Gość: praca fizyka
IP: *.chello.pl
21.08.05, 11:17
Konczę fizykę, specjalnpość fizyka medyczna. Znam dobrze angielski i na
poziomie komunikatywnym niemiecki i rosyjski. Poza ścieżką naukową, na
studiach mam także przedmioty przygotowujące do pracy w szkole (psychologia
itp.). Jeśli chodzi o doświadcznia - to pracowałam na wystawie naukowej jako
przewodnik oraz imałam się różnych prac biurowych.
Gdzie mogę szukać pracy?
Jako fizyk medyczny oczywiście w szpitalu.
A jako "po prostu fizyk"?
Nie chcę być pracownikiem naukowym... Może współpraca z wydawnictwem
popularnonaukowym? Praca w IT - na czym miałoby to polegać? Wiem, że różne
firmy szukają fizyków - do jakich prac?
Dzięki za informaje