marciniasia
23.11.06, 21:31
Praca w firmie outsorcingowej, na stanowisku inzyniera 2 linii, administracja
serwerami unix, windows server. Praca dla klientow firmy z calego swiata - w
jezyku angielskim (mowiony i pisany). Wojewodztwo kujawsko-pomorskie, 4 lata
dowswiadczenia w innych firmach. Praca polega na administrowaniu uslugami
sieciowymi (np.DNS).8h dziennie. Dodatkowe profity: pakiet socjalny, opieka
medyczna. ile mozna zarobic brutto?