Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca na pół etatu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 13:35
    Mój pracodawca bardzo długo mnie zwodził z umową.I w końcu dostałam ją
    tydzień temu.Mam ją od marca ,ale na pół etatu za 424 zł.Pracuje normalnie
    codziennie osiem godzin i jeszcze dwie soboty w miesiącu.
    Mam pytanie jakie dodatki mi przysługują? Czy musze zrobić badania i przejść
    szkolenie BHP?
    Obserwuj wątek
        • Gość: Kati Re: praca na pół etatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 14:42
          za kazdy przepracowany czas dodatkowy pracodawca musi ci zaplacic wynagrodzenie
          obowiazuja go rowniez go szkolenie bhp i badania Pracodawca po przekroczeniu
          liczby godzin na 1/2 etatu czyli 20 h musi placic nadgodziny tak wiec zbieraj
          do sadu dowody i sie domagaj od pracodawcy zaplaty za nie nie radzilabym dawac
          sie wykorzystywac pracodawcy zeruja na tym
          • Gość: koleżanka Re: praca na pół etatu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 14:50
            No tak pracodawca płaci mi 1100zł.
            Chodzi mi poprostu o to,że miałam obiecane,że w umowie będę miała pełny etat
            gdyz miałam zamiar wziąść kredy mieszkaniowy,a tymczasem on leci sobie w kulki
            i najpierw zwodził mnie i dawał mi umowę zlecenie,a teraz podsunął mi umowę o
            prace na pół etatu.Z kredytu nici ,bo który bank da mi kredyt przy oficialnych
            zarobkach 424zł? A ja zaczynam mieć tego wszystkiego dość i chodzi mi po głowie
            iść z tym do sądu pracy! Bo przecież z taką umową to będę musiała pracować
            60lat aby iść na emeryturę! A on ciągle tłumaczy mi,że firma dopiero rozwija
            się.Ale co mnie to obchodzi! Ja tez mam swoją rodzinę,a jak jegoi niestać jest
            na pracownika to niech sam zasuwa na dwa etaty.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka