Gość: leoś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:41 Mam pytanko. Czy ktoś zna dokładne zasady awansu w administracji samorządowej. Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
losiu4 Re: Praca w administracji 24.05.05, 16:45 porządne plecy to najlepsza ścieżka kariery w tym fachu dla "młodych" (zreszta w państwowych firmach również) :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś