ina212 27.11.07, 13:30 Jako przyszla panna mloda poszukuje najlepszej kosmetyczki i fryzjerki - nie wiem do kogo mam sie zapisac na czesanie i malowanie. Licze na Wasza pomoc - kogo polecacie:)??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
milaosobka1 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 27.11.07, 19:53 szukaj sobie dalej......... ilez mozna w kolko ten sam temat walkowac Odpowiedz Link Zgłoś
zoa81 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 05.12.07, 15:17 widze że osoba a nicku miałą osóbka, wcale nie jest taka miła. Temat ten nie był wcale tak bardzo wałkowany. Też planuje ślub w 2008 roku, i to w maju. Nie mieszkam w Łukowie, i nie wiem kto jest dobry, więc też byłabym wdzięczna za podpowiedzi w sprawie fryzjerki i kosmetyczki :-) Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.12.07, 16:13 polecam kosmetyczkę Agnieszkę, która pracuje w salonie " Monika" na Międzyrzeckiej, a fryzjerkę Kasię nad Piter Panem i Sarą( obok Gustu) - też w 2008 roku mam ślub i te osoby wybrałam:) Odpowiedz Link Zgłoś
kate-fashion Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.12.07, 22:10 Moim zdanie najlepiej uczesze cie na slub Iwona z larca z dmocha, a najlepiej zrobi makijaż Izolda co tam pracowała a teraz na kościelnej ma salon. Już od wielu osób słyszałam,że są niezastąpione, i paznokcie robi bardzo oryginalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiuta100 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 08.12.07, 10:08 Zgadzam się, Izolda robi pięknie makijaże i paznokcie,a włosy Halina- ciągle wygrywa jakies konkursy,albo Agnieszka Więckowska też robi super fryzury. Elegancko robią,a zarazem z wyobraźniA Odpowiedz Link Zgłoś
zoa81 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 21.01.08, 10:10 Mam nie typową datę ślubu 3 maja, święto kościelne. I niestety ta fryzjerka do której chciałam pójść (Iwona) ma nie czynne, kosmetyczka Izolda też nie przyjmuje. Więc gdzie sie zapisać???? Z tego co sie zorientowałam Kasia z nad Sary przyjmuje i Halina, którą bardziej polecacie???No i jaką wybrać kosmetyczkę, może tą z salonu Monika na Międzyrzeckiej. Pomóżcie mi nie jestem z łukowa i nie mam sie kogo doradzić Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 24.01.08, 19:03 Co do fryzjerki-polecam Kasię, ceny nie są wygórowane, a zawsze wychodzę stamtąd zadowolona:)Natomiast Halina, fakt-ładnie czesze, natomiast ceny ma kosmiczne i często narzuca swoje zdanie klientom.. Jeśli chodzi o kosmetyczkę, ciężko powiedzieć.. Mam pytanie-gdzie przyjmuje Izolda?I czy naprawdę tak ładnie maluje jak tu piszecie? Odpowiedz Link Zgłoś
zoa81 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 27.01.08, 14:21 Izolda przyjmuje na ul. Kościelnej. Nie wiem jak maluje, bo nigdy u niej nie byłam. Chyba jednak wyboirę Halinę jako fryzjerkę naślub, ma wolny termin na godz. 100, a Kasia na 11.00 i niewyrobie sie na Slub :-(. ale nadal nie mam kosmetyczki, na Międzyrzeciej też nie pracują. Znacie jeszczemoże jakąś kosmetyczkę dobrą,aha a moze cossłyszeliście o fryzjerce Mirelce??? Odpowiedz Link Zgłoś
ada80 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.01.08, 21:30 Jeśli chcesz by zadowolona to tylko na makijaz do IZOLDY, maluje super, szczególnie oczy:). zresztą poczytaj w innych wątkach, jest o niej dużo pozytywnych opinii. No i trwały makijaż. A fryzjerka tylko HALINA:) Halina czasami narzuca swoje zdanie ale tylko dlatego, ze przychodzą do niej klienki z fryzurami z katalogów, które nie pasują im ani do twarzy ani do rodzaju włosów. Halina jest na czasie, wiem ze nawet jej salon jakieś konkursy wygrywał ogólnopolskie, zresztą to z praktyk u niej sa najlepsze fryzjerki z łukowie. Wybierz te dwie osoby a napewno bedziesz zadowolona. Moim zdaniem i nie tylko, poczytaj inne wątki one są najlepsze:) A co do terminu to zadzwoń do Izoldy, tylko rozmawiaj z nią a nie z recepcjonistką i ona napewno Cie zapisze:)I koniecznie zrób sobie u niej dzień albo dwa dni wczesniej paznokcie i jakas maseczkę relaksujaca z masażem:) REWELA! Sama testowałam:) Życze udanej impry. pozdr,ada Odpowiedz Link Zgłoś
zoa81 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 30.01.08, 09:45 Dziekuję Ci za wyczerpującą odpowiedź :-) Zapisałam sie do Izoldy, tylko ona jeszcze da mi odpowiedź czy na 100% będzie pracowała w tym dniu. Mam nadzieje, że będzie :-). I do Haliny jestem zapisana. Mam długie włosy, a chciałabym nie mieć koka, tylko takie półrozpuszczone włosy, mam nadzieję że cos wykombinuje. Jeszcze tylko szukam dobrej kwiaciarni i dekoracji kościoła, ale to w innym wątku sie zapytam.... Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 30.01.08, 17:52 no dobra dziewczynki:) namówiłyście mnie na tą Izoldę:)idę jutro się zapisać na makijaż ślubny i paznokcie:)Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
ada80 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 03.02.08, 20:56 Halina na pewno uczesze Cie na czasie:) Ja jak czesałam sie u iej do ślubu, to po zakończeniu, średnio mi sie podobało,bo ja chciałam troche inaczej ale za to na weselu wszyscy sie zachwycali. A teraz z perspektywy czasu, dziekuje jej ze mnie nie chciała uczesac ,,modnie"-a przynajmniej mi sie tak wydawało wtedy, bo wyglądałabym jak wieśniara:) Ona jest zawsze o krok do przodu:) Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 04.02.08, 07:59 a czy mogłabyś mi powiedzieć ile zapłaciłaś za fryzurkę ślubną Halinie? Odpowiedz Link Zgłoś
zoa81 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 04.02.08, 09:51 A ja chyba zrezygnuje z tej Haliny. PRZEROST FORMY NAD TRESCIĄ... wielka dama.Umówiłam siez nią żeby zobaczyła moje włosy, coś doradziła, spóźniła sie pół godziny...,póxniej jak rozmawialiśmy to próbowała narzucić swoje zdanie, nie mogę sobie pozwolić na to że np. spóźni się w dniu ślubu, a za fryzurę powiedziała 130zł, tak więc u innej fryzjerki będę miała za tą kwotę i fryzurę próbną. Chyba pójdę do tej Kasi z nad Sary koło Gustu, co o niej sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś
ina212 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 04.02.08, 12:29 A co sądzicie o kosmetyczce Kasce Sulej??? Warto do niej sie zapisac na makijaz slubny??? Odpowiedz Link Zgłoś
zoa81 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 04.02.08, 15:35 A macie jakieś zdanie na temat kosmetyczki Sylwi Samulak? Odpowiedz Link Zgłoś
anonim1985 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 18.10.10, 23:28 wole sprawdzonych fryzjerów i nie eksperymentować. www.fryzjerstwo-lukow.pl Odpowiedz Link Zgłoś
anonim1985 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 18.10.10, 23:30 tu masz stronkę do niej sama oceń: www.fryzjerstwo-lukow.pl Odpowiedz Link Zgłoś
sztylet50 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 19.10.10, 14:41 idźcie ludzie jak chcecie eksperymentować, bo fryzjerka jaką miał dawno kopnęła go w dupę, i ma tylko uczące się, to jestdopiero eksperyment. A tak swoja drogą to już nie zapier...dala i nie robi śmierdzącego żarcia na wesela??? Odpowiedz Link Zgłoś
sqlite Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 24.10.10, 20:09 hee hee;) Nie wiem jak sulej, żadna moja koleżanka do niego nie chodzi, więc nie mogę nic powiedzieć. natomiast bardzo nie polecam po poprzedniej sobocie fryzjerki z galerii urody u Izoldy, ponieważ ani koloru, ani uczesania sobotniego nie zrobiła mi dobrze. Nie podobało mi się i nie byłam zadowolona. Jeśli chodzi o makijaż u niej, to odwrotna sytuacja, pięknie mnie pomalowała, rewelacja, polecam z całego serca i z cczystm sumieniem, i oczyszczanie twarzy też miałam wcześniej zrobione b.dobrze. Niestety ta fryzjerka kwalifikuje się na totalną wymianę. Odpowiedz Link Zgłoś
sztylet50 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 27.11.10, 13:30 nie chodzi żadna twoja koleżanka, bo on nie robi bab. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-maka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 30.11.10, 12:50 Ja bym chciała pochodzić na jakieś odchudzające urządzenia, tyle się pisze w internecie o różnych zabiegach wyszczuplających, a właściwie, może bardziej na rozstępy takie jak po ciaży, ale w Łukowie nie wiem gdzie takie są. Chodziłoby mi o takie bardziej zaawansowane. Wiecie coś? Odpowiedz Link Zgłoś
klaraa55 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 30.12.10, 22:03 zapisałam się na sylwestra do izoldy na makijaż, mam nadzieję, że wyjdzie fajnie, bo inaczej będę dotąd marudziła aż wyjdzie dobrze, strasznie się boję, bo idę z super chłopakiem na bal i muszę wyglądać pięknie. Jaki wy wybieracie makijaż? mocniejszy czy deliaktniejszy i czy z brokatem to nie kicha? Mam nadzieję, że Iwonka z larca nie zmyjemi makijażu, bo póżniej mam dopiwo wlosy a wcześniej makijaż Odpowiedz Link Zgłoś
beauty_nudla Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 15.02.08, 20:14 Izolda jest super fantastyczna kosmetyczka-a od niedawna ma salon razem z Tomkiem fryzjerem ktory tez potrafi na głowie rózne cuda zrobic,mało tego pod nimi jest nowo otwarte solarium -brak słów musicie sami spróbowa. Odpowiedz Link Zgłoś
inka2222 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 23.05.08, 20:32 Taaaa.... nowe solarium z starymi łóżkami :( :( do tego słabe lampy, byłam tam z 6-7 razy i to od 8 do 15 minut i nie było widać żadnej opalenizny u mnie :(:(:( Za każdym razem ta pani zapewniała mnie że jeszcze tylko raz przyjdę i będzie super opalenizna.... Zresztą moje koleżanki też nie są zadowolone:/ I dopiero po fakcie dowiedziałam się że są tam lampy brązujące :( od których żółkną paznokcie, albo te plamki co są na płytce paznokciowe;/ Także ja odradzam :/ Odpowiedz Link Zgłoś
nud-la Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 15.02.08, 20:00 moim skromnym zdaniem najlepsza kosmetyczka jest IZOLDA GAWRONSKA KTORA MA TERAZ SALON NA KOSCIELNEJ PRACUJE TAM RAZEM Z TOMKIEM FRYZJEREM KTORY SUPER ROBI WŁOSY-Z RESZTA OBYDWOJE SĄ PROFESJONALISTAMI I NIE TRZEBA NIC WIECEJ MÓWIC Odpowiedz Link Zgłoś
flo-rka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 15.02.08, 20:32 Szczerze mówiac Halina to pomyłka-ona robi to co jej się podoba a mało tego kroi kase jak głupia -ja bym poszła do Mirelki albo do Tomasza Mućki czesałam sie u niego nie raz i zawsze byłam zadowolona,a jezeli chodzi o kosmetyczke to tylko Izolda bez apelacyjnie-mało tego teraz Tomasz i Izolda pracuja w 1-dnym miejscu i bez wiekszych problemów mozna się do nich dostac polecam ul.Koscielna Odpowiedz Link Zgłoś
maxmara-pl Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 15.02.08, 23:00 nie uważam ze Halina to pomyłka,ale ten Tomek też ładnie robi włosy i dobrze przedłuza z tego co słyszałam. Dużo czesze młodych dziewczyn i robi fajne kolory ale takich ślubnych to nie widziałam nigdy. O Izoldzie mogę powiedzieć,że paznokcie robi naprawdę dobrze i jakos nietypowo,a makijaży nie widziałam ani razu,ale słyszałam,że ok. Sylwia robi ładne makijaże ale zbyt delikatnie jak dla mnie,za to robi najlepiej depilacje,a paznokci to nie widziałam, ale podobno też ok.o reszcie to ja nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
filip-0 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.02.08, 10:48 Co do tego Tomka to macie racje ma facet głowe na karku.Zawsze się u niego strzyge i jeszcze nigdy lipy nie odwalił-moja dziewczyna ciagle do niego chodzi i jest bardzo zadowolona,ostatnio cos nawet syszałem ze Tomek jest szkoleniowcem w jakiejs Włoskiej firmie. Odpowiedz Link Zgłoś
ada80 Broń BoZe do Mirelki: 16.02.08, 23:19 To jest nieodpowiedzialna idiotka!!!! Miala uczesać moja przyjaciółkę do ślubu i nie przyszła!!!!! A ona w dniu ślubu stała jak głupia pod salonem. Później dowie, a Mirelka nawet nie raczyła odebrac tel. od niej. KaśkA Sulej kładzie MEGA tapetę, sama mialam watpliwosc malowac sie u niej. Skonczyło sie zmywaniem makijazu. Skoro nie chcesz do Haliny, to spróbuj do Tomka tego co jest w salonie u izoldy. Ja w Sylwka jak malowałam sie u Izoldy to widziałam dwie fryzury w jego wykonaniu. Jedna była mega fajna a druga mega skomplikowana ale jak dla mnie taka sbie-ale moze dziewczyna sobie taka wybrała- tymbardziej, ze ona była zaachwycona swoja fryzurą. Ja kiedy czesałam sie u Iwony w Larcu - normalnie bez rewelacji. Iza Chmielewska z Larca - normalnie i szybko sie rozpadła. Gryczka z kina Oaza - beznadzieja. Ale to sa moje opinie:) Ja mimo wszystko poszłabym do haliny, ona i tak nie bedzie Ciebie czesac tylko jej pracownica a ona na pewno sie nie spóźni. a halina tylko wykancza. Wybór nalezy do Ciebie) (:( Odpowiedz Link Zgłoś
ada80 Re: Broń BoZe do Mirelki: 16.02.08, 23:28 Sorki za błedy, ale ja juz jedna noga w łóżku:) P.S kaśka sulej robi wyjatkowo beznadziejny make up i na dodatek ma beznadziejna atmosfere w salonie, nie polecam przed slubem!!!! Ja bede w przyszłym tygodniu w salonie u izoldy na mikrodermabrazji czy jakos tam, wiec wypytam sie jej jak czesze ten Tomek. No moze wygospodaruje troche kasy to moze zetne sie u niego? to jak chcecie to wam napisze:) Odpowiedz Link Zgłoś
ina212 Re: Broń BoZe do Mirelki: 17.02.08, 10:57 To koniecznie napisz jakie wrazenia po scieciu u Tomka:). Moze tez sie do niego wybiore. A jakie masz zdanie o kosmetyczce Sylwi?? Odpowiedz Link Zgłoś
ada80 Re: Broń BoZe do Mirelki: 17.02.08, 21:19 O sylwii nie mam zadnego zdnia, bo do niej nie chodzę. makijaże robi ,,normalne" zadnej rewelki. Tak naprawde to ja na makijazu byłam tylko u kaski Sulej - i to była moja wielka pomyłka i u Izoldy. Dla mnie w makijazu najwazniejsze sa oczy a Izolda nie ma sobie równych. Bo niby wszystkie kosmetyczki maluja tak samo czyli: - podkład - tutaj zadna niczym sie nie wyróżnia. Ja zawsze po nałozniu podkładu podchodze do lustra i mówie czy mi odpowiada czy nie za dużo. -puder- to samo jak wyżej -róż -no tutaj juz kosmetyczka moze sie wykazac no ale powiedzmy, ze ma male pole do popisu, wiec wszystkie raczej robia podobnie -usta - tutaj tez jest małe pole do popisu - oczy - no i tutaj właśnie zrozumiałam co to znaczy profesjonalny makijaz i doradztwo fachowe. Ja w tym roku na Sylwka chciałam miec mega mocny makijaz i Izolda mi go trak zrobiła, ze nie miałam tapety tylko wszystko mocno podkresliła. I wxzystko byłoby ok, gdybym nie uparła sie na przyklejane rzęsy (przede mna przykleiła dziewczynie i wygladała super)no i troche wyszło nie tak, ale to na moje wyraźne życzenie. Mi sie wydawało, ze Izoldzie nie chce sie juz doklejac tych rzes, bo juz po całym dniu jest zmęczona, a ona mi odradzała jednak w innego powodu:):):):) Moze pójdź do niej na makijaz przed jakas imprezka u przyszłej teściowj:):), albo jakiejs innej i spróbujesz:) albo na próbny np. same oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
zoa81 Re: Broń BoZe do Mirelki: 18.02.08, 09:36 Pierwszy raz słyszę o tym Tomku z Kościelnej, może do niego pójdę i porozmawiam na temat fryzury ślubnej. Ale jeżeli chodzi o fryzure to bardziej polecacie tego Tomka czy Kasie Tymińską z nad Sary?????? Z Haliny już sie wyleczyłam całkowicie.... Odpowiedz Link Zgłoś
meduza87 Re: Broń BoZe do Mirelki: 19.02.08, 23:01 Dziewczyny w którym miejcu taj dokładniej przyjmuje ten tomek? Musze sciac włosy i szukam kogos dobrego. A właczajac sie do dyskusji to moja starsza siostra juz chyba wszyskie kosmetyczki odwiedziła w Łukowie. Jeśli chodzi o makijaż to tylko u Izoldy, ja sama jeszcze nigdy nie byłam na profesjonalnym makijażu, ale moja siostra najfajnie była umalowana właśnie przez Izolde. Do slubu malowała sie u Kaski Sulej i niestety wygladała jak pudernica, musiała scierac nadmiar pudru w domu. Na dodatek Kaśka maluje pudrem Celią czego moja siostra nie moga przeżyc, ze profesjonalna kosmetyczka(a przynajmniej ona za taka sie uwaza), maluje takimi paskudztwami. No i tez słyzałam, ze u Kaski mozna zarazić sie jakimis grzybami po wycinaniu u niej skórek. To tyle co wiem, ale to wszysto od mojej siostry. Pliss dajcie namiar na tego Tomka:) Odpowiedz Link Zgłoś
flo-rka Re: Broń BoZe do Mirelki: 20.02.08, 12:34 Tomasz Mućka tel.515-159-778 przyjmuje na UL. kościelnej 2 (tam gdzie Izolda) Odpowiedz Link Zgłoś
parasolka11 Re: Broń BoZe do Mirelki: 21.02.08, 18:16 a ja chodze do mirelki i jestem zadowolona:) u Sylwii Samulak byłam na makijażu i wyszedł ładnie, ale nie mam porównania z innymi, więc nie wiem czytając to co piszecie przy najbliższej okazji wybiore się do tej Izoldy pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
zoa81 Jagoda 03.03.08, 09:42 A byłyście u fryzjerki Jagody, przyjmuje na ul. Spółdzielczej 5, czy ona ładnie czesze do ślubu, bo cen nie ma wygurowanych??? Odpowiedz Link Zgłoś
ada80 Re: widziałam sliczne uczesanie ślubne:) 03.03.08, 19:29 Dziewczyny, w piatek byłam u Izoldy zapisac sie na pazury przed świetami i podpytała ja jak czesze ten Mućka. Powiedziała, ze fajnie, ale zobaczyła, ze ze mna nie tak prosto i pokazała mi zdjecia z jej makijażami a jego fryzurami- przygotowywali dziewczyny do jakijs sesji. I to co zobaczyłam to było suuuuuper. Fryzury w gazetach sie umywaja, jedna dziewczyna była tak super uczesana z jakimis zajebistymi kwiatkami (nie jakies byle jakie). Ja po tych zdjeciach, zapisałam sie do niego na piatek na sciecie i farbowanie. Moze idźcie do nich i niech Wam pokaza te zdjecia. Ja byłam w szoku, bo to ze izolda zajebiscie maluje to wiedziałam, ale nie wiedziałam, ze on tak czesze, gdyby nie zdjecia z prywatnego aparatu, to naprawde trudno mi było uwierzyc. Ciagle chyba jestem po wrazeniem jednego uczesania, które idealnie nadaje sie na slub. powiem Izoldzie w piatek, zeby robili zdecia i wywoływali je, i niech jak ktos nie wie jak maluja i czesza to niech popatrza. Dla mnie fajnie sie dobrali w jednym salonie. Marnuja sie w tym Łukowie, a z drugiej strony nie stac by mnie było, na nich gdyby pracowali w Wa-wie:) Dam znac w piątek jak było u fryzjera. Odpowiedz Link Zgłoś
ina212 Re: widziałam sliczne uczesanie ślubne:) 04.03.08, 08:52 To chyba i ja sie wybiore do niego na sciecie a i moze jak obejrze te zdjecia tez od razu zapisze sie na czesanie do slubu - tylko prosze powiedz mi dokladnie gdzie znajduje sie gabinet Izoldy a tym samym i fryzjera :)) Odpowiedz Link Zgłoś
anonim1985 Re: widziałam sliczne uczesanie ślubne:) 18.10.10, 23:25 hehe polecam ta stronkę kupę przykałdów na ... skarbnica fryzur www.fryzjerstwo-lukow.pl polecam Odpowiedz Link Zgłoś
ina212 Re: Jagoda 04.03.08, 08:41 Osobiscie Jagody akurat to bym nie polecala!! Bylam u niej kiedys na scieciu i zadowolona od niej to nie wyszlam. Ponadto moja kolezanka wybrala sie do niej na sciecie z mysla ze moze juz lepiej scina i przezyla ogrmny szok jak sie przejrzala w lustrze po jej wyczynach - postanowila z domu nie wychodzic dopoki jej choc troche wlosy nie odrosna.Wiec wyobrazcie sobie jak musiala wygladac!!!!! W kazdym badz razie nie polecam!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ada80 Re: Jagoda 05.03.08, 13:57 Izolda ma salon koło kościoła żółtego, tego w centrum. salon nazywa sie beauty perfect czy professional, jakos tak. Wchodzi sie po schodkach, obok ciuchlandu, a na dole jest solarium. Ta ulica to jest Kościelna, ale nie wiem na 100%. Ja nie znam ulic, bo w Łukowie nie mieszkam juz 8 lat, a do kosmetyczki specjalnie przyjeżdżam a i przy okazji rodzinke odwiedzę. No i chyba fryzjera bede miała w końcu swojego:), taka mam nadzieje. W piatek mam sądny dzien, bo scinam wosy z b. długich na krótkie:) A Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: 05.03.08, 17:37 Nie wiem czemu wszyscy tu zachwycają się Izoldą??...Byłam tam i nie jestem zadowolona... Odpowiedz Link Zgłoś
maxmara-pl Re: 06.03.08, 19:26 przeciez napisałas,że sie na ślub zapisałaś dopiero,a raptem z czego zadowolona nie jesteś jak jeszcze ślubu nie miałaś bo post jest. nie z każdej twarzy da się cudo zrobić:) Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: 07.03.08, 20:11 Po pierwsze:nie napisałam,że się zapisałam, tylko,że mam zamiar się zapisać.Po drugie-nie byłam na makijażu twarzy,tylko tak wstępnie na paznokciach -i mam prawo być niezadowolona.Każdy ma swoje subiektywne zdanie.Ja zasugerowałam się opiniami tu na tym forum, ale rozczarowałam się.Acha i po trzecie:):):)to prawda,że nie z każdej twarzy da się cudo zrobić, ale tu nikt na tym forum o cudach żadnych nie pisze:)pozdrawiam;) Odpowiedz Link Zgłoś
margo.19 Re: 08.03.08, 16:07 O Izoldzie i jej umiejętności malowania paznokci słyszałam opinie, które raczej nie zachęcają do skorzystania z jej usług. Jeżeli o makijaż chodzi, to nie wiem jak sobie z tym radzi, więc się nie wypowiadam. Osobiście od 7 lat chodzę do Beaty Sobory. Paznokcie maluje Agnieszka. Jestem zadowolona i nic nie będę zmieniać. Odpowiedz Link Zgłoś
elia82 Re: Broń BoZe do Mirelki: 17.04.08, 19:07 Akurat ja byłam kilka razy u Kaśki Sulej i nie widziałam u niej jakiegoś tam pudru Celia. Mi robiła makijaż na pudrze Max Factor i byłam bardzo zadowolona. A co do tych plotek które rozsiewasz to myślę, że trochę przesadzasz ja nic takiego nie słyszałam. A z drugiej strony żadna kosmetyczka czy też fryzjerka nigdy nie podpasuje wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
fajny.a666 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.03.08, 15:14 Na ślub polecam Ize Chmielewska, co do fryzury, a na makijaż do Uli Domańskiej, która ma salon drzwi w drzwi z Kasią nad Piter Panem, umalowała mnie cudnie i trwale. Naprawde nietypowy makijaż. Co do paznokci to napewno nie u Izoldy, byłam tam kilka razy i paznokcie były pomalowane nierówno, a skórki powycinane niedbale. Odpowiedz Link Zgłoś
margo.19 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 08.03.08, 15:55 Sama niejednokrotnie czesałam się u Izy Chielewskiej i zawsze byłam zadowolona. Może nie były to zbyt wyszukane fryzury, ale na głowie miałam to co chciałam. I rzecz chyba także bardzo istotna- wszystko trzymało się przez wiele godzin bez zarzutu. Odpowiedz Link Zgłoś
ada80 Re: byłam u tomka:) 14.03.08, 00:06 No i mam kótkie włosy:)Ścięcie mi sie podoba, trochę inne niż chciałam no ale jest ok. I w sumie nic wiecej nie moge napisac, zeby Was nie nakręcac:), bo zaraz któraś pójdzie i jej sie nie spodoba i będzie niemiło. :) Dodam jeszcze tylko tyle, ze miał małe opóxnieni wiec miałam możliwosc pogadania z dwoma jego klientkami juz po uczesaniach. Jedna była zadowolona, chwaliła kolor, ściecie. Za to druga była załamana:( wyszła wkurzona i chlapnęła drzwiami. Także jak to w życiu bywa, jednym oodpowiada drugim nie. A i oba te zawody mało wdzieczne. No ale my juz chyba za ,,stare" jestesmy abysmy tego nie wiedziały:) Ja ogólnie musze powiedzxieć, ze podaba mi sie cały ten salon, wiec myslę, zę fajnie jest przed impreza czesac sie i malowac w jednym salonie. Odpowiedz Link Zgłoś
kate-fashion Re: byłam u tomka:) 17.03.08, 19:24 ja sobie zrobiłam paznokcie w zeszłym tygodniu i jestem zadowolona, lakier od czwartku mi sie trzyma i skórki mam dobrze wycięte. Jestem bardzo zadowolona. A ten fryzjer też miał opóźnienie duze jak byłam, chyba za gęsto sobie pisze albo sie nie wyrabia, ale klientki trochę miały nos na kwontę:) ogólnie było bardzo sympatycznie i jestem zadowolona, polecam Odpowiedz Link Zgłoś
kate-fashion Re: byłam u tomka:) 18.03.08, 09:19 nie sądzę,żeby Izolda pomalowała krzywo paznokcie, co to za bzdury,za duzo razy widziałam jej prace i nigdy w to nie uwierzę, jestem zapisana przed świetami na akryl i nie mam żadnych obaw, np tak jak moja koleżanka co do sulej sie zapisała i myśli tylko czy jej ładne zrobi. ja się jej oddaje i wiem że bedą super. zresztą napiszę w piątek Odpowiedz Link Zgłoś
mariome Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 04.04.08, 13:11 Dziewczyny...moim zdaniem bardzo ładne makijaże robi Kasia Sulej...byłam u niej raz...wcale nie kładzie dużo tapety jak to ktoś napisał(widziałam wiele innych dziewczyn umalowanych przez nią)...oprócz tego,z pośród łukowskich kosmetyczek, byłam u Izoldy i w Aspazji...makijaż robiony przez Izoldę został zmyty od razu po powrocie do domu...chciałam żeby przykleiła mi kłaczki na rzęsy(Wcześniej przyklejała mi Kaśka Sulej i wyglądało to suuuper)no i przykleiła...ale były takie długie,wyglądały baaardzo nienaturalnie,poza tym miałam bardzo dużo różu na policzkach i ogólnie wyszłam zła jak nie wiem...Babka z Aspazji maluje całkiem ładnie...ale dość delikatnie,za to dokładnie i precyzyjnie...czuje się pełen profesjonalizm...Ale tak jak mówię,polecałabym Kaśkę Sulej na ul.Dmocha...makijaż jest trwały...nie trzeba ciągle latać do łazienki bo buzia się błyszczy(to chyba z powodu dobrze dobieranych przez nią kosmetyków)i w ogóle te kłaczki sztuczne fajnie robi..oczy wyglądają super...Ale przede wszystkim myślę że najważniejsze jest żeby na początku zaznaczyć jakiego efektu się oczekuje...To było już jakiś czas temu,nie wiem...może coś się zmieniło..teraz już nie chodzę na makijaże do kosmetyczek tylko maluję się sama i zawsze jestem zadowolona :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
tass822 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 04.04.08, 15:51 fajnie ze napisałaś o Kasi Sulej bo właśnie zdecydowałam się do niej zapisać na makijaż i na paznokcie :) paznokcie robi śliczne, widziałam nie raz, no i sama u niej robiłam. co do makijażu nie do końca byłam przekonana, jak przeczytałam wcześniej, że taką tapetę robi. Ale się zdecydowałam, a Twój komentarz jeszcze mnie w tym utwierdził :) Tylko tak jak napisałaś, od razu jej powiem jakiego efektu oczekuję ;) a jeszcze może pytanko... ile u Kasi Sulej kosztuje makijaż? Odpowiedz Link Zgłoś
mariome Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.04.08, 09:00 Wiesz...mówiąc szczerze nie pamiętam,bo tak jak pisałam to było jakiś czas temu,tym bardziej że ceny zmieniają się pewnie...polecam Ci zrobienie sobie u Kasi tych sztucznych kłaczków o których wcześniej pisałam bo to na prawdę rewelacyjna sprawa...a Ona robi je ładnie,równo i solidnie czyli nie trzeba się martwić że coś odpadnie:) a co do paznokci to całkowicie się zgadzam bo też robiłam u Niej kilka razy i z tego co pamiętam to zawsze byłam bardzo zadowolona...Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
tass822 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.04.08, 14:15 rzeczywiście te kłaczki tak ładnie wyglądają? wiesz, nie chciałabym wyglądać jak sztuczna lala. jakoś nie mogę sobie wyobrazić siebie w tych kłaczkach ;) mam jeszcze pytanie. czy malowała Cię Kasia czy jakaś jej pracownica? Odpowiedz Link Zgłoś
markosia55 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 08.04.08, 19:00 A ja wam powiem,że jestem bardzo,ale to bradzo bardzo zadowolona z Izoldy, miałam swoje wesele w ubiegłą sobotę i wyglądałam tak,że dech zapierało. Miałam cudowny makijaż, jeszcze nigdy tak pieknie nie wyglądałam, fryzurę czesała mi Ilona, ma zakład obok zieleniaka i wszysko trzymało mi sie do rana,nic nie poprawiałam i nawet kosmyk sie nie przesunął. mojej świadkowej też. Miałysmy sztuczne rzęski, takie kepki, wyglądałysmy bosko! niedługo będą fotki u zarzyckiego na reklamie to napiszę żebyście mogły zobaczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 08.04.08, 19:35 Koniecznie daj znać jak będą fotki na witrynie u Zarzyckiego:):) Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
mariome Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 09.04.08, 09:02 Do tass822: Malowała mnie Kasia osobiście...absolutnie się nie zgadzaj żeby to robiła jej pracownica(wcześniej to była taka blondynka...a czy to się zmieniło to nie wiem)...Jak weszłam to Kasia kończyła poprzednią klientkę,więc ta blondynka powiedziała żebym sobie usiadła i przed ten czas kiedy Kasia kończy to ona mi zacznie...na początku pomyślałam sobie że fajnie...bo będę mogła wcześniej wyjść...ale tak to się skończyło że byłam jeszcze dłużej bo jak mnie wypudrowała to poprosiłam Kasię żeby mi zrobiła po swojemu i robiła mi od nowa bo miałam straszną tapetówę!! Więc radzę Ci pójść i nawet jeśli trzeba będzie to poczekać chwilkę na Kasię:) A wracając do tych kłaczków...tak na prawdę jak wyszłam od Kasi to jakoś tak specjalnej uwagi na nie nie zwróciłam (ogólnie makijaż zażyczyłam sobie dość mocny...więc...)ale jak później oglądałam zdjęcia z imprezy...to zrobiło to na mnie wrażenie(nawet nie wiedziałam że miałam takie piękne oczka)...Kasia przykleja te kłaczki na górnej powiece...i tylko kilka po zewnętrznej stronie oka...daje to efekt tzw kociego spojrzenia...mówię Ci-na prawdę super...jednak wiesz...nie chcę Ci niczego narzucać bo może masz inny gust...ja się odważyłam i nie żałowałam...teraz za każdym razem jak mam jakąś imprezę to sobie takie robię...tylko już sama:)Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
tass822 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 10.04.08, 15:56 wielkie dzięki za odpowiedź :) tak właśnie sobie myślałam, że dam sie pomalować tylko jej :) ona codziennie powinna być w tym gabinecie i pracować, prawda? jak kilka dni temu poszłam sie zapisać, była tylko jakaś dziewczyna... i tak sobie pomyslałam co to będzie, jeśli przyjdę na malowanie, a tu też mi jakaś jej pracownica czy praktykantka wyskoczy :/ Odpowiedz Link Zgłoś
mariome Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 11.04.08, 08:44 Wiesz...uważam że powinnaś upewnić się czy ona na pewno zapisała Cię do Kasi...bo z tego co wiem...Kasia ma sporo klientek i jak była ta jej pracownica...to mogła Cię zapisać do siebie(mojej znajomej tak kiedyś zrobiła z paznokciami) Radziłabym Ci zadzwonić i powiedzieć że chcesz rozmawiać z Kasią...i powiedzieć jej że chciałaś się upewnić czy oby na pewno zapisana jesteś do Kasi bo zapisywała Cię jakaś inna dziewczyna...i już...będziesz miała pewność że trafisz w dobre ręce...Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
tass822 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 11.04.08, 12:53 i tak się zrobi :) dzięki, pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
komon85 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 19.04.08, 20:11 Hej dwa tygodnie temu byłam świadkiem na weselu i razem z młodą i jej siostrą czesałyśmy sie u Ilony tutaj na zielonym rynku zreszta ja cały czas do niej chodze i za kazdym razem wychodze zadowolona. robi fryzury zajefajne i doradza jezeli ktos nie wie na jaka fryzure sie zdecydowac. natomiast jesli chodzi o kosmetyczke to na paznokcie polecam Izolde lub Kamile tu za gustem nad ciuchlendem a na makijaz równiez je. ja osobiscie bylam u Izoldy wyszlam zadowolona, młodą tez malowala i obie wygladalysmy super. POZDRAWIA Odpowiedz Link Zgłoś
zoa81 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.05.08, 13:21 Jestem już po swoim wesele :-) Malowała mnie Izolda, naprawdę fajna dziewczyna, i makijarz wyszedł świetnie, przeważnie oczy....paznokcie też ona robiła, po prostu rewelacja, pierwszy raz mam tipsy... Czesałam się u Kasi Tymińskiej, to tak średnio jestem zadowolona. Owszem fryzurkę miałam łądną, ale trochę za słabo ją utrwaliła, za mało szpilek itp., i niestety na weselu jak szalałam na parkiecie, fryzurka sie rozwaliła.....:-( Odpowiedz Link Zgłoś
ina212 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 17.05.08, 16:30 Dziewczyny możecie powiedziec mi ile Izolda bierze za makijaz okazjonalny i ile za ślubny????????? Odpowiedz Link Zgłoś
margaritka0110 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 19.05.08, 22:08 w zeszłą sobotę zapłaciłam 60zł ze sztucznymi rzęsami, tzn tymi kępkami,ale miałam nie na całym oku tylko w rogach, na końcach, bardzo ładnie to wyglądało, a makijaż trwał 40 minut, bardzo dokładnie maluje, ja jestem zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
ina212 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 20.05.08, 09:11 A orientujesz się może ile kosztuje bez sztucznych rzęs???? Ty zapłaciłas 60 zł ale nie za makijaż ślubny czy może jednak:)??? Ciekawa jestem ile ślubny makijaż u Izoldy kosztuje. Odpowiedz Link Zgłoś
agusiek_w Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 20.05.08, 14:49 Bez sztucznych rzęs płaciłam 50zł. Był to makijaż okazjonalny. Odpowiedz Link Zgłoś
pasjo-natka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 28.11.08, 10:03 dla mnie najlepsza kosmetyczka jest pani monika napiórkowska. robi liczne makijaże paznokcie tez są super. a najładniejsze fryzury ślubne robi edytka przeżdziak ale ona chyba już nie pracuje bo jest chora czy cos Odpowiedz Link Zgłoś
ina212 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 08.06.08, 13:09 Dziewczyny a jeżeli chodzi o wiązanke ślubną to kogo polecacie?? Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 08.06.08, 13:12 ja swoją zamówiłam w kwiaciarni przy Fontannie, widziałam na targach ślubnych w Siedlcach-mieli ciekawe wiązanki i jest tam miła obsługa:)Zobaczymy jaki będzie efekt, ślub niebawem) Odpowiedz Link Zgłoś
madi356 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 13.06.08, 20:22 a co sadzisz o tej halinie pietrzak?prawda ze czesze jak starej babie? Odpowiedz Link Zgłoś
gretaso Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 19.06.08, 23:08 Wcale nie prawda, chodze do niej od kilku lat i zawsze jestem zadowolona a równiez widziałam co potrafi u innych... naprawdę ma pojecie.... ona jak i Justyna która u niej pracuje,, jedynym minusem sa u niej CENY!!!!!!! z kosmosu... Odpowiedz Link Zgłoś
mcz97 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 22.07.08, 23:23 a czy ktoś się czesał u p. Barwińskiej na Piłsudskiego na ślub? Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 23.07.08, 19:10 a kto to??:) Odpowiedz Link Zgłoś
mcz97 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 24.07.08, 19:33 fryzjerka, nie jestem z Łukowa i dostałam telefon do tej pani od znajomej narzeczonego.Pani Małgorzata Barwińska-na Pilsudskiego przed Avansem obok sklepu z butami mówiła że u niej się czesze, chyba mało znany zakład?bo na tym watku tez nie znalazłam o niej opinii Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 25.07.08, 06:57 aaaaa:):):)nie skojarzyłam po nazwisku-osobiście nigdy ta nie byłam, ale koleżanki z pracy czeszą się u niej i są zadowolone:) Odpowiedz Link Zgłoś
mcz97 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 25.07.08, 13:39 dzięki za info :-) Odpowiedz Link Zgłoś
czarnamamba85 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 28.07.08, 17:11 Mam do Was pytanie, co sądzicie o p.Iwonie ze studia fryzjerskiego L'arc na Dmocha????Chodzi mi o czesanie:) Odpowiedz Link Zgłoś
haker29 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.07.08, 21:57 Polecałbym bym bardziej Panią Izę, bardziej podobały mi się fryzury w jej wykonaniu u mojej żony Odpowiedz Link Zgłoś
kate-fashion Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 31.07.08, 08:20 Miom zdaniem Iwona robi lepiej, Izka na odwal. to moje zdanie,ale niektóre koleżanki z mojej pracy też tam chodzą i są z Izki zadowolone,wiec kwestia gustu. Zaraz je podpytam co więcej myśla na ten temat Odpowiedz Link Zgłoś
ro81 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 14.08.08, 17:38 ile czasu zajęło Wam uczesanie fryzury na ślub i zrobienie makijażu ślubnego? Odpowiedz Link Zgłoś
tuska_1985 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.08.08, 18:12 a co myślicie o fryzjerze-Panu z keune?? Odpowiedz Link Zgłoś
ina212 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 19.08.08, 11:35 uczesanie duzo czasu nie zajmuje jezeli fryzjerka zna sie na rzeczy to szybciutko ja np. na fotelu siedzialam niecala godzine i bylam zadowolona z efektu koncowego co do makijazu to rowniez trzeba zarezerwowac sobie ok 45 min. Odpowiedz Link Zgłoś
anonim1985 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 18.10.10, 23:25 Sposoby na bardzo fajne fryzurki w krótkim czasie www.fryzjerstwo-lukow.pl polecam z całego serca Odpowiedz Link Zgłoś
misiek-beauty Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 18.10.08, 11:22 Polecam tą kosmetyczkę z salonu odnowy biologicznej na miedzyrzeckiej...fajnie robi paznokcie,cienkie,ładny kształt a do tego trwałe,a co do makijażu to osobiście nie byłam ale moją siostrę malowała jak jeszcze tam nie pracowała to była bardzo zadowolona...Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 21.10.08, 11:11 A ja polecam tylko i wyłącznie jedną jedyną i niepowtarzalną Ewę Trokowicz, która ma salon obok Sunrise nad Sklepem Rybnym-jest cudowna!W ciągu ostatniego czasu byłam u kilku kosmetyczek na makijażu i żadna, ale to żadna nawet w 5% nie zrobiła takiego pięknego makijażu jak Ewa-naprawdę byłam baaaaardzo zadowolona:):) No i przede wszystkim używa kosmetyków Diora, Chanel, Givenchy--->a nie jak pozostałe Vipera, czy Inglot!!!Naprawdę polecam, do tego jest przemiłą kobietką:):):) Odpowiedz Link Zgłoś
kate-fashion Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.11.08, 00:07 no ciekawe. taka z niej kosmetyczka jak z liścia papier. popaliła dziewczynie buzię niedawno, sprawa ma byc w sądzie:) KOSMETYCZKA,,,:) Odpowiedz Link Zgłoś
serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 30.11.08, 12:33 hmmm no to raczej jest przykre, nie ma z czego się cieszyć-nie wiem skąd ten uśmieszek-chyba ,że cieszysz się,że ktoś ma popaloną buzię??? Nie byłam nigdy na zabiegasz na twarz tam, tylko na makijażu,więc mogę wypowiedzieć się tylko na ten temat.A co do tej sprawy,jeśli to prawda- to rzeczywiście nieciekawie.... Odpowiedz Link Zgłoś
luizzzza Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 01.12.08, 16:19 Akurat Ci chyba nikt w to nie uwierzy.... Sprawa w sądzie .... buhahaha Jak można popalić twarz?? Od kosmetyków? Hm... a może od sauny parowej.... a może wylała jej wosk na twarz??? Buhahaha Odrazu widać że konkurencja:) A i na samo wejście do salonu wisi bardzo dużo różnych dyplomów potwierdzających że jednak jest kosmetyczką. A za pomawianie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności :):):) A tak poza tym z makijażu u Pani Ewy też jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam, makijaż trzyma się do rana :) Odpowiedz Link Zgłoś
ada80 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.12.08, 21:19 kwasami, peelingiem można popalić skórę!!!!! Nie wiem czy tamta kosmetyczka to zrobiła, pisze teraz ogólnie. A też słyszałam o kosmetyczce która bedzie miała sprawe w sądzie. Napiszcie jesscze raz o tych kepkach, gdzie Izolda je przykleja? Bo mam makijaż nie w Łukowie, wiec musze powidzieć, ze tez tak chce. Odpowiedz Link Zgłoś
imj-only Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.04.10, 02:04 luizzzza napisała: > A za pomawianie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności :):):) POPIERAM:) Już nie chodzi mi bezpośrednio o ten przypadek, do którego się odnosisz tylko tak ogólnie. Jakby tak postraszyć tym zdaniem, które napisałaś (które jest jak najbardziej prawdziwe) pewnie połowa forum trzęsłaby tyłkami;) hihi Racja. Więcej faktów, a mniej plotek by się przydało na tym forum;) Odpowiedz Link Zgłoś
imj-only Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.04.10, 01:55 A do mnie doszło, że nie twarz tylko nogi klientce poparzyła;) he he Taki właśnie jest Łuków, łatwo tanią plotkę sprzedać... Nigdy niewiadomo co jest prawdą... Tak samo jak w jednym z salonów ktoś się gronkowcem zaraził... Czy to mit czy to prawda... Łuków takie małe miasto, ale wydaje mi się, że łatwo tu nie tylko stworzyć, ale i "sprzedać" przesadzone opinie o czymkolwiek. Dlatego najlepiej opierać się tylko na swoich doświadczeniach, są najpewniejsze;) Odpowiedz Link Zgłoś
barlink Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 10.02.09, 18:02 Podpowiedzcie ile czasu zajmuje czesanie ślubne (jakieś upięcie) a ile makijaż ślubny? Zastanawiam się ile godzin wcześniej powinnam zacząć robienie się na bustwo :-) Ponadto czy dobrym pomysłem jest pójście najpierw do kosmetyczki a następnie do fryzjera? Chodzi o to, że mam fryzurę z grzywką i obawiam się czy kosmetyczka nie popsuje grzywki przy robieniu makijażu. Wiem, że to trochę nietypowa kolejnośc ale moze ktos spotkał się z taką. Co o tym myślicie? Odpowiedz Link Zgłoś
markowska1 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 11.02.09, 09:33 czesanie to z 1.5 godziny, zależy pewnie jaki fryzjer. co do kosmetyczki to jak normalna, to o grzywke się nie martw,a co lepiej najpierw- fryz czy kosm. to zapytaj się ich,pewnie wiedzą najlepiej Odpowiedz Link Zgłoś
emika0 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 03.03.09, 19:18 Moim zdaniem najlepiej pujść do fryzjerki umyć głowe następnie na makijaż i znów do fryzjerki:) Odpowiedz Link Zgłoś
czarnyiwus Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 04.03.09, 11:25 Dziewczyny najpierw jest fryzjerka a później kosmetyczna i nie ma co kombinować ze idziecie do fryzjerki później kosmetyczni a następnie znowu na czesanie!! Odpowiedz Link Zgłoś
klaraa55 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 05.03.09, 10:23 oczywiście najpierw fryz potem malowanie, bo na odwrót nie mozna, fryzjer przy myciu głowy podkład ci zmyje Odpowiedz Link Zgłoś
emika0 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.03.09, 20:43 Hej szukam dobrej kosmetyczki na swój ślub do makijażu. Kogo polecacie. Bo miałam iść do Izoldy ale słyszałam różne opinie na jej temat i już sama nie wiem kogo wybrać. Co myślicie o Izoldzie. Słyszałam też, że ładnie maluje kosmetyczka Emilia z salonu Wenus on jest na staropijarskiej tam nad księgarnią Marco Odpowiedz Link Zgłoś
agass24 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.03.09, 21:16 Hej, a co myślicie o fryzjerce KEUNE na ul. Staropijarskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-maka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.03.09, 21:25 różne opinie to słychać tu o każdym, poczytaj trochę więcej. Z tego co wiem najładniej umaluje Cię Monika, albo Izka,a najładniej uczesze Iza z Larca Odpowiedz Link Zgłoś
emika0 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.03.09, 21:25 w którym miejscu jest ta kosmetyczka Odpowiedz Link Zgłoś
krasa_pl Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.03.09, 22:22 nie ma takiej kosmetyczki z której byłaby zadowolona każda klientka, powinnaś porobić próbne makijaże u różnych dziewczyn i sobie porównać,ale na to trzeba kasy troche przeznaczyć. Ja miałam parę razy profesjonalny makijaż i różne doświadczenia, szczególnie dlatego, iż nie umiałam sama sprecyzować o co mi chodzi. Zawsze jednak chciałam wyglądać pięknie, młodo ,świeżo i mieć mocniejszy makijaż. Odpowiedz Link Zgłoś
agass24 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.03.09, 22:30 JA zapisałam się do kosmetyczki Izoldy na makijaż ślubny a na fryzurę to w KEUNE na ul. staropijarskiej. Dobry wybór? Bo jeszcze tam nie byłam...:( Odpowiedz Link Zgłoś
krasa_pl Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.03.09, 22:34 Moim zdaniem dobry, poważnie. Odpowiedz Link Zgłoś
emika0 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 17.03.09, 12:06 Ja już raz byłam u Izoldy jak byłam starsza i podobal mi sie makijaż jaki mi zrobiła młodą też ona malowała i też ładnie wyglądała. Chyba pójdę do Izoldy i nie bede eksperymentowała na innych u których nie byłam. A jeśli chodzi o próbny to mogłabym pójść ale ile to kasy trzeba a niestety jestem osobą bezrobotną więc nie mam swojej kasy:( Odpowiedz Link Zgłoś
meksy-kana Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 31.03.09, 11:21 Ja miałam ślub w styczniu, niestety słaba pogoda była i strasznie obawiałam się i o włosy i o makijaż. Ale niepotrzenie. Włosy robiłam w Larcu, Iwona mi czesała i bardzo mi sie podobały, miałam spięte boki, uniesione do góry i resztę rozpuszczone i wyprostowane. na makijaż zapisałam się do Izoldy. I byłam w szoku. Nie robię sobie za często makijaży, a profesjonalnie ro biłm sobie wcześniej tylko raz u kogoś innego i nie byłam zbyt zadowolona. Ale pomalowała mnie tak,że nie mogłam uwierzyć! Wspaniale wyglądałam,oczy fajnie powiększone, kępki rzęsek doklejone, ona ma na prawdę talent, włosy i makijaz trzymały mi się do rana, mimo,że miałam w styczniu ślub. Polecam bardzo! Odpowiedz Link Zgłoś
dorota605 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 08.04.09, 23:31 A ktoś może korzystał z usług "VITALIS" ?? Odpowiedz Link Zgłoś
lastola Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 28.07.09, 21:35 Miałam swój ślub w ubiegłą sobotę. Pod waszą namową, choć niektórych nie, zapisałam się na włosy do Izki, a na makijaż do Izoldy. I to był trafny wybór. Piękne błyszczące włosy, piękne loki zmyślnie zebrane i spięte, nic dodać nic ująć. Makijaż pięknie rozświetlony, nie widać było żadnych przebarwień, oczy mocno dość podkreślone, ale bardzo subtelne. Jestem pod wrażeniem ich umiejętności. Załuję tylko,że nie zrobiłam sobie u niej paznokci, bo miałam przewspaniałe wzory, i szkoda,że u Izki nie zrobiłam sobie koloru, bo tam gdzie go sobie zrobiłam, nie byłam zadowolona;(, ale nie było źle. Zdjęcia robił nam jakiś chłopak od Zarzyckiego, fantastyczny. Nie było go prawie widać, a porobił wsystkie najważniejsze ujęcia. Ja jestem dalej pod wrażeniem, bo na zdjęciach wyszłam super, choć raczej nie podobam się sobie na fotkach. Na prawdę super!!! Odpowiedz Link Zgłoś
karo-la84 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 21.09.09, 21:01 Polecam fryzjerkę Halinę Pietrzak z ul. Partyzantów. Prawdziwa profesjonalistka, nie dziwne, że tak wiele osiągnęła. Miałam swoje wesele w sierpniu i ona zrobiła mi super fryzurkę - a właśćiwie jej uczennice lub pracownice - nie wiem;) Ważne,że miałam cudownie upięte włosy. Zrobiła mi trochę fal (nie loki jak większość mi proponowała), po czym wplotła je jakoś między warkoczyka, który gdzies mi się przeplatał, grzywke fajnie ułożyła. Super to wyglądało, nie da się opisać! W sumie dwie osoby pracowały nad fryzurą. Jak byłam dużo wcześniej na próbnej fryzurze, poleciły mi na makijaż p.Izę Gawrońską i do niej się udałam. Bardzo polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
rogow.pl Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 22.09.09, 17:57 Napiszę kogo nie polecam - Tomka Mućki. Zrobił mi ohydny kolor, którym sie podniecał nie wiem dlaczego, do tego trzeci raz umyłam głowe i koloru NIE MA. Bardzo nieprofesjonalne podejście - chociażby dlatego, że obgaduje innych fryzjerów. Pewnie bym tego nie napisała, ale wkurzył mnie tym beznadziejnym kolorem, który głowy sie nie trzyma. Odpowiedz Link Zgłoś
sqlite Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 25.09.09, 21:07 Nie polecam uczennic - kosmetyczek u pani Nipiórkowskiej, bardzo niemiłe i mało doświadczone osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
maxmara-pl Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 09.10.09, 08:59 tak, ja malowałam się we wrześniu, już pisałam na poprzednim wątku, że nie polecam, makijaż okropny, zmyłam go w domu i nie wiem czym się tamta pani zachwycała, bo on mi wogóle nie pasował. Już tam nigdy nie pójdę. Tak to jest zapisywać się w ostatniej chwili, i nie było już miejsca u mojej ulubionej kosmetyczki;((( Odpowiedz Link Zgłoś
grandin Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 09.10.09, 19:28 maxmara-pl nie dodałaś w tym wątku gdzie się malowałaś? A w poprzednim napisałaś, że w WITALIS więc to "tak" na początku nie tyczy się chyba poprzedniej wypowiedzi. A poza tym o gustach się nie dyskutuje jednym podoba się to innym tamto tak jak napisałaś każdy kto korzysta z usług kosmetycznych raczej ma swój ulubiony salon i kosmetyczkę i każdy salon ma swoich klientów.Wynika z tego że temat ten jest dla kosmetyczek żeby sobie nawrzucały:) Odpowiedz Link Zgłoś
maxmara-pl Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 13.10.09, 09:56 tak, w vitalis, myślałam, że się wyświetli mój wpis pod ostatnim komentarzem. Nie chcę nikomu nawrzucać, ale na prawdę pomalowała mnie źle, dlaczego mam płacić i jak chcę, żeby mi to ktoś poprawił to ona udaje, że jest dobrze i ma mnie gdzieś. Wszystko rzecz gustu, ale jak płacę to ma mi zrobić wedle moich koncepcji a nie swoich chyba nie? To beznadziejny salon i więcej tam nie pójdę, wyć mi sie chciało i zła byłam pół nocy, że tam polazłam. Zawsze będę chodziła już do sprawdzonej osobiście swojej kosmetyczki. I zła jestem też na nią, że mnie nie przyjęła jako stałej klientki. Za to (choć robi cudowne makijaże) nie napiszę jej reklamy i nie powiem kto to;( Odpowiedz Link Zgłoś
anonim1985 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 18.10.10, 23:27 A ja wole tego fryzjera. Od grudnia ma się przenieść pod zakłady mięsne do nowego lokalu w blokach wybudowanych niedawno. www.fryzjerstwo-lukow.pl Odpowiedz Link Zgłoś
jcelina Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 11.04.09, 11:29 Ja wybrałam Larca, czesałam się tam gdy byłam druhną, dziewczyny bardzo dobrze dobrały mi fryzurę, która ładnie się utrzymała, więc nie będę eksperymentowała. Myślałam jeszcze o Halinie, ale ostatecznie idę do Larca. Odpowiedz Link Zgłoś
bestmala Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.04.09, 10:01 Ja w tamtym roku czesałam się na wesele siostry w larcu i byłam zadowolona, dziewczyna z tamtąd poleciła mi Izoldę z Kościelnej na makijaż i zrobiła go super. Teraz mam swoje wesele i tez idę do tego samego składu. Włosy u Izki, makijaż u Izoldy. Poznokcie z akrylu zrobiłam sobie przed świętami u niej, więc juz mam z głowy, bo się wszystko trzyma. Dam znać po niedzieli jak to wszystko wyszło, mam nadzieję, że będę wyglądała tak zajeb...iście jak w tamtym roku, a nawet lepiej - bo to moje wesele. Odpowiedz Link Zgłoś
bestmala Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.06.09, 14:41 Powiem Wam kobietki, które mają dylemat gdzie sie wybrać na makijaże lub włosy, żeby nie eksperymentować w tym ważnym dniu. Polecam Izkę z Larku i Izoldę z Kościelnej, tak jak pisałam wcześniej. Wszystko wyszło tak jak sobie zamarzyłam, choc deo ostatniej chwili bałam sie, że cos nie wyjdzie jeśli chodzi o wizerunek. Ale zarówno włosy jak i makijaż -trzymały sie do 8 rano. Makijaż przecudowny, żywe kolory mi dobrała i wyszło bomba na zdjęciach. Włoski - upięte loczki, super. Polecam te dziewczymy, są rewelacyjne. Moja siostra z mamą malowały się u Moniki Napiórkowskiej, szczerze nie polecam. Nic do niej nie mam, może jakby ona malowała, byłoby lepiej, ale dorwała je jakaś młoda dziewczyna, bardzo niemiła i nie umiała dobrać jej koloru podkładu, mówiąc, że mają braki w podkładach i nie maja takiego koloru. Tragedia.Więc cudowała innymi. W domu im poprawiałam swoimi domowymi kosmetykami. Kwiatki polecam u Dorotki Dębskiej, cudowne rzeczy robi z kwiatków, ale o tym na innym wątku;) Odpowiedz Link Zgłoś
nocna_m_arka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 09.07.09, 22:27 Znam panią Izkę Chmielewską od strony wewnętrznej, bo miałam tam praktyki i nie polecaM WAm jej zakładu, ponieważ ja bym nie chciała, żeby mi ktoś wycierał włosy i głowę recznikiem jednorazowym, a potem nie piorąc tego używał go wielokrotnie, tylko go susząc. I dlatego mojej nogi już tam nie postawie. Nie wspomnę już o tandetnych szamponach po 3 zł, bo większość salonów używa podróby. Ale z tymi ręcznikami to robi to od lat,a mi się czasem na wymioty zbierało susząc je, i układając spowrotem na półkę. Brudne, poplamione, po innych tłustych lub brudnych włosach, bleee. Odpowiedz Link Zgłoś
first-woman Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 28.07.09, 21:53 A był ktoś w Hexe.Nie tylko jeśli chodzi o fryzurę ślubna ale tak normalnie "na codzień"? Odpowiedz Link Zgłoś
ulubiona1 [...] 19.11.09, 19:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
frania85 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 09.12.09, 22:24 Fryzjerka- Justyna Sulej, kobieta z fryzjerska wyobraznia i talentem. Mozna byc pewnym, ze nie wyjdzie sie od niej z helmo-ulepkiem na glowie. Fryzury robi bajeczne, trzymaja sie cala noc. Doradza, ma super pomysly. Serdecznie polecam, sprawdzone Odpowiedz Link Zgłoś
sqlite Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.01.10, 23:36 Polecam szczerze Izę z Galerii Urody, w sylwestra extra zrobiła mi fryzurę. Widać, że Halina Pietrzak nieźle wyszkoliła swoich byłych pracowników, jest na prawdę dobra. Makijaż piękny zrobiła Izolda, mogę tylko powielić dobre opinie i cieszyć się, że udało mi się do nich zapisać. Polecam wszystkim ten salon, a tak bałam się iść....bo nie wiedziałam,czego się spodziewać. Polecam w 100% Odpowiedz Link Zgłoś
marinka.3 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 20.01.10, 21:21 Ja się zapisałam na poniedziałek do tej Galerii Urody, chcę zrobić totalną metamorfozę na głowie, ale nie wiem jaka. Napiszę w poniedziałek jak wyszło i czy polecam ten salon. Ciekawa jestem czy p.Izolda umie dobrać paznokcie i doradzić czy zrobić akryl czy żel, bo mi się na paznokciach nic nie trzyma. Odpowiedz Link Zgłoś
metamorfozynka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 21.01.10, 09:53 będziesz zadowolona z Galerii Urody, włosy na pewno zrobia extra, jestem tego przykładem, a p.Izolda też dobierze Ci najlepsze paznokcie, napisz jak wrócisz jaki efekt, pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
marinka.3 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 26.01.10, 21:08 Przepisałam się na inny dzień, bonie mogłam, ale juz się doczekać nie mogę, dam znać jak już będę zrobiona Odpowiedz Link Zgłoś
kinia.79 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 22.02.10, 11:47 Polecam salon kosmetyczny Beauty na Kościelnej u Izoldy Gawrońskiej Odpowiedz Link Zgłoś
jaganet Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 23.02.10, 22:48 nie polecam Larca, jak przedostatnio p.Iwona pocieniowała mi włosy to ledwo je na głowie potarfię odnaleść. Byłam prawie łysa! Odpowiedz Link Zgłoś
i.sarenka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 23.02.10, 23:11 Witam, ja ze swej strony nie polecam zakładu kaśki sulej. w styczniu byłam u iej na pazokciach i na makijazu, bo koleżanka mnie namówiła. Sama niestety poszła gdzie indziej do kosmetyczki,która super jej wszystko zrobiła, al nie będę mówiła ktorej, b i tak ma tu dużo dobrych opinii.Ja nie byłam zadowolona z kilku powodów, między innymi,że niedokładnie zrobiła mi brwi,a potem zabrała się do mioch paznokci brudnym pilnikiem, z którego się pyliło na kilometr. Gadała jakieś bzdury próbując mnie jakoś zagadać, ale ja miałam tylko brudny sprzęt przed oczami. Paznokcie średnie, nie brzydkie, nie ładne, sama bym sobie takie zrobiła. Makijaż w sobotę - tragedia. Na szybkiego, niedokładnie, tapeta odznaczała się od szyji. I wystarczy. Na oczach cienie się skawaliły i po paru godzinach miałam tylko plamę. No cóż.......Nie napiszę więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-maka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 27.02.10, 21:43 o matko, wiedziałm. Makijaż od sulejówny kwalifikuje się do zmycia, od razu po wyjściu od niej. tapeta, tapeta, tapeta. Spływa wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
marinka.3 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 01.03.10, 09:57 Nie, dlaczego, widziała od niej makijaż i nie był taki zły. Moe nie bz piknz jak nie wiem co, widyiaam lepsye, ale do ymzcia to nie, chzba,że tobie zrobiła tapetę, bo krosty miałaś Odpowiedz Link Zgłoś
ada80 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 02.03.10, 11:05 Ja na Sylwestra byłam na makijazu u Izoldy i czesałam sie tez u niej w salonie. Izolda tradycyjie makijaż ok. Co do fryzury to tez ok, ale czesała mnie fryzjerka chyba iza. U Izoldy jest jeszce jakiś fryzjer - chłopak, jego fryzury takie sobie, u jednych lepiej u innych gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
euforialive Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 20.03.10, 23:47 Ja od jakiegoś czasu zaczęłam chodzić do Galerii Urody u Izoldy i nie powiem że jest źle... jestem zadowolona z ostatecznego wyniku... Naprawdę jest miła atmosfera w salonie, i fryzjerka tam pracująca jest fajna, pomimo małego stażu w tej dziedzinie dziewczyna dobrze sobie radzi... a najważniejsze to potrafi doradzić.:) Odpowiedz Link Zgłoś
imj-only Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.04.10, 02:22 Fryzjerka Iza W. bardzo pozytywna :) pod każdym względem. Co z tego, że młoda, ważne, że się zna i robi to dobrze. Do Izoldy zapisałam się kiedyś na makijaż, jednak nie malowała mnie ona tylko chyba jakaś uczennica bo jej praca była fatalna :( (taka malutka z głosem jak smerfetka, nie obrażając jej, nie to mam na celu, tylko wskazanie cech charakterystycznych). Izolda później poprawiała co prawda, ale wiadomo, jaka baza taki efekt. Nic zachwycającego z tego nie wyszło. Zawiodło mnie to, że zapisałam się na makijaż do Izoldy a malowała mnie osoba, której umiejętności w makijażu były równe moim, sorry:( Izolda może i jest ok, ale skoro umawiam się do niej to liczę na to, że to ona mi wykona makijaż. Skoro byłoby mi to obojętne to na pewno nie zapisywałabym się konkretnie do niej z ponad miesięcznym wyprzedzeniem, kiedy w momencie mojej rezerwacji była wpisana tylko jedna osoba oprócz mnie Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-maka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.04.10, 22:35 też uważam, że Iza z Galerii jest bardzo kreatywna. Co do makijażu izoldy, to uważam, że robi to dobrze, a nawet bardzo dobrze i jest naezastąpiona. Te jej pracownice nie wiem ile będą pracować to i tak do takiej wprawy nie dojdą, bo to trzeba mieć w ręku. Wię nic, tylko trzeba mówić, że ma malować wyłącznie ona... Odpowiedz Link Zgłoś
rene111 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 27.05.10, 11:22 Bardzo prosze o podanie nr telefonu do zakładu fryzjerskiego i kosmetycznego.Nie jestem z okolic Łukowa a wybieram sie tam za tydzien na wesele,mam nadzieje ze jest jeszcze szansa gdzies sie umówić. Odpowiedz Link Zgłoś
gretaso Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 28.05.10, 22:17 fryzjer matrix- 668970465 halina -0257982242 mirela- 0257986007 gosia barwinska- 604926520 kosmetyczka venus- 509199888 monika- 0257985855 Odpowiedz Link Zgłoś
marinka.3 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 30.05.10, 11:22 GRETASO to pani z venus.... poważnie, na 100%. jej kolexanka mi powiedziała....hee hee, żenada Odpowiedz Link Zgłoś
jar.o12 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 22.06.10, 13:16 Najgorszy fryzjer w mojej historii z jakim miałam do czynienia to Tomek mućka z kościelnej. Muszę to z siebie wyrzucić bo nie wytrzymam. Cały weekend z domu nie wyszłam bo przepłakałam, tak mnie obciął!!! mam poszarpane włosy na końcach i nie równe po obu stronach, boję sie użyć prostownicy, żeby nie popalić włosów, bo są takie cieniuteńkie na końcach. Jak można coś takiego zrobić na głowie???????? nie wiem kto go nazwał fryzjerem, chyba tylko on sam! Odpowiedz Link Zgłoś
izabelka1976 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 22.06.10, 17:36 marinka.3 no i co z tego że to pani z venus, bynajmniej nie zachwala tu na forum swojego salonu. Spójrz ile tu nicków ma Izolda - i właśnie to jest żenujące jak zachwala swój salon... Odpowiedz Link Zgłoś
marinka.3 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 22.06.10, 22:36 nie bądź taka mądra, bo tego nie wiesz, możesz pisać co chcesz bez pokrycia. Ale jak pisałam prawde o żenadzie z wenus...a ty sobie cos wymyślasz bo tak chcesz... Odpowiedz Link Zgłoś
marinka.3 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 22.06.10, 22:38 a co do poprzedniej wypowiedzi o Mućce Tomku, to strasznie spłukują sie jego kolory, co do obcinania to się nie wypowiadam Odpowiedz Link Zgłoś
izabelka1976 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 23.06.10, 16:30 Pisze to co uważam, i to co zdążyłam zauważyć przez ostatnie pół roku, zresztą nie tylko ja to zauważyłam ... hihi P.S. I nie uważam się za najmądrzejszą... Odpowiedz Link Zgłoś
i.sarenka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 23.06.10, 17:50 ja nie jestem właścicielka salonu, żadną konkurencją niczyją i nie jestem spokrewniona z osobami pracującymi w salonach. Pisze obiektywnie o swoich odczuciach i uważam, że Izolda Gawrońska robi dobrze swoją robotę,a nawet baardzo dobrze. Z braku miejsc niejednokrotnie byłam w innych salonach na usługach, między innymi u pani Ewy, Beaty Sobory, Kaśki Sulej czy pauli. Też mi się podobało (oprócz Sulej), złego słowa na te kosmetyczki nie powiem, a wręcz zachęcam. Ale jakos u Izoldy najbardziej mi pasuje, robi super paznokcie, makijaże, ma dobre kosmetyki do zabiegów. sam miód;) Ale naprawdę polecam też Ewę i Paulę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
annn17 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 24.06.10, 13:01 miałam ślub 8 maja i jako, że nie mieszkam w łukowie i nie bywam u tutejszych fryzjerow i kosmetyczek miałam wielki problem co wybrać. Wybrałam na makijaż Izolde(i na paznokcie ale nie tipsy, tylko na moich), a czesałam się w Kenue u żony Sylwka xD(nie wiem jak ma na imie). Troche sie stresowalam czy bedę zadowolona ale zupelnie niepotrzebnie bo na prawde spełnili wszyscy moje oczekiwania w 100% więc zdecydowanie polecam:) Odpowiedz Link Zgłoś
madonna_4 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 01.07.10, 14:43 Witam, ja mam podobne doświadczenia z makijażem. W sobotę malowałam się u izoldy i było super, włosy miałam u haliny i też zrobiła mi dobrze, tylko za dużą głowę miałam, ale fryz ok. Ale fryzjerka u izoldy robiła takie cuda z włosów, że żałowałam, że mi czegoś nie zrobiła. Był tam chłopak co też ładnie upinał, nie wiem kto to, ale ładne rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
alleander Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 09.08.10, 20:45 Sprzedam suknię ślubną z kolekcji Modeca M95713 Sprzedam przepiękną i świetnie skrojoną, wykonaną z najwyższej jakości materiałów suknię ślubną z kolekcji MODECA -model M95713. Suknia jest jednoczęściowa w kształcie litery A , kolor - złamana biel ,drapowana na biuście i na biodrach, pod biustem oraz z tyłu przy zapięciu zdobiona drobnymi, gustownymi kamieniami Svarowskiego .Posiada tren, który można podpiąć. ROZMIAR: 36/38. Suknia jest po profesjonalnym praniu. Zakupiona w jednym z Warszawskich salonów ślubnych, za bagatelna cenę. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 781-187-914 lub 503672381. Odpowiedz Link Zgłoś
p2o2b3 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 02.01.11, 15:39 hej dziewczyny a co myślicie o makijażu ślubnym w salonie Wanessa przy ul. Nowopijarskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
sabinka270 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 02.01.11, 19:08 ee.. lipa... widziałam jeden, nie podobał mi się, a skoro to ma byc slubny nie kombinuj po nowych salonach, zapisz się gdzieś w sprawdzonym Salonie.. Odpowiedz Link Zgłoś
klaraa55 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 03.01.11, 12:02 ta dziewczynka jeszcze dlugo musi się uczyć, problem dla niej to dokładnie wyciąć skórki Odpowiedz Link Zgłoś
p2o2b3 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 04.01.11, 20:07 hmm u niej paznokcie już kilka razy robiłam i podobają mi się i o dziwo skórki też miałam zawsze dopracowane... tylko jeśli chodzi o makijaż to nigdy z jej usług nie korzystałam... i szukam opinii na jej temat :) Odpowiedz Link Zgłoś
p2o2b3 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.01.11, 20:55 pozdrowienia dla salonu kosmetycznego VENUS :D Odpowiedz Link Zgłoś
aniaooo1 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 14.02.11, 11:26 Witam, czy ma ktoś jakieś informację na temat salonu P. Izoldy gawrońskiej ?Z tego co wiem juz zamknęła swój salon w łukowie? czy to prawda? czy może przeniosła w inne miejsce? Przejeżdżając ostatnio obok dawnego salonu Beauty był zupełnie inny szyld. prosze o info Odpowiedz Link Zgłoś
sqlite Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 19.02.11, 11:43 Ma duży salon na 11 listopada, w tym budynku Galeria Wnętrz Odpowiedz Link Zgłoś
jelonek2805 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 21.02.11, 13:29 Hej. Czy ktoś mi pomoże? mianowicie szukam aktualnego adresu zakładu Tomka Mućki i Izoldy Gawrońskiej. Bardzo proszę o odp Odpowiedz Link Zgłoś
madero44 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 06.03.11, 22:58 www.studioquelle.pl Odpowiedz Link Zgłoś
klaraa55 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.03.11, 11:00 Nie lubię chodzić do nowo otwartych salonów kosmetycznych, bo te dziewczyny musza się jeszcze długo uczyć. Chyba, że na prawdę ktoś mocno zachwala i widzę efekty, ale na zabieg na twarz czy na strzyżenia to tylko do sprawdzonych trzeba chodzić. Przekonałam się na własnej skórze i już nie zaryzykuję. Nie wiem gdzie teraz chodzić, bo do Izoldy trudno się dostać, rzadko przyjeżdża do łukowa i nie wiem gdzie chodzić. Odpowiedz Link Zgłoś
balbika Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 13.03.11, 14:41 witam, bardzo proszę o opinie salonu kosmetycznego ASPAZJA Małgorzaty Jóźwik, konkretnie chodzi mi o makijaż ślubny, czy Ktoś z Was był tam??? Odpowiedz Link Zgłoś
sztylet50 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 21.03.11, 14:08 Najgorsza kosmetyczka - pseudo - to niejaka Paula co robi koło tesco u Kaśki. Nie dośc, że robi bardzo powoli i bez rewelacji, to jeszcze plotkuje jak głupia. Nienawidzę, jak ktoś obgaduje inne salony lub inne osoby prosto w oczy a to jej specjalność. Niekompetentna gówniara, która uważa się za Bóg wie co, a jest podrzędna kosmetyczyną. Bez doświadczenia, bez pomysłu, z długim kłamliwym jęzorem Odpowiedz Link Zgłoś
meksy-kana Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 22.03.11, 17:35 już dawno słyszałam o jej jęzorze - tak a`propos ;-) Zmień zakład, bo to chore tam chodzić. Zawisko ma na nazwisko? o ta chodzi? nawet się rymuje - zawistne nazwisko Odpowiedz Link Zgłoś
aniaooo1 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 20.04.11, 13:53 Czy posiada ktos aktualny numer telefonu do Izoldy Gawrońskiej ? nie moge namierzyć do niej żadnego kontaktu. Prosze o pomoc Odpowiedz Link Zgłoś
sqlite Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 26.04.11, 11:19 Ma ten sam numer telefonu, chyba,że ostatnio zmieniła to nie wiem. Ale w lutym miała tamten 608 ....013. Odpowiedz Link Zgłoś
aniaooo1 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 28.04.11, 14:19 Tak to jest jeżeli sie nie zapisuje na bieżąco numerów:/ bardzo prosze o pełen numer tel. z tego co wiem to nie bywa czesto w lukowie i jest sie z nia ciezko umowic na konkretny dzień. także bardzo prosze o pomoc bo wesle tuż tuż a ja nie mam umówionej makijażystki :( Odpowiedz Link Zgłoś
obserwatorka123 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.07.11, 20:53 Nie czytajcie tych BZDUR!!! Izolda wymysla różne nicki i sama siebie wychwala... Zauważcie że od kiedy się wyniosła z Łukowa to już komentarze na tym forum ucichły... Jak szukacie dobrej kosmetyczki to popytajcie znajomych i rodzinę i zobaczcie efekty na weselach itp...lub same zróbcie próbne makijaże, bądź pomalujcie na próbę paznokcie to koszt zaledwie 10-15zł. Przejdźcie się po salonach w celu popytania bądź wzięcie ulotek i zobaczcie czy tam jest porządek, czysto, sterylnie, czy brud i chaos... i same zdecydujcie Odpowiedz Link Zgłoś
fiorklasa Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 02.09.11, 10:38 oczywiście że tak :) zgadzam się z "obserwatorką", w końcu ktoś jakiś normalny post napisał. Aczkolwiek powiedziałabym, że malowanie paznokci nijak ma się do makijażu. Jest sporo super wizażystek które nie są stylistkami paznokci i odwrotnie... ale taka już zapadła "moda" w tym naszym łukowie że kosmetyczka ma być najlepsza we wszystkim :/ co jest do wszystkiego to jest do niczego... ja sama chodze gdzie indziej na makijaz, gdzie indziej na paznokcie, gdzie indziej farbowac wlos,a gdzie indziej go ukladac... takim sposobem zawsze wychodze zadowolona :) Odpowiedz Link Zgłoś
sqlite Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 02.09.11, 17:22 zastanów sie chociaż raz logicznie nad tym co piszesz. Po co miałby to robić skoro nie pracuje? Tiiia, wychwala się sama i sobie miki wymyśla i do tego robi sobie super reklamę a nie pracuje. Słyszysz sama siebie? Tiiiia, brak mózgu wrodzonego się ci damesso udziela. Mi akurat brakuje jej fachowości. Przerzuciłam się na trochę do Sylwii Samulak i muszę powiedziec, że jestem zadowolona. Za miesiąc IDE na wesele i na makijaż zapisana jestem do Kaśki Sulej, z braku laku bo Sylwia miejsca nie miała i liczę na udany makijaz choc opinie są baaardzo różne Odpowiedz Link Zgłoś
fiorklasa Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.09.11, 13:50 sqlite jaki agresor :) czytanie ze zrozumieniem Ci sie klania, Obserwatorka napisala, ze od kiedy Izolda nie pracuje to ucichly wpisy na tym forum :) Odpowiedz Link Zgłoś
fiorklasa Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.09.11, 14:21 pamietam ze do Izoldy chodzilo sporo nastolatek, to co mi utkwilo w pamieci. na makijazu bylam tam raz i oczekiwalam czegos fajnego, a bylo baaardzo przecietnie mimo ze dalam wolna reke do malowania (maluj co chcesz). nie wiem skad to poruszenie, wlasnie chyba stad ze pisza same o sobie. tak samo jak panie z venus - nieladnie tak najezdzac na kogos (a raczej na wszystkich) Rada: zdrowy rozsadek i niekierowanie się plotkami. Nie tylko sluchanie ale i patrzenie (np.co stoi na polkach) czasem warto zrobic spacer po salonach, polecam te forme ! Odpowiedz Link Zgłoś
meksy-kana Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 08.09.11, 17:21 ja powiem kogo nie polecam - salonu Caterine, czy jakos tak, koło tesco. kaska wysokinska Odpowiedz Link Zgłoś
janinsja Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 06.07.12, 15:08 witam czy mogłabym prosić o jakieś opinie dotyczące salonu Venus? Mam wesele i trochę w ciemno zapisałam się tam, nie wiedząc zupełnie nic o ich usługach. Będę wdzięczna za wszelkie opinie na temat wykonanego przez te panie makijażu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kenya20 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 08.11.11, 23:58 Miałam slub latem - dodam było bardzo gorąco i obawiałam sie płynącego makijazu. Wiec mialam wiele obaw i do tego raczej skromne opinie o salonach łukowskich. Wiec wszystko było na tzw. czuja. Paznokcie robila mi Izolda... generalnie ok. precyzyjnie, ładnie, długo sie trzymały w idealnym stanie. Natomiast makijaż i fryzura w l'arcu. I mimo zerowych informacji o dziewczynie ktora tam maluje,( chyba Dorota) byłam naprawde bardzo zadowolona. Makijaż super mimo upałów ponad 30 stopni trzymal sie całą noc własciwie bez poprawek. Wszyscy byli zachwyceni efektem. Czesanie Iza - również polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
horsean Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 20.03.12, 21:12 mam pytanko co myślicie o Agnieszce Izdebskiej jeśli chodzi o fryzurę, o p. Krasuskiej z salonu Emka na makijaż i Paulinie Pudełek na paznokcie? oczywiście weselne wszystko :) Odpowiedz Link Zgłoś
lidexxx Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 27.03.12, 23:02 Do tej Pudełek znajoma chodzi, zadowolona jest, ładnie, starannie wykonane pazurki. Reszta niestety nie wiem;/ Odpowiedz Link Zgłoś
horsean Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.06.12, 20:36 cofam wszelakie dobre opinie o Agnieszce Izdebskiej, zostawiła mnie na lodzie miesiąc przed własnym ślubem, po prostu te fryzjerki się masakrycznie rozpanoszyły, może ktoś mi poleci kogoś dobrego? pilne! Odpowiedz Link Zgłoś
janinsja Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 06.07.12, 15:09 czy mogłabym prosić o jakieś opinie dotyczące salonu Venus? Mam wesele i trochę w ciemno zapisałam się tam, nie wiedząc zupełnie nic o ich usługach. Będę wdzięczna za wszelkie opinie na temat wykonanego przez te panie makijażu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
llukamila Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 22.12.14, 18:51 polecam salon kosmetyczny KOSMEDICA na ul.dmocha młode dziewczyny po kosmetologi robią furorę w łukowie nie 100% tylko 1000% zadowolenia.Paznokcie bajka nr.1 w Łukowie, zabiegi dobieranie kosmetyków,porady,makijaże ślubne rewelka,naprawdę rewelacja.Miła obsługa, można się u dziewczyn zrelaksować. www.kosmedica.lukow.pl Odpowiedz Link Zgłoś