fe_male
23.01.03, 15:27
Moje pytanie dotyczy przerw w pracy. W kodeksie napisane jest, że pracowdawca
może wprowadzić jedną przerwę w wymiarze nieprzekraczającym 60 min. Czy
jeżeli pracodawca wprowadzi taką przerwę Regulaminem pracy to pracownik jest
zmuszony z niej korzystać?
Szczerze mówiąc nie bardzo uśmiecha mi się przychodzenie do pracy o godzinę
wcześniej tylko po to, żeby potem na siłę szukać sobie zajęcia, które wypełni
mi tę "darowaną" godzinę.
Dzięki za odpowiedzi.