Gość: Lukes
IP: *.aries.com.pl / 195.136.186.*
04.04.06, 00:35
Witam!Chciałem zapytać jak to jest ze stażem. Czy ktoś kompetentny może mi napisać czy to prawda, iż podczas studiów mogę dorabiać maksymalnie do 3 miesięcy jeżeli chcę mieć staż z Urzędu Pracy? Proszę o podanie jakiegoś linku do ustawy lub czegoś co by na to wskazywało. I jeszcze jedno czy liczy się każda umowa do tych 3 miesięcy czy tylko niektóre(np. umowa zlecenie, o dzieło itp)?