Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.chello.pl 21.08.05, 11:17
    Konczę fizykę, specjalnpość fizyka medyczna. Znam dobrze angielski i na
    poziomie komunikatywnym niemiecki i rosyjski. Poza ścieżką naukową, na
    studiach mam także przedmioty przygotowujące do pracy w szkole (psychologia
    itp.). Jeśli chodzi o doświadcznia - to pracowałam na wystawie naukowej jako
    przewodnik oraz imałam się różnych prac biurowych.

    Gdzie mogę szukać pracy?

    Jako fizyk medyczny oczywiście w szpitalu.

    A jako "po prostu fizyk"?

    Nie chcę być pracownikiem naukowym... Może współpraca z wydawnictwem
    popularnonaukowym? Praca w IT - na czym miałoby to polegać? Wiem, że różne
    firmy szukają fizyków - do jakich prac?

    Dzięki za informaje

    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka