Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    POMYSŁ NA PRACĘ-zobacz

    IP: *.atol.com.pl 20.02.06, 19:41
    czytam i czyta przeglądam to forum i do chodze do wniosku że ma może zamiast
    narzekać na biura rekrutacyjne czy firmy spróbujmy sami na forum pomóc sobie
    w poszukiwaniu nowej pracy -dać adresy, strony sposoby w jaki sposób ktoś
    znalazł pracę . wymieńmy się ogłoszeniami bo przecierz nie każdy jest wstanie
    przeglądnąć wszystkie ogłoszenia może jakieś ktoś ominie a może właśnie to
    które dałoby nam prace. dokonajmy sami selekcji pośredników pracy.niech to
    siedzenie przy komputerze będzie przydatne a nie tylko biadoloć.wymieniajmy
    się ogłoszeniami i informacjami o pracy.działajmy wspólnie.co wy na to?
    Obserwuj wątek
      • Gość: zdziwiony Re: POMYSŁ NA PRACĘ-zobacz IP: *.atol.com.pl 21.02.06, 10:28
        na to wygląda że wszyscy maja pracę?
        • zoz3 Obawa dostania pracy :). 21.02.06, 10:50
          Nie. Boja sie aby nie dostac pracy :).
          • Gość: zdziwiony Re: Obawa dostania pracy :). IP: *.atol.com.pl 21.02.06, 12:15
            masz rację
      • Gość: gonka Re: POMYSŁ NA PRACĘ-zobacz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 12:26
        hm...wiesz...bez urazy, ale jak znajde fajne ogloszenie o prace, to po co mam
        informowac o tym wszystkich na forum i robic sobie konkurencje? tak z
        ciekawosci pytam...
        • Gość: xman Re: POMYSŁ NA PRACĘ-zobacz IP: *.atol.com.pl 21.02.06, 12:31
          a może myślicielowi chodzi o te z których nie skożystasz a są ciekawe
      • Gość: poczatkujaca Re: POMYSŁ NA PRACĘ-zobacz IP: *.atol.com.pl 21.02.06, 16:32
        a może byśmy się wymieniali sronami, adresami na których są zamieszczane
        ogłoszenia jestem poczatkująca w tej "branży" i skołowana jak szukać i gdzie
        szukać
        • Gość: Liljen Re: POMYSŁ NA PRACĘ-zobacz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 21:43
          Warto poczytac najpierw to praca.zlotemysli.pl/eporadniki.php a jak to
          nie pomoze to zostaje jeszcze tu
          praca-za-granica.zlotemysli.pl/eporadniki.php

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka