Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    LG Philips - Kobierzyce k. Wrocławia

    IP: *.wro.volvo.net / 62.29.248.* 09.01.06, 14:15
    Właśnie ukazały się ogłoszenia we wrocławskim dodatku Gazety o rekrutacji
    inżynierów do budowanej fabryki w Kobierzycach.
    Jestem ciekaw waszych opini o tym pracodawcy
    Obserwuj wątek
      • Gość: darek Re: LG Philips - Kobierzyce k. Wrocławia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.06, 14:27
        chcesz sie przeniesc z volvo do lg....?
      • Gość: bylem na rozmowie Re: LG Philips - Kobierzyce k. Wrocławia IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 25.01.06, 14:06
        Co mozna myslec o pracodawcy, ktory dopiero rekrutuje? Ale pytanie z cyklu
        dziwnych na mojej rozmowie kwalifikacyjnej: a co by było gdyby miał pan pracowac
        od 7 rano do 10 wieczorem, mialby pan ok 2 dni wolnego w miesiacu a czasami
        musialby pan przyjezdzac do fabryki w nocy np po swojej zmianie bo cos sie zepsulo.
        Ciekawi mnie czy istnieja ludzie (Polacy), ktorzy takie warunki przyjma?
        pozdrawiam
        • Gość: bylem na rozmowie Re: LG Philips - Kobierzyce k. Wrocławia IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 25.01.06, 14:13
          moze jednak skoncze bo nie napisalem wszyskiego:
          mowie im, ze mozna tak pracowac jak jest jakis naprawde wazny projekt do
          zrobienia etc...np 3 miesiace, a oni mi na to lekko oburzeni, ze projekt
          instalacji w ich fabryce w kobierzycach bedzie trwal co najmniej rok a moze 2.
          mocne, co?
          poje..i sa Ci Koreancy.
          • Gość: gość Re: LG Philips - Kobierzyce k. Wrocławia IP: *.fonet.pl / 195.117.234.* 27.01.06, 22:05
            A ja tak pracuję, w Polskiej prywatnej firmie i wiem że moje koleżanki i
            koledzy którzy pracują w branży budowlanej (projektowanie i wykonawstwo) też
            tak pracują za naprawdę nieduże pieniądze (1200 netto pelen etet plus płatne
            nadgzodziny w moim przypadku) - tu mam szczęście, a jeszczo rok temu miałam
            opóźnienia w płatnościach nawet 3 m-ce i bezpłatne nadgzodziny. Dzięki temu że
            ja tak pracuje razem z mężem stac nas na nowe mieszkanie na 30-letni kredyt, i
            w miarę godne życie. Z zewnątrz to wmoże nawet nieźle wygląda bo jest
            mieszkanie, auto, nie muszę kupować tandetnych ciuchów z bazaru, i znajomi nam
            zazdroszczą, ale to jednak jest jakimś kosztem. Każdy widzi co ktoś ma a tego
            że zasuwa po nocach to nie widać. Najłatwiej jest się mądrzyć a potem narzekać
            że ja biedny nie mogę dostac pracy. W branży budowlanej, biznesie tak jest. Nie
            ma pracy od-do, trzeba być dyspozycyjnym niemal 24h/dobę. Ja ten weekend siedzę
            w pracy - to prawda że za platne nadgodziny ale ja nie mam możliwości wyboru,
            nie mogę nie przyjść i tak jest od czerwca 2005. Trzeba się odzwyczaić od
            ciepłych posadek w państwowych firmach gdzie nic się nie robi, czy się stoi czy
            się leży to wypłata się należy, urlop się należy, wypoczynkowy, macierzyński
            potem wychowawczy (Jestem kobietą chciałabym tak, ale nie mam złudzeń). Chcesz
            zarabiac większe pieniądze , trzeba się troszkę poświęcić.
            • Gość: corgan Re: LG Philips - Kobierzyce k. Wrocławia IP: *.chello.pl 28.01.06, 04:02
              > Trzeba się odzwyczaić od ciepłych posadek w państwowych firmach gdzie nic się
              > nie robi, czy się stoi czy się leży to wypłata się należy, urlop się należy,
              > wypoczynkowy, macierzyński potem wychowawczy (Jestem kobietą chciałabym tak,
              > ale nie mam złudzeń).

              Obawiam sie ze tych ciepłych posadek na państwowej posadzie nie ma zbyt wiele.
              jesli już to bywają w administracji państwowej i samorządowej.

              Swoją drogą - jak ma być dobrze w tym kraju skoro same kobiety dyskryminują
              inne kobiety. Urlop macierzyński albo wychowawczy to jakaś zakała III RP?

              > Chcesz zarabiac większe pieniądze, trzeba się troszkę poświęcić.

              Dokładnie tak. Mój kolega się poświecił, zostawił przyjaciół, znajomych i
              rodzinę kupił bilet do UK i teraz pracuje za jakieś 1500 funtów/mies. Ale
              problem polega na tym że ma urlop, wolne weekendy a jesli już to płatne... top
              chyba niedobrze no nie?

              Bo po co miałby poświecać sie za 1000-1200 zł? jak ktoś chce - nie ma problemu,
              wolny kraj :)
              • Gość: arnie Re: LG Philips - Kobierzyce k. Wrocławia IP: *.icpnet.pl 28.01.06, 11:42
                Słuchaj a ile Ty zarabiasz bo Twoje koleżanki 1200 netto,ja nie chciałbym tak
                zyć nawet za 2500 netto.W końcu ile zostaje mi wtedy na wydawanie tych
                pieniędzy,nie mówiąc o życiu,które zeżrę w pracy.
      • Gość: lukas80 Re: LG Philips - Kobierzyce k. Wrocławia IP: *.bielsko.dialog.net.pl 03.02.06, 13:57
        Czy ktoś zna jakiś telefon do Lg Philips w Kobierzycach? Szukałem i nie mogę nic znaleść, na informacji też nie mają, mam na myśli jakieś bierzące informacje kogo aktualnie szukają?
        • Gość: iii Re: LG Philips - Kobierzyce k. Wrocławia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 11:24
          nic dziwnego ze nie mozesz znalezc nr skoro fabryka nie jest jeszcze wybudowana

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka