Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca w administracji

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:41
    Mam pytanko. Czy ktoś zna dokładne zasady awansu w administracji
    samorządowej. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
    Obserwuj wątek
      • losiu4 Re: Praca w administracji 24.05.05, 16:45
        porządne plecy to najlepsza ścieżka kariery w tym fachu dla "młodych" (zreszta
        w państwowych firmach również) :)

        Pozdrawiam

        Losiu

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka