Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    2nd Line ICT Engineer

    23.11.06, 21:31
    Praca w firmie outsorcingowej, na stanowisku inzyniera 2 linii, administracja
    serwerami unix, windows server. Praca dla klientow firmy z calego swiata - w
    jezyku angielskim (mowiony i pisany). Wojewodztwo kujawsko-pomorskie, 4 lata
    dowswiadczenia w innych firmach. Praca polega na administrowaniu uslugami
    sieciowymi (np.DNS).8h dziennie. Dodatkowe profity: pakiet socjalny, opieka
    medyczna. ile mozna zarobic brutto?
    Obserwuj wątek
      • esbro Re: 2nd Line ICT Engineer 01.12.06, 15:22
        Czyżby pewna firma z kolorową rybką w herbie ?? ;)
        Sam byłem ciekawy ...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka