Dodaj do ulubionych

Podforum slubne

06.05.06, 12:43
Witam wszystkie przyszłe panny młode oraz te co juz maja to szczególne
wydarzenie za sobą.
Chcę załżyć wątek ktory mogłyby być pomocny w jak najlepszym
zorganizowaniu tego ślub i wesele :) Przegladając rożne strony internetowe ,
fora musze stwierdzic ze bardzo rzadko mozna przeczytać wypowiedzi
dziewczyn z Ostrowa i okolic.Jeżeli jednaka jak sa, to rozrzucone i
pojedyncze w poszczegolnych watkach. Zamiast czytac wszystkie wątki
w nadziei ze znajde cos dla siebie, chcialabym zalozyc tu takie mini podforum
wlasnie dla nasgdzie mozemy polecic, odradzic sobie
czyjąs usługę, zastanowic sie nad wyborem salonu, krawcowej, sali czy kursu
przedmałzenskiego. Zapraszam rownież dziewczyny które są już po;) i chetnie
udzieliły by wskazówek co zrobic a czego nie. Mam nadzieje ze moj pomysl
znajdzie oddzwiek... No ale
zawsze jest tak ze ktos musi zaczac. To moze ja:

Ślub we wrześniu.Jak narazie zamówinna sala w Przybysławicach.Moze któraś z
Was tez tam ma? wiec chetnie dowiem się na co zwrócić szczególną uwagę .
Wczoraj zabrałam się za wybieranie sukienek. Pierwsze co mnie zdziwiło to
to , że sukienkę wybieram na ostatni dzwonek bo 3-4 miesiące czeka się za
sprowadzeniem i ewentualnymi poprawkami. Cóż mogę powiedzieć o naszych
salonach hhmmm... Obsługa nie jest najwyższej jakości. Mam porównanie ze
sklepami we Wrocławiu i Poznaniu. Salon nr 1 wg mnie to ten na Sadowej.
Naprawdę rewelacyjna obsługa, wchodzisz i już jest zainteresowanie się
klientem. Pani wspaniale doradza :) wie co ukryć a co wyeksponować, jaki
krój jest najlepszy, można przymierzać do woli różne fasony i wybrać w którym
sie czujemy najlepiej i wygladamy bajecznie. Nie ma wciskania na siłe i
wciskania kitu.
Całe szczęście ,że zaczęłam od tego salonu bo w następnym już moje
zadowolenie poszło robić plum....

Obserwuj wątek
    • Gość: Hania Re: Podforum slubne IP: *.promax.media.pl 06.05.06, 20:15
      cześć Madzia - dobry pomysł z podforum ślubnym.Jestem ciekawa z jakim spotka
      sie zainteresowaniem.
      Dużo wskazówek dotyczących ślubu jest na ogólnym forum ale masz rację,że trudno
      tam znaleźć posty ostrowianek.
      Mam ślub w sierpniu, w Ostrowie. W zasadzie najistotniejsze sprawy mamy
      załatwione, niektóre do dogrania, pozostały jeszcze drobiazgi i dokumenty z
      parafii (brrrr).W przyszłym tygodniu idziemy wybrać obrączki.Pod koniec maja
      mamy zamiar rozwozić zaproszenia, które się robią :)
      Sukienka zamówiona, pod koniec kwietnia, w salonie na ul. Sądowej. Był to
      pierwszy salon do którego postanowiłam pójść i trafiłam świetnie. Obsługa
      rewelacyjna, miła i fachowa.To mi wystarczyło i nie traciłam czasu na inne
      salony.
      W lipcu idę na wesele do kolegi, ktore odbędzie sie w Przybysławicach.Słyszałam
      same dobre opinie o tym lokalu, tak więc chyba dobrze wybrałas.Pozdrawiam
      • Gość: Ola Re: Podforum slubne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 21:44
        hej;) akurat tak sie skłąda,ze gram na weselach.Polecam BOLERO w
        Przybysłąwicach.Mam wielkie porównanie jeśli chodzi o nasze okoliczne
        knajpy.Najlepsze jedzenie,super obsługa,pełen profesjonalizm.Polecam-to no 1:)
        pozdrawiam i ...wszytskiego dobregoo!!
        • Gość: niezdecydowana Re: Podforum slubne IP: 213.17.144.* 07.05.06, 15:49
          Witam.
          Chodzi mi o lokal na małe przyjęcie weselne (tak ok. 50 osób). Słyszałam, opinie
          o dwóch lokalach CAFE PIANO i BROADWAY. Co Wy o nich sądzicie ? Który z nich
          jest lepszy pod względem jedzenia i organizowania imprez ?
          • Gość: Ixi Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.06, 20:47
            Broadway Porażka - Bylam tam na komunii i bardzo sie popsuli Kiedyś bylo fajnie
            a teraz jest porażka - wszystko za poźno (ciasto na dlugo przed kawa, kawa i
            rosół na poł zimne) Niepolecam a o tym drugim nie slyszalam nic lokalu
          • Gość: magdzia.25 Re: Podforum slubne IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 08.05.06, 08:16
            Cześć:) Niestety nie byłam tam wiec nie bede sie wypowiadac. Jak dołączy do
            nas troszkę więcej osób to coś fajnego znajdziemy:)
        • Gość: magdzia.25 Re: Podforum slubne IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 08.05.06, 10:39
          Hej:) fajnie , ze jestes. Czyli mamy osobe ze swiata muzyki. Może chetnie nam
          pomozesz od strony oprawy muzycznej. Napewno beda pytania co do pierwszej
          piosenki, zabaw itp. Ja mam Vademekum ciekawe jak sie chłopcy spioszą.
      • magdzia.25 Re: Podforum slubne 08.05.06, 07:42
        Witam Haniu. Rano zagladam na forum i bardzo sie ciesze, że moj pomysł sie
        spodobał.Zobaczymy co bedzie:). Masz racje dobrze ze zaczełaś od sądowej
        oszczedziłaś nie tylko czas ale i nerwy;). Szybko załatwiłaś te sukienke:)
        bedziesz spała spokojnie a nie na ostatnią chwile. JA sie jeszcze zastanawiam
        nad zaproszeniami czy zamówić czy zrobić sama. Fajnie ze bedziesz miała okazje
        bawic się w Bolero, podzielisz się wrażeniami:). Sprawa papierków kościelnych,
        nauk i poradni to długi temat;) ale jeszcze go rozwinę.
        • Gość: Hania Re: Podforum slubne IP: *.promax.media.pl 08.05.06, 19:19
          Hej Magdzia. Też się zastanawiałam czy robic samodzielnie zaproszenia, na pewno
          koszt byłby znacznie mniejszy,ale w końcu zdecydowałam się zamówić. Jesli masz
          odpowiedni sprzęt komputerowy (mam na mysli drukarkę -bo ja nie mam :)),
          troszke poczucia estetyki i jakiś pomysł (chociaz na necie jest bardzo dużo
          wzorów, więc zawsze można cos podpatrzyć)to można robić samemu.
          • magdzia.25 Re: Podforum slubne 09.05.06, 14:09
            cze:)Masz racje Haniu. Moj zapał do robienia zaproszeń powoli mija. Znalazłam
            fajne zaproszenia w necie, wyszukalam treśc , która mi sie podobała, czcionki i
            gify, znalazłam nawet papier odpowiedni w Ostrowie i koperty. Teraz musze sie
            zabrać za wypisywanie ale coś ciężko mi to idzie. Sprzet mam wiec tez nie
            bedzie problemu.Ogólnie to lubie takie prace techniczno - plastyczne ale
            faktycznie rożnica w cenie bedzie znikoma i za dużo się nie oszczędzi a
            roboty......niejedno popołudnie. A właśnie mówiąc o zaproszeniach co sądzisz o
            księdze gości na weselu?. Różne są opinie i sama nie wiem. JA jakoś sie nie
            spotkałam u nas z takiego zwyczaju. ( przepraszam jezeli sie wkleiło nie pod
            twoim postem)
            • Gość: Hania Re: Podforum slubne IP: *.promax.media.pl 10.05.06, 18:57
              Chyba nie będę miała księgi gości-chociaż uważam, że byłaby z tego niezła
              pamiątka, poczytac sobie po ślubie wpisy znajomych i rodzinki.Musze to
              przemyśleć.Ale bardziej jestem na nie.
              • Gość: Linda Re: Podforum slubne IP: *.promax.media.pl 10.05.06, 23:05
                Też się zastanawiam i skłaniam się ku takiej właśnie księdze, wydaje mi się, że
                to bedzie niesamowita pamiątka na całe życie ;)) Oglądałam już nawet kilka na
                Allegro, trochę drogie, jak zresztą prawie wszystko zwiazane ze ślubem i
                weselem..
        • tenia100 Re: dekoracja sali 08.02.07, 14:08
          prosze dziewczyny o jakieś namiary.Ślub we wrzesniu a ja nic nie mam na temat
          wystroju. Macie jakieś firmy. Chodzi mi o wystrój materiałami z dodatkiem
          balonów. Z góry dziękuje.
          • chantal10 Re: dekoracja sali 08.02.07, 14:35
            Może kwiaciarnie się tym zajmują? Popytaj np. w Magnolii albo innych :)
          • kwiatek784 Re: dekoracja sali 10.06.07, 15:57
            firma która zajmuje się dekoracją - DEKORES - na pewno mają stronę internetową
            tylko nie pamiętam adresu...
          • agulenkaosw Re: dekoracja sali 15.04.12, 20:58
            Jesli moge polecic to POLECE W 1000% FRME HAPPY DAY Z OSTROAWA WLKP mam juz swoj slub za soba oni mi zrobili przepieknie wystroj kosciola atrakcje pod kosciolem ktore ja akurat wybralam to byly banki i podlo z balonami:)
            stroli mi rowniez dom (plot z balonow)
      • tenia100 suknie w Ostrowie 20.02.07, 09:56
        hej, szukam sukienki i nic nie mogę znaleźć, są w Ostrowie jakieś ciekawsze
        sklepy z sukienkami ślubnymi? Jeśli tak to ile bo nie wiem czy warto jechać.
        • chantal10 Re: suknie w Ostrowie 20.02.07, 10:16
          Są:))
          Koło kina Komedy jest jakiś sklep (albo wypożyczalnia, pewna nie jestem), na
          Sądowej, na Wiosny Ludów...
          Pewnie są jeszcze inne tylko w tej chwili żaden mnie się nie przypomina :-)
        • magdzia.25 Re: suknie w Ostrowie 20.02.07, 10:57
          Oj ciezko w Ostrowie z sukniami. Osobiśce tylk na Sadowej bym cos wybrała. ja
          pojeździłam po sklepach Poznań i Wrocław i faktycznie prawie zażda z katalogu
          mieli do przymierzenia. Niestety przy Komedzie jak juz mi cos wpadlo w oko to
          ze nie maja do przymierzenia bo to , bo tamto. A pozatym tam nie podobala mi
          sie obsluga. Ja wybralam w Pozanniu Sincerity model 3142
          www.sinceritybridal.com/eu_po/collection_popup.php?id=593&disc
          takiej napewno w Ostrowie nie znajdziesz. Mam do odsprzedania jak by kos byl
          zainteresowany:). U nas to gorsetowe przewazaja i 2 cześciowe no i na kole - Ja
          takiej nie chciałam.
          • monikaxxx666 Re: suknie w Ostrowie 04.03.07, 01:06
            moglabys mi przeslac mi zdjecia na mij e-mail? monikaxxx666@inteia.pl
            • monikaxxx666 Re: suknie w Ostrowie 04.03.07, 01:09
              jesli ktos ma na sprzedaz suknie slubna rozmiar 38 to prosze o przeslanie zdjec
              moj e-mail monikaxxx66@interia.pl pozdrawiam!!!Monika
              • kkarolka25 Re: suknie w Ostrowie 04.03.07, 09:53
                Ja bede sprzedawac w tym rozmiarze moja suknie slubna ale po slubie, po
                18/08/2007. Kiedy masz slub?
      • agnesg6 sala czy restauracja? jak zaoszczędzić 09.03.07, 20:46
        Czy znajdą sie jakieś dziewczyny które mają pomysł na tanie wesele? Jedna w Was
        pisała że zmieści sie w 10 tyś - jest na to jakiś patent bo nie zarabiamy,
        płacimy sami a jednak marzy mi sie małe wesele. Na razie zaczeliśmy zbierać
        kase. Gdzie wychodzi taniej nałe wesele ( ok 60 osób) na sali czy w restauracji?
        • ixi84 Re: sala czy restauracja? jak zaoszczędzić 12.03.07, 12:48
          Nie wiem co wychodzi taniej zalezy jaka restaracja (centrum czy dalej, lepsza
          czy gorsza) a na sali to wiadomo ze jest wiecej biegania no i jezeli sala jest
          za miastem a jestes z centrum too na paliwo tez troche stracisz a ile stresuu.
          Ja wybralam restaracje i mysle ze to dobry wybór bo przynajmniej stres z tym
          zwiazany mi nie towarzyszy (ustrojenie, sprzatanie itp.)
        • kkarolka25 Re: sala czy restauracja? jak zaoszczędzić 31.03.07, 16:41
          Wedlug mnie zawsze masz taniej na sali, w restauracji ludzie doliczaja sobie
          sporo za obsluge, faktem jest, ze Cie w tym momencie nic nie interesuje, ma byc
          zrobione i juz, ale kasy wydasz wiecej. Pytanie tylko, czy znajdziesz taka mala
          salke na 60 osob, bo w wiekszosci to sale sa duze, na ok 100. My robimy na sali.
    • Gość: Ixi Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.06, 20:47
      Jestem zaa jesli chodzi o podforum :D
      Ja mam slub we wrześniu 2007 w Stylowej :D Nigdy tam nie bylam i nic nie wiem
      jak to bedzie noo ale Pozyjemy Zobaczymy :)
      • Gość: magdzia.25 Re: Podforum slubne IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 08.05.06, 08:28
        Cześć. Serdecznie witam :).To od nas zależy jak to forum bedzie wyglądać. Ja
        tez mam we wrzesniu 2. Stylowa hmmm ponoc jest niezła:) bylm tam kiedyś na
        stypie ale tego nie mozna porównywać z weselem. Duzo osób tam ma wiec moze
        znajdzie sie ktoś z kim bedziesz mogła bliżej pogadać.
        • Gość: Ixi Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.06, 09:42
          Tez tam mamy swoje wesele ale dopiero we wrześniu w przyszlym roku... takze ty
          mam nadzieje zdasz mi relacje co i jak bylo i jak ci sie podobało.Z gory
          dziekuje
      • Gość: Hania Re: Podforum slubne IP: *.promax.media.pl 08.05.06, 18:51
        Hej Ixi -ja mam wesele w Stylowej juz w sierpniu, także na pewno napiszę o
        swoich wrazeniach po imprezie. Słyszałam bardzo dużo dobrych opinii, także od
        ludzi grajacych w zespołach.Jestem spokojna.
        • Gość: Ixi Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.06, 20:11
          No to czekam niecierpliwie na relacje bo ja w ciemno zamówilam tam :) ale po
          twojej wypowiedzi jestem spokojniejsza
      • Gość: wiola Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 14:01
        Witam.Ja miałam wesele w Stylowej we wrześniu 2004.Naprawde polecam z czystym
        sumieniem.Sa tam do wyboru 3 zestawy w różnych cenach.Ja miałam ten najdroższy
        za 110 zł(wtedy).Jedzenia opór,smaczne,pięknie podane.W cenie tej było ciasto i
        tort.Także nie martwiłam się poszukiwaniem kogoś do pieczenia.3 tygodnie
        później bylam na weselu w Borowiance i obiektywnie patrząc jest ona
        przereklamowana.to znaczy sala b.ładna,ale niestety jedzenie już nie takie
        dobre i nie tak dużo.Chociaż nie wiem czy para młoda miała ten najdroższy
        zestaw.Może stąd to odczucie.ale naprawde STYLOWĄ polecam i po wizycie w
        Borowiance dziwie się osobom,które czekają tak długo z weselem aby mieć swój
        wymarzony termin w Borowiance.
    • Gość: Linda Re: Podforum slubne IP: *.promax.media.pl 09.05.06, 15:45
      Witam, super pomysł z tym podforum ;))
      My mamy ślub w sierpniu, wesele w "Bolero" w Przybysławicach. Widzę, że lokal
      popularny, chociaż poza Ostrowem, prawdę mówiąc jedyny, o którym nie słyszałam
      żadnej negatywnej opini kiedy orientowałam się z zakresie sal.
      I mam nadzieje, że tak zostanie ;))
      Kamerzysta, fotograf i zespół zarezerwowane, na nauki uczęszczaliśmy w lutym,
      poradnii małżeńskiej w mojej parafii się nie wymaga.
      Sukienka będzie szyta przez dobrą znajomą, jesteśmy w trakcie zamawiania
      materiałów.
      Mam problem z wyborem dobrej kosmetyczki, najchętniej pomalowałabym się sama,
      ale obawiam się, że z nerwów będą mi się tak ręce trzęsły, że nie dam rady..
      Poza tym nie wiem gdzie zamówić ciasto i jaką wódkę?
      Pozdrawiam.
      • magdzia.25 Re: Podforum slubne 09.05.06, 19:56
        O bardzo mi miło powitać Cię Lindo na naszym forum:) . No pieknie juz tyle
        masz pozałatwianeAle masz fuksa że nie musisz poradni zaliczyć , ja niestety
        musiałam i nauki kościelne i poradnie zaliczyć. Nie było tak źle;)
        wytrzymaliśmy jakoś. Dla zainteresowanych dziewczyn co do poradni to ja
        byłam na ul. Różanej sympatyczna pani :), polecam. To tylko 3 spotkania:).
        Cieszę się , że też masz w Bolero może masz już ustalone menu? bo ja jeszcze
        nie. Chętnie nawiąże bliższy kontakt:) Wódki tez nie mamy ale za ciastem to
        już chyba by trzeba było się rozglądać.
        Co do kosmetyczki też szukam i fryzjera też. Malować się sama hmmm ... jesteś
        odważna nie ma co J . Ja tam się nastawiam na nerwy z elementami paniki wiec
        chwila relaksu nie zaszkodzi. jak się pójdzie do kosmetyczki Koleżanka mi
        poleciła salon na ul. Kolejowej przy dworcu. Idę w lipcu na wesele do
        kuzynki wiec będzie okazja wypróbować, zobaczymy . Co do fryzjera to
        zastanawiam się nad tym na Raszkowskiej po schodach. Chce mieś rozpuszczone
        włosy a mam raczej cieknie i proste . narazie szukam fryzury.
        Musze uciekać . Miłego popołudnia

• Gość: Linda Re: Podforum slubne IP: *.promax.media.pl 09.05.06, 21:45
          Malować się sama hmmm ... jesteś
          > odważna nie ma co

Właśnie, że nie będę się sama malować, bo z nerwów mogłabym wszystko popsuć ;)
          Rozważam kosmetyczkę na Ledóchowskiego i przed mostem, to już chyba
          Krotoszyńska.
          Ciagle nie wiem co z ciastem..
        • Gość: Hania Re: Podforum slubne IP: *.promax.media.pl 10.05.06, 19:13
          Ja również uczęszczam do poradnii na Różanej , zostalo jeszcze jedno spotkanie.
          Do makijażu wybiore sie równiez na ul. Kolejową (o której wspominasz), byłam
          tam 3 razy, gdy szłam na wesela i zawsze byłam zadowolona. Do fryzjera chodze
          na ul. Wiosny Ludów, jestem zadowolona , więc nie bede szukać innej
          fryzjerki.Nie mam koncepcji co do fryzury, jestem na etapie zapuszczania i
          chyba bede miała lekko upiete pod górę a tył spuszczony. Na dzien dzisiejszy
          nie mamy jeszcze samochodu, więc gdybyście coś wiedziały to dajcie
          znać.Pisałyście równiez o alkoholu, z tego co zdążyliśmy się zorientować w tzw.
          hurtowniach wcale nie jest taniej niż w marketach.Ale decyzja jeszcze nie jest
          podjęta, musimy troszkę jeszcze poszukać. Wczoraj zamówiliśmy obrączki,czas
          oczekiwania 2 tygodnie-nawet się zdziwiłam, że tak krótko. A gdzie będziecie
          zamawiac bukiet ślubny?Tymczasem, pa
          • Gość: Ixi Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.06, 20:47
            Mi sie wydaje ze najladniejsze robia na ulicy Gimnazjalnej :D coo o tym sadzicie
            • lindaaa Re: Podforum slubne 10.05.06, 23:11
              Na pewno robią ładne, ale ceny mają jeszcze ładniejsze .. ;))
              • Gość: magdzia.25 Re: Podforum slubne IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 11.05.06, 10:22
                Jeszcze jest kwiaciarnia na Kościuszki i Radłowskiej.Cenowo troche taniej. Ale
                z Gimnazjalnej sa naprawde ładne...
              • ixi84 Re: Podforum slubne 11.05.06, 11:10
                Noo wlasnie ile kosztuje taka wiazanka... wiem ze na Gimnazjalnej robia ladne
                ale nie orientowalam sie za ile :)
          • Gość: Hania Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.06, 10:54
            Coś pomyliłam, do fryzjera chodze na ul. Gimnazjalną ;)
      • Gość: Tina Re: Podforum slubne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.06, 21:25
        a kto Ci gra Lindoo?? bo ja mam wesele co prawda w przyszłym roku,ale wciaż
        szukam orkiestry.. Nie mozemy sie zdecydować:/pozdrawiam:)
        • Gość: Linda Re: Podforum slubne IP: *.promax.media.pl 09.05.06, 21:41
          Zespół też już mamy, ale nie mogę sobie przypomnieć jak oni się nazywają..
          Pani Ewa, pan Jacek i jeszcze jeden pan.. Coś na A ;))
          • sylwiafrankowska Re: Podforum slubne 10.01.07, 15:00
            jakie macie zespoły na wesele??jakie polecacie??potrzebuję pare kontaktów do zespołów
    • Gość: Ixi Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 22:14
      Ile w bolero jest od osoby - pytam z ciekawości :)
      • Gość: Linda Re: Podforum slubne IP: *.promax.media.pl 09.05.06, 23:21
        Powiem Ci szczerze, że nie pamiętam dokładnie, bo rezerwowaliśmy salę we
        wrześniu ubiegłego roku, ale są chyba dwie opcje menu: za 100 i 110 zł.
        • Gość: Ixi Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.06, 18:22
          Dzieki za info...widac Ostrów i okolice to ponad 100 zł
          • lindaaa Re: Podforum slubne 10.05.06, 23:13
            Na Limanowskiego przy kościele jest sala, gdzie płaci się ok. 80 zł/os.,
            znajoma miała w zeszłym roku, podobno było całkiem fajnie.
        • magdzia.25 Re: Podforum slubne 17.05.06, 14:48
          i chyba 20 zł od osoby za poprawiny. w cene nie sa wliczone owoce, napoje, i
          placki. Niepamietam dokładne ale za udziec to sie płaci jeszcze dodatkowo jak
          ktos chce.
          • lindaaa Re: Podforum slubne 17.05.06, 14:53
            Za poprawiny z tego co pamiętam to 15 zł.
            Udziec jest wliczony do meny za 110, bo bez tego to 100zł.
            Tak było w zeszłym roku, nie wiem czy teraz siecoś pozmieniało.
        • monika808 07.07.07 01.06.07, 16:42
          Witam wszystkie Panny Młode. Po długim okresie nieobecności postanowiłam
          odwiedzić forum. Mój temat oznacza oczywiście mój ważny dzień. Już niewiele dni
          zostało. Wszystko załatwione w 99%. A jak u Was drogie 07!!!
    • lindaaa Re: Podforum slubne 10.05.06, 23:10
      Założyłam sobie w końcu konto ;))
      • ixi84 Re: Podforum slubne 11.05.06, 09:36
        Ja też :)
        • Gość: poszukująca Re: Podforum slubne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 19:38
          hej dziweczyny!!a kto u Was gra na weselu??dzięki z góry!!ja chciałabym
          AWAY,ale tak naprawdę to znam ich tylko z kasety i nie wiem jak naprawdę( w
          realu) graja!!dzięki z apomoc w sprawie zespołu::)
          • ixi84 Re: Podforum slubne 11.05.06, 20:08
            Away mialy byc u mnie ale juz mieli termin zajety...podobno sa super
            • Gość: texas Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.06, 07:09

a co sadzicie o kupnych zaproszeniach tych np. z empiku sa ladne ale czy
              kupne wypada dac..tym bardziej ze na tyle znajduje sie kod kreskowy..
              • ixi84 Re: Podforum slubne 12.05.06, 10:38
                My sie nie zastanwialismy jeszcze nad zaproszeniami jakie bedziemy miec ale
                ogladajac kiedys w Intermarchu podobaly nam się :)
                • Gość: oleander Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.06, 10:46

chlopacy a wy co sadzicie krawat, mucha czy moze musznik... mam lekki dylemat
                  ale chyba postawie na dobry krawat...
                  tylko pozniej przy oczepinach dziwnie nim troche rzucac...
                • lindaaa Re: Podforum slubne 12.05.06, 13:12
                  Ja będę miała zaproszenia ręcznie robione, wg mojego projektu, przez koleżankę,
                  której numer pojawił sie już na tym forum. Są śliczne i niedrogie, a co
                  najważniejsze - nie trzeba ich wypisywać bo wszystko jest ładnie podrukowane.
                  Zainteresowanym mogę podać namiary.
                  • Gość: oleander Re: Podforum slubne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.06, 13:59

podaj namiary potrzebuje na lipiec podaj tez cene dzieki
                    • lindaaa Re: Podforum slubne 12.05.06, 14:57
                      Tel: 509659580, firma nazywa się Dekores, ul.Radłowska 45,
                      właścicielka - Justyna.
                      Ceny różne, zaczynają się chyba od 2,50 ale najlepiej spytać właścicielkę.
                      Pozdrawiam.
                      • ixi84 Re: Podforum slubne 12.05.06, 18:16
                        ooo to może i ja sie skusze... Mamy duzo czasu jeszcze do namysłu :)
    • lindaaa CIASTO.. 12.05.06, 19:26
      "Bolero" nie zapewnia ciasta i trzeba kupić we własnym zakresie.
      Dostałam numer od koleżanki, dzwonię i co się okazuje? Że pani ma zajęte
      terminy do końca października.. Dziewczyny (chłopaki?;), gdzie Wy zamawiacie
      ciasto? Nie podejrzewałam, że terminy "na ciasto" też bedą takie napięte..
      • Gość: Hania Re: CIASTO.. IP: *.promax.media.pl 12.05.06, 19:32
        Nam ciasto zapewnia restauracja. Popytaj w ciastkarniach, na pewno mają namiary
        na osoby, które pieką.
      • magdzia.25 Re: CIASTO.. 17.05.06, 14:51
        Ja wiem ze dobre ciasta ma pani w okolicach Grabowskiej po lewej stronie . moge
        sie dowiedziec o napiary. Ciasto dobre bo na imieniny panie do pracy zamawiaja
        własnie od niej, na komunie tez piecze .
        • Gość: wiola Re: CIASTO.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 13:53
          Niestety pani w okolicach ul.Grabowskiej już nie polecam.Zepsuła się
          bardzo.Kiedy miałam wesele we wrześniu 2004 było ok,teraz torty to nędza.Na
          roczek mojego dziecka zrobiła zupełnie inny tort niż zamawiaam,a przybranie
          tortu było okropne.
        • agulenkaosw Re: CIASTO.. 15.04.12, 21:00
          Jesli chodzi o ciasto to ja zamawialam firme z kalisza PRZEPIEKNY www.sosniccy-lechowscy.pl/ ZAMAWIALIISMY 2 TORTY I BYYLY PRZEPYSZNE
    • chantal10 Nauki przedmałżeńskie 14.05.06, 18:34
      Zastanawiam się, jak się zabrać do nich, jak one wyglądaja, są płatne, gdzie
      organizowane?
      Jestem laikiem :-)
      • ixi84 Re: Nauki przedmałżeńskie 14.05.06, 18:36
        Nauki sa organizowane raz w Antonim raz w Farze. We wakacje takowe kursy sie
        nie odbywaja
        • chantal10 Re: Nauki przedmałżeńskie 14.05.06, 18:50
          Dzięki za błyskawiczną odpowiedź:))
          A nie wiesz ile kosztują / czy w ogóle coś kosztują, bo raczej wątpię, zeby
          było za darmo cokolwiek w Kosciele :/
      • lindaaa Re: Nauki przedmałżeńskie 14.05.06, 18:52
        My chodzilismy do Antoniego, codziennie od niedzieli do czwartku, chyba na
        18:30, spotkania trwały godzinkę, półtorej - nie było źle.
        Płaciliśmy 20 zł. (za parę) przy odbiorze zaświadczeń, czyli w czwartek.
        Zaczynają się w trzecią niedzielę każdego miesiąca, poza - jak wspomniała ixi -
        wakacjami.
        • ixi84 Re: Nauki przedmałżeńskie 14.05.06, 19:04
          Hmm ja pomysle o naukach kolo września :) i też mysle o Antonim bo jakos
          bardziej lubie ten kościół niż Fare :oo
          • lindaaa Re: Nauki przedmałżeńskie 14.05.06, 19:46
            My ogólnie byliśmy zadowoleni, nie było sztywno, raczej pół-żartem pół-serio,
            treść wykładów wiadomo, że jest specyficzna, momentami trzeba uważać, by za
            głośno się nie śmiać ;)
            Ale słyszałam, że w Farze jeszcze większe "średniowiecze".
            • Gość: oleander Re: Nauki przedmałżeńskie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.06, 06:47

a jaka macie wybrana pierwsza piosenke do tanca???
              ja bede mial micheala boltona love so beautifull...
              • ixi84 Re: Pierwszy taniec 15.05.06, 10:18
                Nam zespół proponuje "Gdy na mnie patrzysz" Noo ale zobaczymy moze sie cos
                nowego odpowiedniego ukaze do tego czasu :)
            • Gość: nieostrowianka Re: Nauki przedmałżeńskie IP: 213.17.144.* 15.05.06, 08:37
              Same nauki przedmałzeńskie to nic ;)
              Najciekawiej jest w poradni przedmałżeńskiej (płaci się w niej za materiały
              nt.naturalnych metod). Z góry zarezerwujcie sobie na nią minimum miesiąc. Gdyż
              każda para będzie się uczyć metody objawowo-termicznej, a co za tym idzie
              kobiety będą musiały obserwować swój cykl i prowadzić notatki w stylu pomiaru
              temperatury i obserwacji śluzu.
              Tak więc jeśli ktoś jeszcze nie ma tego za sobą, to polecam zrobić je z dużym
              wyprzedzeniem.
            • ixi84 Re: Nauki przedmałżeńskie 15.05.06, 10:19
              Tak też myślałam bo cóż mógłby wymyślić ks. Mąka hehh
              • Gość: oleander Re: Nauki przedmałżeńskie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.06, 13:32

miesiac to nic znam regiony gdzie ludzie chodza przez 3 miesiace...
                • Gość: nieostrowianka Re: Nauki przedmałżeńskie IP: 212.244.107.* 16.05.06, 09:10
                  Heh, sama w takim mieszkam ;) W jednej z parafii kurs trwał 5 tygodni : co
                  tydzien po 1 godzince ;)
                  Ale na szczescie znalazla sie tez taka, gdzie kurs trwal 2 dni, a poradnia to
                  tylko 2 lub 3 spotkania w miesiacu.
                  • niektos wesele czy przyjecie ? 16.05.06, 09:14
                    Mam pytanie jaka jest obecnie tendencja robienia wesel ? Huczne wesela czy
                    mniejsze przyjecia dla najblizszej rodziny (do 50 osób) ?

Ja osobiście jestem za tym drugim, dzięki temu mam już mieszkanie.
                    • Gość: oleander Re: wesele czy przyjecie ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 10:37

ja i tak robie dla najblizszych i z dwoch stron wyjdzie mi okolo 65 osob
                      zastanawiam sie nad poprawinami u mnie karczmarz chce za nie 3 tysiace
                      bez wzgledu na ilosc gosci..do tego dochodzi jeszcze zapewnienie muzyki..
                      • arletaam Re: wesele czy przyjecie ? 18.01.08, 23:33
                        My mamy duze rodziny, prawie 100 osob wychodzi. Do tego paru znajomych i juz jest ponad 100. Wiec chcąc nie chcac wesele bedzie duze, ale i tak jestem za hucznym weselem- takim z przytupem. Uważam, że jeżeli kogoś stac na to to nie ma co oszczedzać. W końcu to najszczęśliwszy dzień w życiu - jedyny i niepowtarzalny. Chce się w ten dzień mieć przy sobie wszystkich bliskich i przyjaciół. Nas nie do końca stać no ale zbieramy, rodzice tez pomogą i będzie ok:)
                    • lindaaa Re: wesele czy przyjecie ? 16.05.06, 13:21
                      Będziemy mieli wesele na ok. 100 osób, ale to tylko dlatego, że mamy duże
                      rodziny.
                      Poza tym kuzynostwo jest już w wieku, kiedy zaprasza sie z osobą towarzyszącą,
                      więc trzeba liczyć niektórych podwójnie.
                      Nad poprawinami się ciągle zastanawiamy, mi wydawało się oczywiste, że zabawa
                      trwa dwa dni, ale coraz częściej spotykam sie z opiniami, że w dzisiejszych
                      czasach poprawin się już nie robi..
                      • magdzia.25 Re: wesele czy przyjecie ? 16.05.06, 17:37
                        Dokładnie ma to samo co Linda. Nie wiem czy finansujesz sama czy rodzice
                        pomagaja. Ja osobiście byłam za małym: rodzice, rodzeństo, babcie oczywiscie ,
                        chrzesni i tyle takie male przyjecie z obiadem i kolacja. Jednak jestem
                        pierwsza wydajaca sie córka wiec mama szaleje;).Co prawda mamy dużą rodzinę i
                        kuzynostwo majace ponad 18 lat wiec z osobami towarzyszacymi wypadało by
                        zaprosic. Z mojej strony 40 z drugiej tez z 40 + znajomi+
                        kamerzysta+kierowca+delegacje z dwóch stron+ orkiestra i sie nazbierało 99
                        osób.
                  • magdzia.25 Re: Nauki przedmałżeńskie 16.05.06, 17:47
                    Nie no 5 tygodni to przesada. Ludzie pracują np. na zmiany i jak maja nauki
                    zaliczyć?. Sorry ale to już przesada!. Zmieniając temat w niektórych parafiach
                    to nawet nie można stroić kościoła.Nie mówie żeby odrazu jakieś wielkie bukiety
                    po bokach roztawiać ale nawet nie można delikatnych białych wstążek.
                    • lindaaa Re: Nauki przedmałżeńskie 16.05.06, 18:31
                      Na forum ogólnym Ślub i wesele niektóre dziewczyny mówiły, że u nich nauki
                      trwają nawet 8-9 tygodni.. Wszystko zależy od parafii i miasta.
                      Wg mnie nasz system prawie-tygodniowy to bardzo dobre rozwiązanie ;)
                      • Gość: oleander Re: Nauki przedmałżeńskie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.06, 06:57

czy ta firma DEKORES to wlascicielka jest justyna lisek???
                        • lindaaa Re: Nauki przedmałżeńskie 17.05.06, 13:23
                          Justyna - tak.
                          Lisek - nie.
      • ixi84 Re: Nauki przedmałżeńskie 17.05.06, 18:24
        A moze napiszecie w jakim kosciele macie (mialyscie) sluby i ile takie cos
        kosztuje (ksiadz+organista+kwiaty)
    • ixi84 Kosciół 17.05.06, 18:30
      A moze napiszecie w jakim macie (mialyscie) kosciele slub i jak to wygladało
      cenowo (ksiadz + organista + kwiaty) ???
      • Gość: Hania Gdzie robicie plenery ślubne??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.06, 13:01
        • ixi84 Re: Gdzie robicie plenery ślubne??? 18.05.06, 14:11
          Antonin - urzekł nas pałacyk mmm
          • magdzia.25 Re: Gdzie robicie plenery ślubne??? 19.05.06, 15:47
            A nam fotograf zaproponowal palacyk Bagatela w Czekanowie . Była ktoras z was
            moze?
            • Gość: Hania Re: Gdzie robicie plenery ślubne??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 15:49
              Tak byłam tam, bardzo ładne obejście,dużo zieleni, drewniane łąweczki, ale to
              jest prywatna posesja i nie wiem czy można tam robić zdjęcia, chyba, ze
              dogadasz się z właścicielem.
              • Gość: magdzia.25 Re: Gdzie robicie plenery ślubne??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 07:18
                Z tego co wiem to kamerzysta zalatwia wejscie do parku. ja mam pana Sikore z
                Kaliskiej. Co o mim sadzicie?.Widzialam jego pokazowke i byla spoko ale
                wczoraj ogladalam od kolezanki z wesela i mam kilka uwag.... ale mnie ciezko
                dogodzic ;)
                • kateeeee86 Re: Gdzie robicie plenery ślubne??? 10.08.06, 20:16
                  Jeśli chodzi o Pana Sikorę niestety nie plecam, nierzetelny człowiek do tego
                  niezbyt miły dal swoich klientów. Zmiana nastawienia na to gorsze nastąpiła jak
                  dostał pieniążki. Filmy są rednie, raczej niczym nie zachwycają.
                  • kateeeee86 Re: Gdzie robicie plenery ślubne??? 10.08.06, 20:17
                    Antonik super miejsce, ale szczególnie polecam Bagatele we Wtórku, piękne
                    miejsce. Tylko najpierw rzeczyweiście trzeba ustalić z właścicielem date i
                    godzine, zdaje mi się, że trzeba też zapłacić ;-)
                  • edusia177 Re: Gdzie robicie plenery ślubne??? 12.09.07, 20:50
                    ja polecam pałacyk w Dobrzycy:) oto link tam znajdziecie zdjęcia
                    pałacu i przyległego parku:)
                    fotogalerie.pl/galeria/alex1953%2028206;jsessionid=B02E8AA4C71EF4814AC4E7FE1A279005
      • magdzia.25 Re: Kosciół 19.05.06, 15:56
        ciekawy temat;). ja biore slub w kosciele poza Ostrowem wiec: 50 zapowiedzi,
        organista 100, koscielny 30, ministranci 2x10 zł, pano od kwiatow i niby
        wystroju 50 zł z kwiatami lub 30 zł wtedy kwiaty we własnym zakresie no i
        ksiadz hmm... nie dam wiecej jak 200 zł
    • lindaaa Re: Podforum slubne 19.05.06, 15:35
      W ramach porządku, zaczynajcie nowe ślubno-weselne tematy wpisywać odpowiadajac
      na pierwszy wątek, bo inaczej zrobi się bałagan i się nie połapiemy ;(
      • lindaaa Re: Podforum slubne 19.05.06, 15:36
        na pierwszy post.. znaczy się;)
        • magdzia.25 Re: Podforum slubne 19.05.06, 15:58
          postaram :)sie ale czasem nie wiem czemu wkleja sie tam gdzie nie trzeba to
          chyba z roztargnienie
    • ixi84 Suknie ślubne 20.05.06, 10:52
      Ja mam takie małe pytanko. ten watek byl juz poruszany ale sie nie rozwinał.
      Gdzie sa w Ostrowie wypozyczalnei sukni?? Ile to kosztuje ?? i czy suknie te sa
      w jako takim stanie??
      • lindaaa Re: Suknie ślubne 20.05.06, 12:39
        Ja mam suknię projektowaną i szytą specjalnie dla mnie, dlatego nie byłam nawet
        w żadnym salonie, ale moja koleżanka się tym interesowała i z tego co mówiła,
        to zarówno w Komedzie jak i na Wiosny Ludów można sukienkę wypożyczyć. Wychodzi
        o około połowę taniej, ale z wypożyczaniem to róznie bywa. Znajoma w zeszłym
        roku wypożyczyła sukienkę z Komedy, była bardzo niezadowolona, bo dostała inny
        dół niż zamawiała, trochę za krótki nawet. To było 2-3 dni przed weselem i nie
        było już czasu, by sprowadzić inny, a widocznie ten co przymierzała wcześniej
        panie wypożyczyły komuś innemu..
        • ixi84 Re: Suknie ślubne 20.05.06, 12:48
          Jakis salon ci szyje? Ile cie takie cuś wyniesie?? Pozdrawiam :)
          • lindaaa Re: Suknie ślubne 20.05.06, 12:58
            Nie salon, osoba prywatna ;)
            Materiały mam z Włoch, plus kryształki Svaworskiego - narazie jakieś 400 zł.
            Poszukuję jeszcze koronki. W Ostrowie nie ma, w Kaliszu nie ma.
            Niedługo mam zamiar wybrać się do Poznania.
            • lindaaa Re: Suknie ślubne 20.05.06, 15:05
              kryształki Swarovskiego..;)
            • ixi84 Re: Suknie ślubne 21.05.06, 09:39
              Ja nie lubie koronek itd... dlatego postawie na prostote i elegancje... mam
              nadzieje ze coś znajde co mnie urzeknie :)
            • monika808 Re: Suknie ślubne 18.01.07, 11:01
              Witam. Jeśli jest taka możliwość to daj namiary na tą krawcową.Będę wdzięczna,
              tez chcę uszyc nową, nie wypożyczać. Z góry dzięki wielkie!!!
      • sylwiafrankowska Re:zespół na wesele 10.01.07, 14:56
        czy znacie może jakies fajne zespoły na wesele,potrzebuję na październik 2007,niestety away jest juz zajety,czy ktos wie jak gra zespół effect??
        • ixi84 Re:zespół na wesele 15.05.07, 19:50
          Matko tylko nie effect...trzymaj sie od nich z daleka a jak nie wierzysz to
          zapytaj tych co byli na Sylwestra w Gorzycach :) pozdrawiam
          • exit.ka Re:zespół na wesele 17.05.07, 12:13
            czy możesz określić co było nie tak z zespołem EFFECT?
      • kkarolka25 Re: Suknie ślubne 13.05.07, 18:46
        Czesc. Ja takze zastanawialam sie nad wypozyczeniem sukni, moge sie
        wypowiedziec. Po pierwsze absolutnie nie polecam salonu w Komedzie, kobieta,
        ktora ze mna rozmawiala, robila mi laske, ze w ogole odpowiada na moje pytania,
        byla wrecz arogancka! Z czyms podobnym dawno sie nie spotkalam! Bylam tam
        pierwszy i ostatni raz.
        Za to Pani numer jeden to ta w posazu na Raszkowskiej, bardzo milutka.
        Dlaczego nie zdecydowałam sie na wypożyczenie? już pisze. Wypożyczenie sukni
        kosztuje ok. 1000zl (takiej z nowej kolekcji) było by ok, ale co sie później
        okazało, ze do tej ceny dochodzi kilka dodatków, za które musisz osobno
        zapłacic, na przykład w cene nie jest wliczony welon, ozdoba na szyje, jesli
        ktos preferuje inne dodatki, np. rekawiczki, szal, cena wzrasta do 1300-1400,
        wiec naprawde lepiej dac sobie uszyc, albo po prostu kupic nowa, a pozniej za
        polowe ceny sprzedac. Wiesz, ze nie masz "wynoszonej" sukni, ktora po kilku
        czyszczeniach nie wyglada juz dobrze, dzisiaj zamawiasz i nie masz zadnej
        gwarancji, ze kobiety nie wypozycza jej, nie beda dopasowywac na inna
        dziewczyne. Pozdrawiam, papa
        • magdzia.25 Re: Suknie ślubne 14.05.07, 18:09
          Oj wiedze , że tez polubiłaś panią z komedy;). Widocznie nic się nie
          zmieniła przez ten rok Kobietka może zniechęcić i to bardzo aż odechciewa się
          szukać dalej sukienek. Po pierwsze wchodzisz do salonu i na wstępnie jest
          oceniony twój statut materialny. Może gdybyś przyszła obwieszona jak choinka w
          biżuterie to może właziła by ci w d.., nie wiem ja przyszłam skromnie ubrana
          wiec odpadłam na wstępie. Wybierając sukienki z katalogu to słyszałam od
          niej -tej niema, tej tez nie ma , nie, nie, nie, nie. Ok jak nie ma to nie,
          więc przymierze te które są. Powiedziałam jej jaki mniej więcej chce krój
          oczywiści nie było takowej ( szukałam jednoczęściowej bez gorsetu)
          Stwierdziłam , że przymierze to co jest. Ponieważ juz wcześniej przymierzalam
          i wiem w jakim kroju mi jest dobrze wiec z koleżanką zaczynamy wybierać , od
          której zacząć przymierzanie a przy tym oczywiste komentowałaysmy , że w tej
          to mam się nie podoba , wiec ta odpada….. Na to pani nas wyśmiała co my
          wydziwiamy i że to ona jest specjalista i pozjadała wszystkie mądrości .
          Spojrzałyśmy na siebie z koleżanka wymieniłyśmy uśmieszki i
          przymierzałam każda z wystawy. Jej oczywiści nie w nos bo to trzeba
          oczywiście sie wysilić i zdejmować z manekina. Oj byłam bardzo
          upierdliwa .......... Oby takich sklepów jak najmniej i omijać szerokim
          łukiem.
      • ixi84 Re: Suknie ślubne 15.05.07, 19:48
        No i suknie mam już wybraną...wypożyczam bo nie chce pozniej sie meczyć ze
        sprzedaża a pozatym mam dziwny gust i raczej nikt by nie chcial kupić hehe...
        Co do salonów to wypożyczam na Wiosny Ludów i obsluga ok. Na Sadowej 2 babki
        ale niezbyt sobie radziły a pozatym one nic tylko uszyć uszyc i uszyć ciagle w
        kółko powtarzaly - widac na czym im zależy, pożniej oczywiscie w komis mozna u
        nich wstawić na pół roku ( w tym czasie pewnie wypożyczaja ta suknie i robią
        kase na niej) po czym jak nikt nie kupi to ci oddawają <lol> jakoś nijakoś mi
        sie to widziało...Wole wypożyczyć i kłopot z głowy :)
    • lindaaa Oleander 21.05.06, 13:39
      Oleander, podobno widziałeś moje zaproszenia, ładne?
      • Gość: oleander Re: Oleander IP: 195.116.207.* 22.05.06, 14:20

ladne ale dlaczego zastrzezone???...:))
        • lindaaa Re: Oleander 22.05.06, 15:09
          Gość portalu: oleander napisał(a):

>
          > ladne ale dlaczego zastrzezone???...:))
          >
          Zastrzeżone tylko do sierpnia ;)
          • hektorr Re: Oleander 23.05.06, 09:53

a co z pierwsza piosenka jakos nikt nie kwapi sie z odpowiedzia na moje
            pytanie. pierwszy taniec pierwsza wybrana piosenka..wszystkie oczy wpatrzone
            na mloda pare...ja am micheala boltona : "love so beautifull".
            • ixi84 Pierwsza piosenka 23.05.06, 16:13
              My jeszcze nie wiemy bo to duzo czasu i może pojawic sie coś nowego.
            • kropka871 Re: Oleander 02.06.06, 16:07
              Pierwszy kawałek może "Wielka Miłość"...ja poszukuje autka,które mnie zawiezie
              prosze o pomoc ;)
            • kropka871 Auto 02.06.06, 16:26
              Biore ślub w przyszłym roku w kwietniu w Podjadku w Górznie,jedyny problem jaki
              mi został to auto do ślubu...pomocy
              • megi-80 Re: Auto 14.09.06, 14:06
                Czesc Kropka,ja biorę ślub 09.06.07 w kościele NMP, a przyjęcie weselne
                urządzam w Podjadku w Górznie. Niestety za samochodem jeszcze się nie
                rozglądałam, wydaje mie się że jest jeszcze trochę czasu, chyba że nie??? Mam
                pytanie, byłaś może w Podjadku na weselu jako gość, wiesz jak to wszystko tam
                wygląda?-bo ja zarezerwowałam salę po jej obejrzeniu itd.i po pozytywnych
                relacjach moich znajomych (przy czym one by jakies dwa lata temu na tych
                weselach)I na ile osób urządzasz wesele? w sprawie samochodu do ślubu mam
                nadzieję, że ktoś z forum nam pomoże:) Pozdrawiam
    • monika808 07.07.2007 24.05.06, 09:25
      Cześć dziewczyny. Jestem z Koźmina i jak widac mój wielki dzień to 07.07.2007.
      Mam nadzieję że będzie szczęśliwy. W porównaniu z innymi to mam bardzo duuużo
      czasu, ale juz zaczęłam załatwiać. Początkowo myśleliśmy o 06.16 ale wczoraj
      dzwoniłam aby wstępnie "zaklepać" termin i ten był już zajęty. Narazie to
      wszystko. Ale chyba musze zabrać się za resztę aby udało mi się zgrać wszystko
      razem. Pozdrawiam!!!
      • ixi84 Re: 07.07.2007 30.05.06, 14:20
        Ta data to fenomen także musisz sie liczyc z tym ze wiele osob taka sobie
        wybierze i bedzie zageszczenie w zalatwianiu spraw :) zycze ci wszystkiego
        dobrego jesli chodzi o zalatwianie spraw slubno-weselnych
        • monika808 Re: 07.07.2007 30.05.06, 14:23
          Właśnie zdałam sobie z tego sprawę. Jednak mam nadzieje że wszystko będzie o.k.
          • kalamata99 Gdzie lindaa 30.05.06, 20:33
            No a gdzie jest lindaa? Niedawno wpadla na forum kalisza, narobila duzo szumu i
            zniknela. Pewnie naszywa krysztalki Swarovskiego na suknie slubna.
            • lindaaa Re: Gdzie lindaa 31.05.06, 13:36
              Spokojnie, wrócę, po prostu w tym tygodniu mam tyle na głowie, że prawie w
              ogóle kompa nie odpalam. Ostatni egzam zdany śpiewająco w piątek, ale muszę
              skończyć pisać pracę magisterską, a do tego dochodzą sprawy związane ze
              ślubem.. A trochę tego jest. Ciasto zamówiliśmy w Aleksandrii (za Godzieszami),
              rozdaliśmy już prawie 30 zaproszeń, koronkę kupiłam w końcu w Kaliszu ;)
              Całe szczęście, że kryształkami zajmie się ktoś inny, bo mi by na pewno już
              czasu nie starczyło.. Zaraz idziemy do USC.. i metryki musimy wyciągnąć..
              Ale za kilka dni wrócę robić dalej szum ;))))))
              • kropka871 autko 02.06.06, 16:28
                Jesli ktos moze mi pomoc to prosze o namiary jakis telefon albo cos takiego ??
      • domk1 To ponad rok. Może narzeczony znajdzie inną. 26.06.06, 10:41
        Różnie w życiu bywa.
      • artangel dekoracja 11.08.06, 11:04
        Witam!
        Dekoruję sale weselne za bardzo przystępną cenę:)
        Zainteresowane Panie lub Panów proszę o kontakt:)
        505 255 732
        • niki0011 Re: dekoracja 16.01.07, 20:07
          cześć,nadal zajmujesz się dekoracją sal? mam ślub w sierpniu i właśnie poszukuję
          dekoratora.Mogłabyś przesłać mi kilka fotek twoich dzieł:)może być na ten adres
          salon_visage@wp.pl dzięki
        • ewakrys82 Re: dekoracja 17.01.07, 16:34
          Ja też proszę o fotki udekorowanycg przez Ciebie sal. Mój mail ewakrys@o2.pl
          • monika808 Re: dekoracja 22.01.07, 15:21
            Ja też będe wdzięczna za fotki monika808@gazeta.pl i jakies namiary. Dzięki
    • niektos obyczaje :) 03.06.06, 17:29
      Mam pytanko. Jakie zwyczaje będziecie powielać na waszych przyjęciach?
      Sypanie ryżem , zbieranie grosików, tłuczenie kieliszków, przenoszenie przez
      próg, przywitanie chlebem i solą ... itd. Może jakieś nowe pomysły
      • ixi84 Re: obyczaje :) 05.06.06, 21:01
        No ja chyba wszystkie te zwyczaje bede chciala wykorzystać
    • lindaaa formalności 05.06.06, 20:11
      Nareszcie większość formalności mamy już za sobą..
      Tydzień był bardzo intensywny, ale prawie wszystkie zaproszenia wysłane lub
      wręczone osobiście, czas zająć się zawiadomieniami, ale na to jeszcze trochę
      czasu zostało. Wszelkie papierki włącznie z zaświadczeniem z USC - przekazane
      na spotkaniu z księdzem.
      Teraz mogę ze spokojem kończyć pisanie pracy magisterskiej ;)
      • ixi84 Re: formalności 07.06.06, 18:03
        No to gratuluje załatwienia spraw... My narazie mamy przerwe a puki co to sesja
        przede Mną :(
        • lindaaa Re: formalności 08.06.06, 15:37
          Ja już mam sesję za sobą, kończę pisać pracę mgr-ką.
          Musieliśmy pozałatwiać wszystko teraz, bo mój narzeczony pracuje zagranicą i
          nie wiadomo kiedy nastepny raz przyjedzie ;((
          • ixi84 Re: formalności 08.06.06, 17:02
            No to gratuluje zdanej sesji i powodzenia w obronie pracy i dalszych
            przygotowań ślubno weselnych ;)
            • lindaaa Re: formalności 08.06.06, 18:45
              Z przygotowaniami narazie stanęłam w miejscu, muszę jeszcze przejść się na
              spotkanie do poradni przedmałżeńskiej (sama) bo okazało się, że po śmierci
              naszego proboszcza jednak tego wymagają (wcześniej można było to sobie
              odpuścić..). Na wszystko inne jest jeszcze czas.
              • ixi84 Re: formalności 08.06.06, 20:44
                śmierci proboszcza...czyżbyś była z Parafi św. Pawła ???
                • lindaaa Re: formalności 08.06.06, 22:20
                  Tak ;))
                  • ixi84 Re: formalności 09.06.06, 09:44