horse-aga 11.05.06, 18:40 Wytropiłam że w naszym mieście jest studium policalne które kształci w zawodzie: technik hodowca koni, technik ogrodnik Nauka jest bezpłatna i trwa 4 semestry. zajęcia odbywają się ZSRCKU w Piasecznie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj