Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.idg.com.pl / 172.16.4.* 07.08.02, 10:19
    Witam wszystkich!

    Jest tu moze ktos z Apeximu? Chcialbym sie dowiedziec co sie dzieje z ta
    firma, a oficjalnym informacjom-deklaracjom nie za bardzo ufam :))

    Pozdrawiam
    Antek
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka