Dodaj do ulubionych

Nadgodziny w CZG !!!

15.11.13, 00:59

Po raz kolejny nie wypłacono nadgodzin w terminie za przepracowany czas ponad obowiązującą normę czasu pracy!! Nie wypłacono również dodatku za pracę w godzinach nocnych! Za to wprowadzono "w tabelkę" ograniczenie godzin nadliczbowych !!
Uważacie pracowników CZG za debili !? Nie dajecie etatów do "fabryk" a każecie robić na czas !? To pokażcie nie przez 2 min. a przez 8 godzin jak to się robi ! Ciężko ? No widzisz H , K i S-3 !!
Zapłacicie za błędy ludzi z własnej kieszeni ? Oczywiście że nie !! Bo macie ich w d...e !
"Tresurka" i cierpliwość ludzi kiedyś się kończy (dzisiaj akurat moja , idę jutro do PIP i Prokuratury-a tutaj akurat PKO BP właśnie "Was" wystawi na cel, jak zawsze ... :):) !!!!
Mam dość żebrania od Pracodawcy pieniędzy za Moją PRACĘ !! Jak ktoś chce brać kasę za "tabelki" to niech sam sobie na to zapracuje;, Leszcze !!!
I pytanko do związków... Nowy Regulamin wprowadzony od Września łamany przez Pracodawcę a Państwo co? Panie Przewodniczący ...O... !?Ciężko być między młotem a kowadłem , prawda ?! Więc trzeba w końcu się zadeklarować ... Albo A , albo B albo CZG !
Obserwuj wątek
          • skuter44 Re: Nadgodziny w CZG !!! 26.11.13, 13:01
            Dziuro

Wątek jest na temat- [u]Nadgodziny w CZG !!![/u] ,

a TY piszesz
            [i]
            ." Czy rankingi są ważniejsze niż podstawowe prawo pracownicze - do wypłaty wynagrodzenia terminowo, zgodnie z KP ?[/i]"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
          • skuter44 Re: Nadgodziny w CZG !!! 08.12.13, 05:42
            Dziuro. Przeczytałem ponownie Twoje wpisy na tym wątku. Dopiero dwa Twoje kolejne wpisy pozwalają się domyślać Chodzi o to :
            w pierwszym wpisie apelujesz o odniesienie się do treści wpisu wątkowego
            w drugim piszesz (z żalem), że rankingi dla forumowiczów są ważniejsze niż łamanie prawa
            (na temat godzin nadliczbowych).
            Jasne, teraz. Ale nie odpowiedziałeś mi . Sam musiałem szukać w całym watku by ustalić skąd takie pytanie o rankingach kiedy pisze się o nadgodzinach.

Wg mnie. Ważne są na forum rankingi i ważne sygnały o CZG.

Każdy , czytając te wpisy odbiera je dla siebie. Co np. mogę dodać do tego wpisu o nadgodzinach w CZG ? To jest informacja adresowana. O CZG często piszą, a więc i często
            czytają. Czyta też adresat. Co ja (np.) mogę dodać do tego wątkowego wpisu ? Co może dodać pracownik oddziału ? I, po co ma wcinać się na temat mu nieznany. Mnie to nie dziwi.

Do oceny zaś banku służą m.in. rankingi. Kto jak nie pracownicy banku mają analizować wyniki
            firmy w której pracują. Część pracowników szuka pozytywnych rankingów, przypomina je;
            tylko po to by mieć okazję do porównań dobrej sytuacji banku z warunkami pracy pracowników, i polemik na ten temat. A potem... wypowiedzieć. Część użytkowników z uporem maniaka piętnuje
            tych co pokazują tu rankingi, a tym bardziej te gdzie bank jest liderem.
            Inni zaś stawiają na forum ranking dlatego bo są dumni z wyników i pracy w firmie
            która (dzięki też solidnej ich pracy) ma super wyniki, wygrywa w rankingach.
            W każdym razie pozytywne dla banku rankingi stały się normalnością, wbrew oczekiwaniom niektórych , zwalczających je przeciwników banku. Dla tych którzy zapomnieli na jakim forum piszą.
      • barbapapa003 Re: Nadgodziny w CZG !!! 26.11.13, 11:45
        skrzyp_lesny napisał:

> Nie sądzę żeby w Łodzi działa się taka krzywda. Wręcz przeciwnie. Człowiek przy
        > zwyczaja się do luksusu

Bo u najlepszego pracodawcy wypłata należnego wynagrodzenia jest luksusem? Tak mamy to rozumieć? :)
              • barbapapa003 Re: Nadgodziny w CZG !!! 07.02.14, 11:06
                galazka20 napisała:

> Myślałam że będzie lepiej z bankomatami. Niestety jest coraz gorzej. Klienci py
                > tają się już nawet czy PKO nie ma pieniędzy bo bankomaty nie działają. WSTYD

Bank pieniądze ma ale "inwestuje" je w nadpłynność... [img]https://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif[/img]
                    • bmajster Re: Nadgodziny w CZG !!! 12.02.14, 17:14
                      Nie należy wymagać i oczekiwać zbyt wiele.
                      Osoby od bankomatów są okopane na stanowiskach i czekają na lepsze czasy.
                      Sądzę że mają duże szanse przetrwać ten Zarząd.
                      Aby do wypłaty.
                      • tujejekscelencja Re: Nadgodziny w CZG !!! 12.02.14, 20:09
                        bmajster napisał:
                        > Nie należy wymagać i oczekiwać zbyt wiele.
                        > Osoby od bankomatów są okopane na stanowiskach i czekają na lepsze czasy.
                        > Sądzę że mają duże szanse przetrwać ten Zarząd.
                        > Aby do wypłaty.

Witam,
                        Nie sądzę! Wprowadzamy stopniowo wpłatomaty. Okopy zostaną zasypane, a czasy rzeczywiście będą lepsze: dla naszych Klientów.
                        Pozdrawiam
                        Wasza Jej Ekscelencja
                        • galazka20 Re: Nadgodziny w CZG !!! 12.02.14, 21:16
                          Mam nadzieję że lepsze czasy będą też dla osób, które próbują dodzwonić się z oddziału w sprawie bankomatu do osoby odpowiedzialnej w CZG. Jesteśmy traktowani jak zło konieczne i nie otrzymujemy informacji zwrotnych. Żeby sprawdzić obecną sytuację wystarczy zlecić badanie telefoniczne tajemniczego klienta (z oddziału). To tyle i aż tyle !
                          • skrzyp_lesny Re: Nadgodziny w CZG !!! 19.02.14, 10:46
                            Spróbujcie zapytać o niedziałający bankomat w Łodzi. Odpowiedź zazwyczaj zawiera: "budowa trasy WZ".
                            O ile zaraz po rozpoczęciu budowy trasy WZ w Łodzi można było być wyrozumiałym i przyjmować te tłumaczenia, o tyle teraz one do mnie nie przemawiają.
                            Mam wrażenie słysząc takie tłumaczenie, że trasę WZ w Łodzi nie buduje firma Mosty-Łódź ale specjaliści z działu czg.
                            Raczej można przewidzieć utrudnienia związane z tą inwestycją i dobrze wykonywać swoje obowiązki w PKO. Jeżeli się mylę to proszę o wytłumaczenie
                              • galazka20 Re: Nadgodziny w CZG !!! 16.04.14, 11:39
                                Co mamy odpowiadać gdy Klienci pytają "czy PKO nie ma już pieniędzy bo bankomaty nie działają?" Dajcie jakąś uniwersalną odpowiedź. Ale taką żeby Klient więcej nie zapytał i nie zawracał głowy błahostkami w stylu bankomaty
                                • skrzyp_lesny Re: Nadgodziny w CZG !!! 18.04.14, 15:29
                                  Zastosuj wariant z budową drogi albo mostu. Sprawdź gdzie w odległości 200-300 km budują drogi i mosty. Sprawdź czy nie remontują wodociągu w pobliżu tj. 20-100 km i mów, mów Klientowi i ładnie uśmiechaj się. Jak jedni mogą mówić że to jest przyczyna niepracującego bankomatu to Ty też możesz. Nie ważne że to nie ma wpływu na ten bankomat. Ważne aby było na już jakieś tłumaczenie i rzecz jasna aby uśmiech był
                                  • galazka20 Re: Nadgodziny w CZG !!! 05.05.14, 10:57
                                    To zawsze jakieś wyjście z sytuacji. Jeżeli prośby i wnioski do czg nie pomagają to życzmy sobie w oddziałach więcej remontów dróg i mostów w Polsce :)
                                    Jestem ciekawa czy dziś ktoś kontroluje sytuację niedziałających bankomatów czy to znów temat mało ważny dla Centrali
                        • zocha37 Re: Nadgodziny w CZG !!! 13.02.14, 16:16
                          tujejekscelencja napisał(a):

> ...Wprowadzamy stopniowo wpłatomaty. Okopy zostaną zasypane, a czasy rzeeczywiście będą lepsze: dla naszych Klientów.

faktycznie, równie częste awarie wpłatomatów = gotówka klientów bezpieczna.... w ich kieszeni[img]https://tiny.pl/q18j9[/img]
        • roro21 Re: Nadgodziny w CZG !!! 08.12.13, 20:43
          Witam ponownie
          Usunieto m wpis wczorajszy poniewaz napisalem prawde wiec napisze to jeszcze raz .. Moi draodzy koledzy z czg ( jestem bylym pracownikiem ) w pelni popieram was co do niewyplacania naleznosci za wasza bardzo ciezka prace . oDkad pani H
          Jest dyrektorem to system uzaleznienia pracownika niewolnika czg opanowala w 100% .Jest to zemsta za brak realizacji w zyciu prywatnym . M a za zadanie wydusic z was ostatnie poty o to chodzi . Wprowadzenie nastepnej firmy zewnetrznej zmusza ja do ograniczania kosztow osobowych . Jesli macie zamiar walczyc z pko to tylko grupowo w pojedynke jest bardzo trudno ale sie oplaca
          Serdecznie pozdr. Wszystkich szarych czg nie pozdrawiam kadry
          Moze szar-ammysz nie usunie?
      • roro21 Re: Nadgodziny w CZG !!! 08.12.13, 20:51
        O zmianach pisze sie od 3lat nikt na to nic nie poradzi musi u gory w zarzadzie
        Zmienic sie figory to po kolei pionki spadna ale nic to szarym z czg nie pomoze
        Jestesci w roznych miejscach polski i nigdy sie nie zjednoczycie a gora bedzie zawsze was ograbiac z kasy przykre ale prawdziwe
    • 11koliber Czas " pracy " dyrektora oddzialu 16.06.14, 18:04
      Wiadomo o co chodzi, ze zawsze można powiedzieć, ze ma nieregulowany czas pracy.
      Zaczyna prace zawsze o tej samej porze, jak też i kończy zawsze tak samo.
      Jest to zawsze OSIEM godzin.
      Pytanie tylko co robi przez te 8 godzin, jak nie zajmuje się praca bankowa ?
      Czy ktoś zna odpowiedz ?
      • galazka20 Re: Nadgodziny w CZG !!! 18.08.14, 10:59
        Ludzie czy ktoś wreszcie weźmie się za pracę ludzi od bankomatów? Odwoływanie transportów ostatnio jest na porządku dziennym. Ktoś sprawdza ile jest odwoływanych transportów?
        Do kogo napisać żeby ktoś wyżej zwrócił na to uwagę? Tak trudno przewidzieć wypłacane pieniądze przez bankomaty?
        Oddziały w tym wszystkim są traktowane jako zło konieczne
        • czuk1 Re: Nadgodziny w CZG !!! 01.11.14, 13:45
          Mogą nawet nie pracować....wg tych wskazówek.
          ...ale...
          Do jasnej .... jako emeryt... chcę w bliskim bankomacie
          mieć nominały 20, 50 zł[b]. Co to za bankomaty, co to za bank
          gdzie najniższym nominałem w bankomatach jest 100 zł.[/b]
          Ludzie... w jakim świecie żyjecie. I mają być godne dochody
          i wysokie płace ??!!

[i]...(idę do PeKaO - muszę placić 5 zł za wypłatę - ale otrzymuję
          " nawet 10 złotowy nominał").... ...przepraszam wkurza mnie i zawstydza ten stan ...[/i]
          • konik57 Re: Nadgodziny w CZG !!! 02.11.14, 07:47
            W chwili obecnej wiekszość bankomatów dostaje nominał 20 złotowy, mało ładujemy tych od 50 PLN, a jeśli nie ma żadnego bankomatu,który byłby ładowany samymi nominałami 100 i 200:) A co do nadgodzin to szkoda słów mam rodzinę i pracuje codziennie po 10-12 godzin,za nadgodziny nie płacą, niby są do odebrania,ale kiedy? skoro brakuje ludzi a pracy przybywa:( Na dzień dzisiejszy mam do odebrania ponad 50 nadgodzin pozdrawiam
            • galazka20 Re: Nadgodziny w CZG !!! 02.11.14, 10:46
              Jakoś nie widzę żeby bankomaty miały każdy nominał. Często nie mają pieniędzy wogóle. Mam nadzieję że nastąpi całkowita wymiana osób w CZG od planowania pieniędzy do bankomatów. Że przyjdą nowi i oddziały pozytywnie odczują zmianę.

[b]Ten powyzęj "[b]konik57[/b]" jest bardzo dobrym przykładem osoby do zwolnienia. Dużo mówi - mało robi. Jego założenie jest takie: posiedzę, zrobię nadgodziny a bank mi musi zapłacić. Widocznie nie ma nadzoru nad nim[/b]
              Zwolnij się człowieku i nie rób wstydu. Przejdź do oddziału a zobaczysz co to znaczy pracować

Dobrym przykładem pracy CZG będzie jutrzejszy dzień w którym będą masowo odwoływać to co zaplanowali, nie wspominając już o nie działających bankomatach. A my znów będziemy świecić oczami przed klientami
              • konik57 Re: Nadgodziny w CZG !!! 02.11.14, 16:23
                Jakie osoby do planowania haha przecież nasz bank zakupił super system planujący:) Czyżbyście nie wiedzieli? System jest rewelacja jedne bankomaty zjeżdzają puste więc pewno stały na gotówkę za to inne zjeżdzają pełne co bysmy więcej godzin siedzieli. Gałązko kiedy ty wygodnie śpisz w swoim łóżeczku ja zapierniczam całą noc i jeszcze dłużej coby wam i klientom dogodzić. A bank nadgodzin nie płaci, ale Ty o tym nie wiesz bo nie siedzisz po godzinach.Oj nie życzę Ci nigdy pracy w CZG. Ja waszej pracy nie neguję wiem,że macie swoje plany do wykonania, za to my mamy cięzką pracę fizyczną.Każdy coś pozdrawiam
                    • bmajster Re: Nadgodziny w CZG !!! 10.11.14, 12:03
                      Jestem ciekawy czy "specjalista" z CZG który chwali się że [u]ma do odebrania 50 nadgodzin (!)[/u] pracuje jeszcze w Banku? To powinna być szybka decyzja przełożonego w tym przypadku.
                      • czuk1 Re: Nadgodziny w CZG !!! 10.11.14, 13:39
                        Powtarzam. Może wreszcie ktoś przeczyta:

Do jasnej cholery. Chcę w każdym bankomacie PKO BP (chlubiącym się we własnym gronie, że jest najlepszym bankiem w Polsce) mieć nominały 20, 50 zł. Co to za bankomaty, co to za bank gdzie najniższym nominałem w bankomatach jest 100 zł. Ludzie... w jakim świecie żyjecie. Bank traci wielu klientów z powodu niskiej jakości usług, teraz naocznie widzimy... przez beznadziejnie słabe zarządzanie bankomatami.
    • konik57 Re: Nadgodziny w CZG !!! 10.11.14, 17:41
      Ja nie jestem specjalistą tylko zwykłym szarym pracownikiem,który ładuje te bankomaty nominałami,które są z góry narzucone przez system. Dodam jeszcze tylko na koniec,że nie mamy żadnych bankomatów do których ładowalibyśmy tylko setki. Obecnie większość bankomatów jest ładowanych nominałami 20,50,100, a niektóre tylko mają nominały 50,100.. A dodam,że specjalista u nas nie ma nadgodzin wcale i pracuje od 6 do14:(
      • klientpko Re: Nadgodziny w CZG !!! 13.11.14, 18:30
        Chciałem wypłacić pieniądze z bankomatu przy ulicy Lutomierskiej w Łodzi (bankomat przy komendzie policji) i myślałem że ch..j mnie strzeli ! BANKOMAT NIE MIAŁ INNEGO NOMINAŁU NIŻ 100 ZŁ. Mogę tak wymieniać na terenie Łodzi kolejne bankomaty z identyczną sytuacją. Jak to się ma do tego co piszą przedstawiciele banku na tym Forum? Klient po wypłacie z bankomatu ma iść sobie rozmieniać pieniądze w sklepie? Z kim mogę skontaktować się w tej sprawie od strony Banku PKO?
        • skrzyp_lesny Re: Nadgodziny w CZG !!! 18.11.14, 13:39
          Kontaktowanie się w tej sprawie nic nie da. Łódź to fajne miejsce. To że nie ma nominałów to drobnostka. W Łodzi są nieodosobnione przypadki gdzie bankomat płacił więcej niż powinien. Później dzwonią do Klientów że Klient dostał więcej pieniędzy niż obciążenie na rachunku. Co Klienta obchodzi że ktoś jest nieprzytomny i ładuje bankomat nie tymi nominałami co trzeba. Najdziwniejsze jest w tym wszystkim to że nikt z biura z zespołu bankomatów nie ponosi konsekwencji za tak rażące pomyłki. Także daruj sobie poszukiwanie kontaktu. Szkoda czasu
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka