Gość: szach IP: *.dolsat.pl 28.06.07, 22:32 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=221&w=64943180 Słyszeliście coś o tych kursach? Na czym polegałaby praca takiego opiekuna grupy? Macie jakieś doświadczenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj