Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: 80.54.10.* 18.04.08, 21:53
    Witam,mam pytanie-jestem w gimnzazjum...
    Zastanawiam sie nad dwoma profilami sportowym(siatkowka) lub humanistyczny.

Interesuje mnie jaka moge zdobyc prace po profilu sportowym i po awfie.. bo
    podobno po awf-ie kiepsko placa... ale rozumiem,pieniadze to nie wszystko. :))
    Obserwuj wątek
      • Gość: wujdobrarada Re: Praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.08, 22:05
        z tych dwóch zdecydowanie wybierz profil sportowy, później możesz zrobić jakiś
        dodatkowy kurs specjalistyczny aby pracować w jakimś komkretnym zawodzie.
        Pracowałem ostatnio w takiej jednej firmie (profil informatyczny) i jeden z
        szkoleniowcow byl po awfie, a byl bardzo dobrze oblatany wogole w sieciach, i
        sprzęcie np cisco.

a humanistyczny.. to chyba jeśli chcesz w szkole pracować za 800 zł/mies i
        zdrowie marnować, najpierw na studiach, później w szkole.
              • lethargica Re: Praca 20.04.08, 10:54
                W dziennikarstwie nie liczy się wykształcenie, tylko lekkie pióro i pasja.

Nie idź na dziennikarstwo! Zmarnujesz 5 lat a niczego się nie nauczysz. Idź na studia, które Cię interesują (po AWF można super zarabiać jako instruktor narciarski w Alpach :)) a do bycia dziennikarzem starczy staż w gazecie, który możesz odbyć w czasie innych studiów.

Pozdrawiam
                • Gość: redaktorka Re: Praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.08, 16:38
                  Zgadza się. Jeśli chcesz być dziennikarzem, nie idź na dziennikarstwo. Lepiej
                  zdobądź konkretne wykształcenie, byś miał o czym pisać, byś znał się na tym, o
                  czym piszesz. Studia dziennikarskie Cię do tego nie przygotują, to bardziej
                  poznawanie teorii nt. dziennikarstwa, a nie nauka zawodu dziennikarza.

Polecam studia niedziennikarskie, związane z Twoimi zainteresowaniami plus
                  współpracę z redakcjami już od młodszych lat studiów lub nawet w szkole
                  średniej. Natomiast by podszkolić swój warsztat dziennikarski, możesz skorzystać
                  z warsztatów dziennikarskich, jeśli trafisz w swojej miejscowości na taką ofertę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka