Gość: myśliciel
IP: *.atol.com.pl
20.02.06, 19:41
czytam i czyta przeglądam to forum i do chodze do wniosku że ma może zamiast
narzekać na biura rekrutacyjne czy firmy spróbujmy sami na forum pomóc sobie
w poszukiwaniu nowej pracy -dać adresy, strony sposoby w jaki sposób ktoś
znalazł pracę . wymieńmy się ogłoszeniami bo przecierz nie każdy jest wstanie
przeglądnąć wszystkie ogłoszenia może jakieś ktoś ominie a może właśnie to
które dałoby nam prace. dokonajmy sami selekcji pośredników pracy.niech to
siedzenie przy komputerze będzie przydatne a nie tylko biadoloć.wymieniajmy
się ogłoszeniami i informacjami o pracy.działajmy wspólnie.co wy na to?