Gość: Blusiek IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 30.03.03, 21:43 Czy ktos zna szefa "Arki Noego" z Kobylej Góry? Wiem, że ma na imię Artur i prowadzi świetne spotkania i robi niezłe koncerty... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: azazel Re: Gdzie ta arka? IP: *.promax.media.pl 31.03.03, 17:43 znac nie znam ale siedziba od tego roku miesci sie na ostrowskich Piaskach.. jak chcesz adres to napisz , teraz z glowy nie pamietam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nora Re: Gdzie ta arka? IP: *.zapis.net.pl 31.03.03, 22:00 Pytasz pewnie o Artura Amendę Odpowiedz Link Zgłoś
hektorr Re: Gdzie ta arka? 08.04.03, 17:20 jesli adres cie interesuje no to pisz... Ostrow wlkp. ul. Plazowa 10 63-400 Odpowiedz Link Zgłoś