestes na stażu,jeśli ten
        miesiąc to należy ci sie dzień wolnego,pozatym ty jestes stazystą nie
        pracownikiem a to jest wielka róznica i nie daj się nie daj sie traktować jak
        sprzątaczka z urzedu za free.wychodz po 8 godzinach i zero pracy w sobote!!!!
        zadzwoń do PUP-napisz wcześniej podanie do pracodawcy.jeśli to nie poskutkuje
        to idz do lekarza L4-puść ścieme o gorączce i grypie napewno dostaniesz wiecej
        niź 1 dzeń,

ja tez byłam na stażu wykożystana do maxsi,7 osób sie obijał a ja tyrałam przez
        5miesięcy bo w 6 się wku.......i poszłam na cały miesiac na L4,(płacone miałam
        normalnie jakbym chodziła),przyszłam po 3 dniach donieść L4,to co zobaczyłam to
        był syf kiła i mogiła,stos brudnych filiżanek,kubków w zlewie-a pili w
        jednorazowych bo nikt ich nie pomył.i jeszcze synalek właściciela gnojek jeden
        powiedział mi że jak juz jestem to przy okazji mam to pomyć!
        ja mu na to że jestem na L4 nie w biurze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka