Gość: Antek IP: *.idg.com.pl / 172.16.4.* 07.08.02, 10:19 Witam wszystkich! Jest tu moze ktos z Apeximu? Chcialbym sie dowiedziec co sie dzieje z ta firma, a oficjalnym informacjom-deklaracjom nie za bardzo ufam :)) Pozdrawiam Antek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj