Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca w SII Sp. z oo

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 23:13
    Widzę ostatnio ogłoszenia z tej firmy do pracy dla specjalistów Oracle/Data
    Warehouse. Jak się pracuje w tej firmie?. Jak zarobki na tle innych
    warszawskich firm dla Oracle'owców powiedzmy z 5-letnim doświadczeniem?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka