Dodaj do ulubionych

jaka sala weselna

06.08.06, 15:47
Prosze o opinnie na temat sal weselnych w Łukowie?
Obserwuj wątek
    • bajkaturze Re: jaka sala weselna 07.08.06, 00:00
      Ja będę miała wesele w Domu Weselnym na ul. Międzyrzeckiej, naprzeciwko ul.
      Wójtostwo. Wydaje się być fajna, ale zobaczymy do weselu (21.10). Najprostsze
      menu to cena 75 zł. od osoby (w to wchodzą ciasta, napoje i pieczywo bez limitu,
      5 posiłków gorących, przekąski i przystawki). Na razie jestem zadowolona.
      • waflex1234 nowa sala ulicy nie znam 25.01.09, 23:17
        A ja byłem na balu sylwestrowym w tej nowej sali w Łukowie i powiem
        tak... było ZAJE... sala elegancka od srodka bo z zewnatrz nie
        estetyczna troche obsługa jedzonko eleganckie i bardzo ale to bardzo
        super kucharz! Jesli tak benda tam wygladac wesela to sam sie tam
        chajtne :) polecam wszystkim!!! od głowy podobno licza 120 zł ale
        naprawde warto! W koncu to ten jeden raz... pozdro z Siedlec
    • norma78 Re: jaka sala weselna 12.08.06, 00:16
      ja miałam wesele na Glinkach. Sala klimatyzowana, ładna, ładnie wykończona.
      Minusem jest to, że wszystko trzeba do niej "dokupować" oddzielnie tj.
      kucharki, kelnerów itp. - przynajmniej tak było w zeszłym roku; poza tym
      właściciel trochę dziwny i czasem ciężko z nim się dogadać.
      • pineskam Re: jaka sala weselna 17.08.06, 14:59
        Ja słyszałam na temat sali na tyłach leader price bardzo różne opinie,nie wiem
        które są prawdziwe,ludzie mówią że jest b. mało jedzenia, jeśli ktoś tam
        wyprawiał swoje wesele bądź był jako gość proszę o informacje na temat obsługi,
        jedzenia itp
          • pineskam Re: jaka sala weselna 26.10.06, 23:07
            Hej,jestem po weselu na sali u M. Pruchniewicza tzn na tyłach lp miałam pewne
            obawy bo różne plotki słyszalam ale naprawę byłam mile zaskoczona, sala jest
            bardzo fajna,miejsca jak w sam raz ( wesele było na 150 osób), jedzenie bardzo
            dobre i nie jest w cale mało ( menu za 80zł), z właścicelem zero problemów,
            tylko jest jedno ale: tzn jedna kelnerka jest bardzo niemila i to jest opinia
            nie tylko moja ale więszości gości (blądynka...), nie można się jej o nic
            doprosić.Ale wesele było super naprawdę polecam ,tylko najważniejsze to dobrze
            omówić szczegóły z właścicelem i nie bać się zadawać pytań nawet jeśli wydają
            nam się troszkę głupie. Mamy do tego przecież prawo bo to nasze wesele i chcemy
            zeby było super.pozdrawiam
    • ada-m123 Re: jaka sala weselna 13.11.07, 13:56
      Ja mam wszystko za sobą. Polecam salę "Kameralna" przy domu handlowym. Pełen
      profesjonalizm, normalne ceny. Pozostałe sale w Łukowie to zwykłe stodoły
      przybrane suknem (MIś - przykry właściciel i wyjście z toalety na salę),
      Pruchniewicza, Miedzyrzecka, Glinki.
      Naprawdę polecam.
      • zoa81 Re: jaka sala weselna 14.11.07, 10:53
        ja oglądałam tą salę w Kameralnej. Mi sie bardzo nie podobała.
        Ciasno, i jakos tak ciemmno, barokowo tam jest. Wybrałam Nową Salę
        Weselną na Międzyrzeckiej...
        • ada-m123 Re: jaka sala weselna 19.11.07, 11:53
          Zgadzam się z Tobą zoa, dla dwustu osób jest ciasno :), niestety ja nie jestem
          zwolennikiem "spędów" i stołów zastawionych łokciami. U nas było 100 gości.
          Miejsca w zupełności wystarczyło do tańca (dla 180 też będzie ok). W sali nie
          musi być widno jak w kościele. Ta sala ma najciekawsze oświetlenie ze wszystkich
          łukowskich lokali, które w zupełności wystarczy.
      • najlepszy_ewelina Re: jaka sala weselna 03.02.09, 14:29
        hej jestem zainteresowana kameralna, ale mozesz mi powiedzieć coś
        bliżej na ten temat. jak wychodzi to cenowo czy nie a przykrych
        niespodzianek związanych ze znikaniem jedzenia poźniej. i jak z
        poprawnami. byłabym wdzięczna o odpowiedz na mojego e-maila
        ewelina_adamiak@wp.pl
    • milaosobka1 Re: jaka sala weselna 20.11.07, 08:39
      ostatnio bylam na weselu (w zielonce) gdzie bylo ok 180 osob i tylko
      3 kelnerki, tragedia, ciasno do tanca, Ci co dostali jedzenie w
      pierwszej kolejnosci mieli jeszcze cieple dania, reszta musiala
      wcianc zimne, obsluga sie nie wyrabiala. Chcialam sie podzielic ta
      refleksja ze jak ktos urzadza naprawde huczne wesele niech zatrudni
      wiecej obslugi :-)
    • zolty21 Re: jaka sala weselna 23.11.07, 16:09
      Sale w dawnej kamerze jest super. Miałem tam kilka miesięcy temu własne wesele i
      byłem bardzo zadowolony. Takie samo zdanie mieli nasi goście. Sala przytulna
      zaje...........ste oświetlenie, pełen profesjonalizm kucharek oraz kelnerów ( to
      oni byli dla gości a nie goście dla nich). Stanowczo odradzam sale na nowej
      obwodnicy . Właściciel cham i gbur, mało tego jest również złodziejem i mataczem
      więc uważajcie na tą salę. Jak już się zdecydujecie na to bagno to będziecie
      musieli zjeść kilo soli żeby np. doprosić się o klucze do kuchni :)A wiadomo
      wszystko jest tam trzymane więc nie zdziwcie się jak coś wam zniknie. To nie
      jest tylko moja opinia ( ja wporę odpuściłem sobie) więc popytajcie 100 razy
      zanim ją zarezerwujecie.
    • fajny.a666 Re: jaka sala weselna 01.04.08, 16:22
      długo wybieralismy sale weselna, ta za lp jest najładniejsza, ale
      wjazd do niej mało reprezentacyjny, poza tym opinie na temat ilości
      jedzenia nas odstraszyły. Klimatyzacja jest teraz w wiekszosci sal,
      ale ni eoszuklujmy sie, przy takiej ilości gości i tak nie
      wyrabiają. Sala na warszawskiej odstraszyła nas wejściem, widać
      tapczany ustawione pionowe w sklepie meblowym, poza tym obsługa i
      jedzenie zależy od firmy, którą się wynajmie. sala naprzeciwko
      wójtostwa też ma mało ciekawe wejście. Sala MiS: opinie o
      właścicielu są straszne, zadna z nich sie nie sprawdziła, trzeba być
      upartym i nie pozwolic panu na wprowadzanie swoich pomysłow i
      wszystkeigo dopilnowac, u nas w o godz 10 rano stwierdzilismy,ze
      podłoga na sali jest brudna, kilka dobitnych słów i zaraz zona
      własciciela przy pomocy mopa wyszorowala całą. wielkim plusem tej
      sali sa pokoje gościnne, u nas było duzo gości przyjezdnych, którzy
      po wszystkim byli bardzo zadowoleni, ze nie musza nigdzie jeździc
      (mogli w pelni skorzystac z zabawy:)).Poza tym gdy o 7 rano w
      niedziele wlasciciel wypoczety wstał i zajrzał do nas, okazało sie,
      ze wszystcy tancza na stołach, troche sie przestraszylismy,ale nic
      nie powiedział.
      • zoa81 Re: jaka sala weselna 02.04.08, 15:53
        Ja wybrałam tą na tyłach LP, prawdą jest że wjazd nie jest za bardzo
        reprezentacyjny, ale cóż, w okolicy Łukowa nie ma żadnej fajnej
        sali...jeżeli chodzi o otoczenie to chyba na Glinkach jest
        najładniejsze, za to sala w środku jest taka sobie...wolałam więc
        wybrać taką w której w środku jest przynajmniej na poziomie, i tak
        większość wesela jest w środku, a w gruncie rzeczy gdyby było za
        łądnie dookoła,np. jakieś hustawki, ogrody itp. to wesele mogłoby
        sie przenieść na dwór, porobiłyby się grupki, i nikt by sie nie
        bawił na sali....

Ale zastanawiam sie nad tym jedzeniem...bo już któryś raz słyszę, że
        na tyłach LP nie jest znakomite, jestem trochę przestraszona,
        niedługo idę ustalać menu, na co zwrócić uwagę? Czy 5 dań gorących
        wystarczy????
        • mar.kar Re: jaka sala weselna 21.04.08, 15:28
          Witam,nie wiem kto rozpowiada takie rzeczy ,że na tej sali za LP
          jest mało jedzenia. Mieliśmy tam dwa wesela w rodzinie i było super,
          jedzenia starcza jeszcze na poprawiny a nawet potem się zabiera.
          Jestesmy bardzo zadowoleni.Wjazd rzeczywiście nie jest za fajny ale
          cała reszta super,wiec złego słowa nie powiem
        • malineckaa Re: jaka sala weselna 28.04.08, 15:30
          macie racje, że wjazd do tej sali za leader price jest fatalny, ale poza tym
          wszystko moim zdaniem jest tam w porządku. Wesele przecież nie odbywa sie na
          zewnątrz, najważniejsze by w środku była ładna aranżacja a tam jest bardzo
          ładnie. A co do jedzenia, każdy kto zdecydował się na jakakolwiek sale ma wpływ
          przecież na wybór menu i od niego zależy co będzie na talerzu. Mialam ostatnio
          tam wesele kolegi i bardzo mi się podobało. Szczególnie wiejski stół - bimberek
          znakomity
          Pozdrawiam!
        • zoa81 Re: jaka sala weselna 07.05.08, 13:16
          Jestem już po swoim weselu, i mogę powiedzieć że na prawdę sala na
          tyłach LP Pruchniewicza,to najlepsza sala w okolicy!!!!!Wszystko
          było extra,jedzonko pyszne,bardzo dużo,zostało na poprawiny,i
          jeszcze do domu wzieliśmy...kelnerki bardzo miłe, dekoracja
          piekna,właściciel miły, no i można siedogadać, a że wjazd nie
          ciekawy,to jest jeszcze na plus,bo goście się nie rozchodzili tylko
          wszyscy sie wspólnie bawili....

A przed salą MIŚ to był ostrzegała.Ważne jest jacy są właściciele. A
          w Misiu są po prstu nie poważni. Ja wynajełam pół roku temu miejsca
          w hotelu dla swoich gosci.Na tydzien przed weselem,kiedy do nich
          pojechałam,okazało się,że wypowiedzieli mi pokoje,bo u nich jest
          wesele,i wynajeli wszystko innym gościom.Na prawdę nie poważne
          traktowanie,nawet do mnie nie zadzwonili,mimo tego że mieli telefon.
          Na szczęscie znalazły sie miejsca w Hoteliku Korona,warunki
          gorsze,ale włąsciciele normalni....

Na Glinkach też byłam jak szukałam sali, ale właściciel jakis
          dziwny, i sala taka sobie, plusem jest to, że dookoła sali jest
          ładnie....
            • agusiek_w Re: jaka sala weselna 20.05.08, 14:54
              W zeszłym roku byłam na weselu w sali w Adamowie. Nawet chcieliśmy zarezerwować
              ją na nasz ślub, ale ostatecznie wybraliśmy Dom weselny u Rybaka. Jest znacznie
              taniej i w moim odczuciu ładniej. Jednak to akurat rzecz gustu gdyż sale są
              zupełnie inne.
              Plusy sali w Adamowie: ładnie, dobre jedzenie
              Minusy: słyszałam, że ciężko jest się dogadać z Panem, ale to opinia jednostki,
              której osobiście nie potwierdziłam
                  • eelee Re: jaka sala weselna 21.07.08, 10:50
                    podaje numery do sal weselnych, sama niedawno szukałam :)

*nowa sala weselna na miedzyrzeckiej:
                    tel: 603 880 096
                    * Sala na Międzyrzeckiej w blokach
                    tel: 25 798 20 12
                    * kamerlana
                    tel: 603 228 373
                    * warszawska nad Meblowym
                    tel: 503 070 359
                    * sala w Łazach
                    tel. 500 112 521
                          • serenee Re: jaka sala weselna 10.08.08, 10:49
                            Sala Kameralna jest pod względem wizualnym piękna, ładny wystrój w
                            środku, możliwość wejścia na taras itp., właściciel komunikatywny i
                            chętny do pomocy:)
                            Natomiast słyszałam z kilku źródeł ,że podają mało jedzenia-nie
                            wiem, nie byłam, ale tak mówią znajomi:)
                            Wczoraj jeździliśmy po salach i odwiedziliśmy 5 sal:
                            *Miś-porażka totalna, taka stodoła, i w dodatku ściany popękane ,że
                            trudno ich nie zauważyć...
                            *Nowa Sala w Ławkach-z zewnątrz całkiem całkiem-fajnie urządzony
                            wjazd i widać,że ktoś o to dba:)Natomiast w środku
                            skromniutko,dekoracja ot taka sobie...średnio..
                            *Nowa Sala Weselna na Międzyrzeckiej, obok Biedronki i Salonu
                            Meblowego-fajna:)z zewnątrz nie wygląda najlepiej z uwagi na
                            sąsiedztwo i wjazd, ale w środku extra-tak kameralnie i
                            elegancko.Zauważyłam tylko,że na stołach było mało jedzenia.
                            *Sala na Glinkach-fajna:)nieduża , ale kameralna.Typowa Sala
                            weselna, ogrodzona, w środku ładna dekoracja,lustra itp.
                            *Sala w Jacie-bomba:)jestem pod wrażeniem:)nic dodać nic ująć..
                            • fajny.a666 Re: jaka sala weselna 11.08.08, 09:23
                              Salę w kameralnej trzeba pochwalic za ładne wnętrze, widac
                              zainwestowane pieniążki, jednak na remont toalet chyba kasy nie
                              wystarczylo, nic sie tam, nie zmienilo(jak ktos chodzil tam na disco
                              to wie o czym mowa). Wspolczuje pannie mlodej, ktora bedzie musiala
                              z tej lazienki korzystac.
                              Jedzenie zalezy od firmy cateringowej, na weselu na ktorym bylismy
                              jedzenie bylo bez rewelacji i w dodatku niezbyt ciepłe.
                              • enemyone Re: jaka sala weselna 16.08.08, 21:19
                                Witam, poszukuje informacji na temat sal weselnych:
                                - u rybaka
                                - Miś
                                - koleżanka powyżej pisała coś o sali w Jacie, czy ktoś wie co to jest???
                                Interesuje nas ładna sala, dobre jedzenie oraz miejsce na grilla czy ognisko.
                                Będę bardzo wdzieczny za dokładne i szczere informację na temat miłego i
                                ciekawego miejsca na świetną zabawę weselną.
                                PS dziekuję za informację dotyczacą sali weselnej w Glinkach, już tam byłem i
                                wiem :)
                                • serenee Re: jaka sala weselna 16.08.08, 23:48
                                  Jata to sala weselna na ul.Wójtostwo--->wg mnie najładniejsza sala
                                  w Łukowie.Sala u Rybaka tez jest super, ale jest daleko i trzeba
                                  gościom zapewnić trnsport..Co do jedzenia w Jacie-jest ok.
                                  • enemyone Re: jaka sala weselna 17.08.08, 20:51
                                    ok dzięki wielkie, ale mam jeszcze kilka pytań dotyczących sali "u rybaka":
                                    - jak tam z jedzeniem, czy jest go dużo, czy jest smaczne i czy jest duże menu?
                                    - jak własciciel, czy jest ok, czy jest pomocny i czy nie robi problemów?
                                    - na moim weselu ma byc około 100-120 osób, czy ta sala nie bedzie za duża na
                                    tak małą liczbę gości? a sala jest na 350!!!
                                    - dzwoniłem tam wczoraj i dziś (niedziela) ale nikt nie odebrał, trochę to
                                    podejrzane skoro weekend to czas wesel czyli pracują, czy macie jakąs informację
                                    ile kosztuje talerzyk i ile nocleg dla gości??
                                    - no i jak z tym Misiem??? czy warto się denerwować dla trochę ładniejszej sali?

dzięki za info.
                                    :)
                                    • serenee Re: jaka sala weselna 18.08.08, 20:18
                                      U rybaka nie byłam-znam jedynie z opowieści i płyt dvd--->w
                                      zasadzie same pozytywne opinie.Właściciele są podobno ok,
                                      ceny "normalne" około 100zł, także standard.Sala jest rzeczywiście
                                      spora, także nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie jak na tak małą
                                      liczbę gości...wahałabym się..
                                      Natomiast jeśli chodzi o Miś.....Nie Nie Nie:):)Nie podoba mi się
                                      sala wogóle, jakiś pasek wąski do tańczenia i .... taka stodółka;)
                                      Właściciel też jest ciężki i trudno się dogadać z nim...
                                    • agusiek_w Re: jaka sala weselna 21.08.08, 15:58
                                      11 października wychodzę za mąż i oczywiście wybrałam dom weselny u rybaka. Sala
                                      nowa, ładna, jedzenie dobre, znakomita obsługa. Byłam już w tej sali n-razy na
                                      weselach, a także na sylwestrze. Jeśli chodzi o ilość osób to 350 byłby już
                                      ścisk. Przy 120 było bardzo fajnie, dużo miejsca do tańczenia i nie wydawała się
                                      zbyt duża.
                                      Jeśli chodzi o właścicieli, nikt jeszcze się na nich nie skarżył, czynnie
                                      uczestniczą w przygotowaniach i pilnują aby wszystko było zapięte na ostatni
                                      guzik, w końcu są to dość młodzi ludzie:)
                                      Cena również jest przystępna. Płacimy 90zł od osoby dorosłej, 45 zł od dziecka i
                                      nie interesuje Cię nic poza alkoholem i tortem. Napoje i ciasto są zapewnione, w
                                      większości sal trzeba dodatkowo dokupić.

Oczywiście są gusta i guściki... Osobiście polecam:)
                                      Agnieszka
                                          • serenee Re: jaka sala weselna 22.08.08, 17:28
                                            Właśnie się dopina na ostatni guzik:)Wczoraj dopiero dostaliśmy
                                            zaproszenia i odebraliśmy obrączki, dziś załatwiliśmy w UC wszystko
                                            co trzeba no i ...czekamy:):):)pozdrawiam!
                                            • orodneyo Re: jaka sala weselna 02.11.08, 21:22
                                              jak macie jakieś informację o sali na wojtóstwie to prosze piszcie
                                              głównie Ci którzy juz tam się bawili... czy wszystko było jak
                                              trzeba, jak klimatyzacja, jedzenie,na co warto zwrócic uwagę..dzięki
                                              • martys2008 Re: jaka sala weselna 12.11.08, 14:47
                                                Sala jata jest suuuuppper!!!!!!!!! Sama niedawno miałam tak wesele.
                                                Piękna sala, profesjonalna obsługa i super jedzenie. jest bardzo
                                                duży wybór menu, jedzonko naprawdę smaczne. Dużym atutem są pokoje
                                                hotelowe (naprawdę na wysokim standardzie). Nawet po weselu jak
                                                rozmawiałam z rodziną to byli pod ogromnym wrażeniem sali i ogólnie
                                                całości przyjęcia. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Polecam
                                                wszystkim.
                    • beatat87 Re: jaka sala weselna 05.07.12, 23:05
                      eelee napisała:

> podaje numery do sal weselnych, sama niedawno szukałam :)
                      >
                      > *nowa sala weselna na miedzyrzeckiej:
                      > tel: 603 880 096
                      > * Sala na Międzyrzeckiej w blokach
                      > tel: 25 798 20 12
                      > * kamerlana
                      > tel: 603 228 373
                      > * warszawska nad Meblowym
                      > tel: 503 070 359
                      > * sala w Łazach
                      > tel. 500 112 521
            • pasjo-natka Re: jaka sala weselna 09.12.08, 19:43
              sala w adamowie jest przesliczna. ale słyszałam ze jedzenie jest nie
              za dobre. ja mam swoje wesele w krzywdzie w pentagonie. fajna sala
              bezproblemowo, kucharki mozna wziac swoje jest super
              • blondynka08 Re: jaka sala weselna 01.02.09, 23:30
                pasjo-natka napisała:

> sala w adamowie jest przesliczna. ale słyszałam ze jedzenie jest nie
                > za dobre.
                Potwierdzam- sala jest cudna, byłam tam raz na weselu gdzie goście od młodego
                byli z Warszawy i byli w szoku, że na wiosce moze być taka sala.
                Co do jedzenia- było super i dużo ale to podobno jest proporcjonalne do ceny
                jaką chce się zapłacić (nie ma stałej ceny ponadto przez tel. nie da sie nic
                dowiedzieć tylko "na gębę")
                Niestety właściciel jest b. niemiły i o wszystko się targuje jak Żyd jakiś.
                Koleżanka, której było wesele powiedziała, ze nikomu nie życzy takich przejść po
                weselu (nie pozwolił zabrać wszystkich rzeczy ze stołów i tego co zostało w
                kuchni+napojów choc tak ustalili przed weselem)
                Ponadto nie chce podpisać żadnej umowy, która jasno określa cene i inne rzeczy
                także rozliczenie było dla niej koszmarem...
      • dziczek78 Re: jaka sala weselna 06.11.08, 23:15
        Ja polecam Wam sale na Glinkach, pod warunkiem,że nie jest to wesele
        większe niz 120 osób. Na prawdę miła sala, bardzo ładnie
        udekorowana, jak dla mnie ma swój klimacik, polecam.
        • serenee Re: jaka sala weselna 07.11.08, 17:57
          Dokładnie:)Moje wesele też było na 120-125 osób i wydaje mi się,że to jest
          max:)Ale sala jest fajna, tylko trzeba mieć cierpliwość i dobre "podejście" do
          właściciela;)--->myślę,że moja poprzedniczka wie o co chodzi:)
            • kalinkabratek Re: jaka sala weselna 08.12.08, 23:35
              Witam, prosze o informacje na temat sali Kameralna. Zamowilam ja na wlase wesele i troche martwia mnie opinie na temat jedzenia, czy to prawda? jak na razie nie mam zadnych zastrzezen do wlasciciela, jest bardzo mily i pomocny. Bede bardzo wdzieczna za opinie
                • agusiek_w Re: jaka sala weselna 22.01.09, 10:06
                  Sala jest w Bystrzycy.
                  Nr tel. 889754824
                  Nie wiem jak jest w tej chwili, ale jak my zamawialiśmy to powyżej 200 osób był
                  gratis tort, stół wiejski oraz duża beczka piwa.
                  • blondynka08 Re: jaka sala weselna 01.02.09, 23:03
                    Wg mnie atuty "U Rybaka":
                    -są pokoje- jak ktoś ma gości przyjezdnych to super sprawa
                    -ładna
                    -ponad 200os. gratisy o których pisano powyżej
                    -właściciele wydają się elastyczni i rozsądni takze pewnie da się dogadać bez
                    wiekszych problemów
                    - w lato jest gdzie wyjść i usiąść na zewnatrz (choć moznaby otoczenie bardziej
                    profesjonalnie zagospodarować- na razie "w miarę")

Wady:
                    - problemy z akustyką(jest b. wysoka)- info od naszego zespołu który grał tam
                    wcześniej i podobno cieżko jest ją dobrze nagłośnić
                    - dość duża odległość od Łukowa (kilkanaście km czyli to juz "zadupie" i trzezba
                    gości dowozić)
                    - dla wesel poniżej 140 osób cena rosnie podobno o 10% od osoby (nie opłaca im
                    się robić tam małych wesel!!!)
                    - cena 130zł na 2010 nie jest atrakcyjna jak za salę na wsi (115zł/2009 wydaje
                    sie jeszcze do zaakceptowania)
                    Powyższe wady spwodowały, że jednak ostatecznie zrezygnowaliśmy z niej:-( choć
                    sala nam się podobała
                    • aldona56 Re: jaka sala weselna 27.04.12, 11:10
                      Na salach weselnych często problemem jest zła akustyka i słaby sprzęt nagłaśniający.
                      Konkretne wskazówki doboru sprzętu można przeczytać tu :
                      audiolite.pl/baza-wiedzy/3-nagonienie-/9-nagonienie-wesel

• net.ada Nowa sala 26.01.09, 18:20
      Zamówiłam własnie wesele na tej nowej sali na pazdziernik 2009 poszlismy cała
      paczka na sylwestra zeby zobaczyc poziom obsługi i kuchni bo ze sala jest piekna
      widziałam juz wczesniej :)bylismy naprawde zachwyceniwszyscy zgodnie
      stwierdzilismy ze nazwa "bajeczna" idealnie pasuje do tego co tam proponuja.
      Jestem chepi ze zdecydowałam sie własnie na te sale. dla wiadomosci kolegi maja
      juz swoja strone www.salabajeczna.pl
      • cina00 Re: Nowa sala 26.01.09, 19:35
        Wiatam,
        poszukuje taniej, tzn najtanszej sali:)
        robie urodzinki na ok 50 osob i poszukuje taniej sali, aby byla ogrzewana, czy
        moze ktos mi pomoc?? tzn chcialabym jakies namiary oraz moze jak ktos wie cene..??

a moze ktos slyszal o sali w Ławkach?? ile kosztuje i jakies namiary??

prosze o blyskawiczna odpowiedz, z gory dziekuje:)
        • najlepszy_ewelina sala kameralna 03.02.09, 14:31
          hej jestem zainteresowana kameralna, ale moze mi ktoś powiedzieć coś
          bliżej na ten temat. jak wychodzi to cenowo czy nie ma przykrych
          niespodzianek związanych ze znikaniem jedzenia poźniej. i jak z
          poprawnami. byłabym wdzięczna o odpowiedz
          • orodneyo Re: sala kameralna 03.02.09, 17:59
            Hej Ewelinko! Napisze Ci dlaczego my sie nie zdecydowaliśmy na tę
            sale,chociaż te informacje nie są do końca sprawdzone: podobno łatwo
            o wpraszanie się nieproszonych gości na salę,(sporo w lato osób sie
            kręci koło fontanny) i podobno kiedyś tacy ludzie wyproszeni
            porysowali gościom auta;łazienka jest nieciekawa; wydaje mi sie że
            nie ma poprawin;i nie można zabrać jedzenia które zostało..)ale jest
            bardzo przyjemna i braliśmy ją pod uwagę... mam nadzieję,że pomogłam
            • ewelinkaaa.a Re: sala kameralna 04.02.09, 11:32
              dziękuje za informacje. mam teraz mały metlik ale zadzwonie i zawsze
              mozemy pojsc i sie wypytać dokładnie co i jak. A jak a sala Twoim
              zdaniem jest dobra na wesele tak na pk.120 osób. Dziekuje i
              pozdrawiam
              • orodneyo Re: sala kameralna 08.02.09, 17:30
                ciężko mi jest powiedzieć, bo my mamy dużo więcej gości, my mamy
                sale "jata" , kurczę ale jak sie tak zastanawiam to w Waszym wypadku
                kameralna mogła by być dobra jesli chodzi o łuków, bo tak jeśli
                chodzi o 'Miś"to łazienka od razu wychodzi na salę i myśle że
                kameralna ma ładniejszy wystrój,od wielu osób słyszeliśmy że są
                problemy z właścicielem,potrafi sie nawet wpraszać
                (w "misiu"),a "korona"no tam nie ma miejsca na zespół a po za tym
                klimatyzator tylko jeden(byliśmy tam na weselu,upał naprawdę
                przeszkadza w takich momentach)proponuję żebyś jeszce sie
                zorientowała za salą tą za Liderem tam kilka osób nam chwaliło,no a
                pozatym jest kilka nowych sal.. pozdrwaiam
            • wioslowata Re: sala kameralna 24.03.09, 12:00
              JA sie zdecydowałam na kameralna i wcale nie prawdą jest ze
              wpraszaja sie tam obce osoby.NA początku tak było bo niektorzy nie
              wiedzieli ze tam juz nie ma dyskoteki.zreszta jest tam teraz
              szatniarz ktory takie osoby ma odrazu wypraszac.Poprawiny oczywiscie
              sa i o ile nie bedzie za duzo osob na poprawinach to nie trzeba za
              nie doplacac(poprawiny).A jedzenie mozna tez zabrac jezeli sie tylko
              chce.Ponadto jest bardzo miły właściciel,który jest otwarty na
              prpozycje i potrzeby osób majacych tam wesele.
      • magika82 Re: Nowa sala 05.02.10, 21:57
        Chciałabym zamówić salę bajeczną na wesele. powiedzcie jak z jedzeniem? czy
        porcje są takie normalne, do najedzenia się? bo doszły mnie słuchy, że bardziej
        stawiają tam na wygląd..
    • emika0 Re: jaka sala weselna 03.03.09, 17:43
      Hej Ja zamówiłam na swoje wesele salę weselną na Wójtostwie Jatę.
      Sala ta jest śliczna. Jest jedyną tak ładną salą w Łukowie. 120 zł
      od osoby wszystko jest, tylko trzeba wódkę i zespół. polecam
      Byłam też na Sylwestrze i dwóch weselach na sali na ul.
      Międzyrzeckiej na przeciwko ul. Wójtostwo też było super w tamtym
      roku było 80 zł od osoby a teraz to nie wiem.
      Jak by ktoś wiedział coś na temat jedzenia na tej sali Jata to
      prosze piszcie. pozdrawiam:)
        • emika0 Re: jaka sala weselna 05.03.09, 22:28
          Jak zamawialiśmy salę to była bardzo miła i uprzejma. A z tymi
          ciastami to pierwsze słysze. W takim razie dzięki za wiadomość i
          powiem jej o tym jak pojedziemy już wszystko uzgadniać, bo zamrożone
          to rzeczywiście nie to samo co świeże. Podrawiam
          • olala_beauty Re: jaka sala weselna 13.03.09, 13:13
            hej, ja bylam na balu sportowca w bajecznej i uwazam ze sala jest super. co do
            jaty to slyszalam ze rok temu na balu sportowca juz o 12 zabraklo napoi i
            przekąsek wiec nie wiem, moze na weselu jest inaczej ale ja slub zamowilam w
            bajecznej, biora tyle samo i maja super kucharza. pozdro
            • najlepszyzxcvb Re: jaka sala weselna 15.03.09, 13:40
              ja swoje wesele wybrałam w Jacie (już zaklepałam na 2010 rok)
              oglądałam jedną i drugą salę ale wrażenie z Jaty jest
              nieporównywalne, jak się wchodzi na tą salę to wchodzi się na
              prawdziwą salę balową a Bajeczna niestety jest bardzi niska i ma
              dużo światełek i to razi w oczy. A co do balu sportowa to byłam u
              nich w ubiełym roku i wszystko było na najwyższym poziomie i napoje
              też dobej marki i opór he he :)
              • enemyone Re: jaka sala weselna 25.05.09, 09:21
                Witam, zarezerwowałem salę w Wojcieszkowie - Zajazd "Skrzetuski", czy osoby,
                które miały tam wesele, lub były gośćmi weselnymi mogłyby napisać jak tam było,
                jedzenie, obsługa, właściciele, porawiny itp.
                Dzięki wielkie
        • redmalutka1 Re: jaka sala weselna 25.05.09, 15:45
          hejka:)a Wy jakie sale weselne wybieracie w 2010 i 2011 roku?:)bo ja
          sie zastanawiam nad bajeczna lub nowa sala na miedzyrzeckiej:)blagam
          pomocy napiszcie swoje opinie na temat tych 2 sal:)z gory dzieki
          pozrowionka:)))
          • maka-aa Totalnie odradzam salę Miś 19.06.09, 21:29
            Witam,
            niedawno organizowalismy wesele w hotelu Miś,
            zdecydowalismy sie na te sale, ponieważ obiecano nam klimatyzowana i
            wentylowana sale, gdzie w 30 C na zewnatrz w sali miało byc 10 C!!
            W dniu naszego wesela padało i bylo chłodno, a na sali było duszno i
            goraco, klimatyzacja była włączona po trzykrotnym upomnieniu i
            działał tylko 1 klimatyzator!! Mimo tego było bardzo goraco. Przy
            rozliczeniu za prąd własciciel naliczył nam podwójną stawkę, do tego
            pranie obrusów, o których nikt nas nie poinformował. Salę dostaliśmy
            brudną, jak równiez lodówki w kuchnii nie były umyte. Po weselu za
            mycie sali i WC zażądali od nas 100 zł. Oprócz tego nie ma gdzie
            wyrzucic odpadów ( brak jakiegokolwiek kontenera). Na własny koszt
            musielismy sie pozbyc odpadków! Obiecano nam pokój małżeński gratis,
            za który musielismy zapłacic 120 zł! Nie wiem za co zapłacilismy
            prawie 3000 tyś zł, chyba za powietrze!!
      • kulka159 Re: jaka sala weselna 14.07.09, 21:29
        Prosiłabym bardzo o opinie na temat sali weselnej na ulicy Warszawskiej , nad
        meblowym. Czy w 170 osób dało by tam radę w miarę się bawić. Ewentualnie sala na
        Międzyrzeckiej w Dakarze, chociaż mam wrażenie że jest mniejsza i trochę
        ciaśniejsza. I czy ktoś wie jak kształtują się ceny w Jacie na 2010.
        • eelee Re: jaka sala weselna 15.07.09, 18:22
          Ja będę miała swoje wesele na warszawskiej w sierpniu.
          Z tego co się orientują w tej sali może być max 240 osób.
          Sala jest po remoncie ma nowe klimatyzatory więc moim zdaniem warto się nad nią
          zastanowić.
          Polecam jeśli nie byłaś zobacz salę u Grochowiaka jest bardzo duża ładna i
          przestronna. Jak ja zamawiałam swoją jeszcze jej nie było także żałuję.
        • majeczka1918 Re: jaka sala weselna 17.07.09, 23:31
          hej. Ja zamówiłam sobie salę w Jacie na 2010 rok i właścicielka podała cene 130 zł za osobę( zespół i alkohol, oraz tort trzeba samemu zamówić).
          Jeżeli ktoś wie coś na temat jedzenia, obsługi i organizacji w Jacie to proszę pisać. Z góry dziękuje
    • patrykoos Re: jaka sala weselna 14.07.09, 23:32
      Zachęcam d przyłączenia się do programu gdzie za "czytanie-oglądanie"
      artykułów dostajemy punkty i wymieniamy na nagrody. W około trzy miesiące
      (poświęcając 4 dni w miesiącu lub po mału co kilka dni) uzbieramy
      wystarczająca liczbę punktów aby wymienić np. na drążek do podciągania-do ćwiczeń.

przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=244606d1-10e7-4e2f-aeba-c2377a3106bd

Po prawej stronie jest obrazek z linkiem do filmiku na spryciarze.pl
      opisującym jak dokładnie korzystać z serwisu.
        • enemyone Re: jaka sala weselna 19.08.09, 14:55
          Witam, zarezerwowałem salę w Wojcieszkowie - Zajazd "Skrzetuski", czy osoby,
          które miały tam wesele, lub były gośćmi weselnymi mogłyby napisać jak tam było,
          jedzenie, obsługa, właściciele, poprawiny itp. jakieś dobre rady?
          Dzięki wielkie
          • nolan81 Re: Nigdy EDEN w Ławkach!!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.11.10, 22:47
            Witam, ostrzegam wszystkich przed salą eden ponieważ właściciel to "cwaniak" i nie poważny człowiek. Chociaż nie wiem kto tam rządzi... bo z jednej strony jest jeden właściciel a z czasem okazuje się że rządzi dwie osoby! Ja miałam taką sytuację że zamówiłam sobie salę 1,5 roku przed ślubem a po 8m-cach zadzwonił szanowny pan właściciel sali i poinformował nas że zaszła pomyłka i że na ten termin który podpisał z nami umowę i wziął zaliczkę sala jest już zarezerwowana!!! ponieważ wcześniej przed nami ktoś podpisał umowę na ten sam termin z mamą właściciela, a właściciel dopiero to zauważył. Także musiał nas przeprosić i wymówić nam salę nie zważając na to że 10m-cy przed ślubem mieliśmy już wszytko załatwione i było nam bardzo ciężko znaleźć drugą salę na ten sam termin. Dlatego przed wyborem sali naprawdę bardzo się zastanówcie i nie róbcie tego w sali Eden jeśli nie chcecie mieć podobnych problemów. W sumie gdyby to była prawda że była inna umowa podpisana WCZEŚNIEJ to może miałabym inne podejście do sprawy ale nie wierzę w to, chociaż to jest tylko i wyłącznie moje zdanie...
    • lady523 Re: 05.09.09, 14:16
      Wesele miałam na warszawskiej sala Arkadia.Polecam ,dobra kuchnia , mila obsługa
      ,sympatyczna właścicielka ,miła atmosfera .Goście bardzo zadowoleni.
      • enemyone Re: 13.09.09, 21:01
        Mili, bardzo proszę osobę która miała weselę w Wojcieszkowie -
        zajazd Skrzetuski aby podzieliła się swoimi odczuciami i dobrymi
        radami, chciałbym wiedzieć na co uważać i o co się klócić. Dzięki
        wielkie :)
        • iillooo Re: 21.09.09, 11:08
          Bardzo proszę napiszcie mi jakie są sale w Łukowie i jakieś kontakty do tych
          sal. Przeszukując strony znalazłam tylko jate bajeczną i kameralną. Jeszcze raz
          bardzo proszę o pomoc
          • paula0925 Re: 25.02.10, 12:02
            Witam ;) Czy był ktoś na weselu w sali na ul. Międzyrzeckiej (naprzeciwko
            mleczarni, niedaleko Bajecznej)? Sala jest bardzo ładna, ceny atrakcyjne...
            Zastanawiam się tylko jak jest z jedzeniem, czy jest smaczne i czy jest go
            wystarczająco dużo. Proszę o opinie
            • magika82 Re: 25.02.10, 19:14
              hej, ja mam zamówioną tą salę na czerwiec 2011 (zmieniłam z Bajecznej).
              Właściciel dał nam 5 rodzajów menu, każde oczywiście w innej cenie od os, ale
              można w nich przebierać, zamieniać itd. Moi przyszli teściowie byli na weselu w
              innej sali ale organizowanym przez tego właśnie właściciela i mówią, że było
              naprawdę dużo jedzenia (dobrego!); starczyło na poprawiny i jeszcze zostało :)
              mnie najbardziej zastanawia czy zdąży zrobić te pokoje na górze :) a jak byłaś
              teraz krzesła były już wymienione??
              • magika82 Re: 25.02.10, 19:16

> hej, ja mam zamówioną tą salę na czerwiec 2011 (zmieniłam z Bajecznej).
                > Właściciel dał nam 5 rodzajów menu, każde oczywiście w innej cenie od os, ale
                > można w nich przebierać, zamieniać itd. Moi przyszli teściowie byli na weselu w
                > innej sali ale organizowanym przez tego właśnie właściciela i mówią, że było
                > naprawdę dużo jedzenia (dobrego!); starczyło na poprawiny i jeszcze zostało :)
                > mnie najbardziej zastanawia czy zdąży zrobić te pokoje na górze :) a jak byłaś
                > teraz krzesła były już wymienione??

ps. 10 kwietnia jest tam jakieś weselicho, można pójść i zobaczyć co i jak :)
                • paula0925 Re: 26.02.10, 11:33
                  byłam tam 2 dni temu i krzesła były jeszcze stare, ale właściciel powiedział, że
                  niedługo będzie wymieniał i pokazał nam jedno na wzór.
                  A o pokojach nic nie wspominał...
                  • wxgav Re: 18.04.10, 11:21
                    ja też zamówiłam tą salę na międzyrzeckiej na 09/2011 i jestem zadowolona...
                    podobno właściciel jest w porządku i jest dużo jedzenia... a czy w tym budynku
                    będą jakieś pokoje dla gości????? bo nic o tym nie wiedziałam a przydałyby mi
                    się jednak
            • lotta11 Re: Ambasador Łuków 25.08.12, 11:28
              Sala Ambasador rewelacja, jeszcze na takiej się nie bawiłam , super wystrój, piękna antresola, jedzonko pycha i przede wszystkim inne niż wszędzie. Młodzi zadowoleni, wszystko mieli dopięte na ostatni guzik, nic ich nie interesowało. Kelnerki bardzo szybkie i miłe ciągle zmieniały talerzyki. Jednym słowem super, to chyba jedna z trzech sal w Łukowie która ma klimatyzację. jeśli mam porównać Jatę , Bajeczną , Bursztynową i Ambasador to AmbasadoR jest napewno ładniejsza w środku i super położona z dala od zgiełku wśród zieleni, jest gdzie wyjść i pospacerować, no może jeszcze bajeczna jest tak w głębi ale wygląda z zewnątrz dość komunistycznie. Natomiast Jata i Bursztynowa nie w moim guście wśród bloków , ulic i budynków zero klimatu.
        • ofi85 Re: Hotel Miś 10.07.10, 18:24
          TRAGEDIA!!!! to jedyne słowo jakie przychodzi mi na mysl by odwzorowało moje
          odczucia wzgledem właściciela i jego żony... trtagedia naprawde nikomu nie
          polecam takich katuszy jakie przeszedlem robiac tam wesele... problem z pokojami
          problem z kuchnia problem z sala same problemy.. gdybym wiedzial ile mnie enrwów
          to będzie kosztowało i wstydu darował bym sobie i zapłacił połowe wiecej za
          swiety spokój i zgranie... naprawde odradzam ze szczerego serca.
    • plociak3 GLINKI 21.09.09, 13:20
      proszę o opinie na temat sali na Glinkach.
      ile osób się tam zmieści? czy płaci się od osoby czy można zatrudnić swoje
      kucharki? jaki jest właściciel no i ogólne Wasze wrażenia...

będę bardzo wdzięczna za odpowiedź ;)
      pozdrawiam :)
      • karo-la84 Re: GLINKI 21.09.09, 20:53
        Bajeczna sala jest godna polecenia, ze wszystkimi pracującymi jest
        dobry kontakt, wszystko da się dogadać, warunki super i piękna sala.
        Zapiera dech w piersiach! Polecam w 100%
        • 2elizabeta bajeczna 26.09.09, 19:25
          ja również polecam. Profesjonalizm, pyszne jedzenie, obsługa doskonała i
          właściciele którzy potrafią zrozumieć drugiego człowieka:) o wyglądzie sali nie
          wspomnę bo chyba każdy kto tam był wie że jest rewelacyjna. Miałam tam wesele i
          jestem bardzo zadowolona o gościach nie wspominając
          • 0lifka Re: bajeczna 20.04.10, 16:47
            Ja również zorganizowałam swoje wesele w Bajecznej i mogę szczerze polecić.
            Dbałość o szczegóły, bardzo dobre jedzenie, super kontakt z całą obsługą i
            właścicielem. Oglądałam kuchnię i wszystko jest wyposażone w wysokiej jakości
            nowoczesne urządzenia i chłodnie. Pokoje bardzo przyjemne, goście byli
            zadowoleni z noclegu. Klimatyzacja mimo 30 stopni w cieniu na dworze sprawdziła
            się w 100%, ani przez chwilę nie było gorąco na sali. Jak na łuków to na prawdę
            bardzo wysoki poziom i elegancja! jedyny minus to wygląd budynku z zewnątrz, ale
            może z czasem i to się zmieni. Polecam w 100%, jeśli ktoś chce mieć imprezę na
            poziomie.
      • non-kon-formistka Re: GLINKI 05.10.09, 11:06
        plociak3 napisała:

> proszę o opinie na temat sali na Glinkach.
        > ile osób się tam zmieści? czy płaci się od osoby czy można zatrudnić swoje
        > kucharki? jaki jest właściciel no i ogólne Wasze wrażenia...
        >
        > będę bardzo wdzięczna za odpowiedź ;)
        > pozdrawiam :)

Witam,

kazda sala tylko nie na Glinkach!!!
        Ostrzegam.
        Brudne ściany, zardzewiałe półki w chłodni, a jak pomyślę o kuchni to przechodzą mnie ciarki - jak w chlewie, a nie na sali weselnej. A już "najlepszy" ze wszystkiego jest właściciel - gbur i cham, jakiego świat nie widział. Zachowuje się, jakby ludzie powinni przepraszać, że przyszli zrobić u niego wesele.
        Radzę się dobrze zastanowić, przed podjęciem decyzji, gdzie zrobić wesele - bo może się później okazać, że np "prądu nie było" i wszystko jedzenie z niby-chłodni będzie do wyrzucenia po weselu.
        jest mnóstwo nowych ładnych sal - tam się kierujcie, a Glinki omijajcie szerokim łukiem.
    • non-kon-formistka Re: jaka sala weselna 05.10.09, 11:03
      Witam,

kazda sala tylko nie na Glinkach!!!
      Ostrzegam.
      Brudne ściany, zardzewiałe półki w chłodni, a jak pomyślę o kuchni to przechodzą mnie ciarki - jak w chlewie, a nie na sali weselnej. A już "najlepszy" ze wszystkiego jest właściciel - gbur i cham, jakiego świat nie widział. Zachowuje się, jakby ludzie powinni przepraszać, że przyszli zrobić u niego wesele.
      Radzę się dobrze zastanowić, przed podjęciem decyzji, gdzie zrobić wesele - bo może się później okazać, że np "prądu nie było" i wszystko jedzenie z niby-chłodni będzie do wyrzucenia po weselu.
      jest mnóstwo nowych ładnych sal - tam się kierujcie, a Glinki omijajcie szerokim łukiem.
      • robinaa Re: jaka sala weselna 12.10.09, 20:15
        a długo ten właściciel ma tą salę? Bo w tamtym roku drużbowałam z
        narzeczonym na tej sali i wszystko było ok, facet miły, przychylny i
        można było w sumie robić co się chce, choć przyznam, że na
        poprawinach czuc było, że mamy się już zbierać.
        Ja osobiście polecam Bajeczna, tam jest poi prostu ślicznie,
        najwyższa klasa, a na tym mi najbardziej zależało. Wszystko jest
        przepiękne, jedzenie pycha, poloecam. Nocleg dla młodych i drużbów
        był za darmo, a dla gości chyba za 120. My nie zamawialiśmy, bo z
        drogo, ale jak kogoś stać to super, bo apartaenty, że hej! ;)
      • easy.myszka1111 Re: jaka sala weselna GLINKI na TAK 29.10.09, 22:48
        GLINKI :) A my sie swietnie dogadalismy z wlascicielem ! :)
        Moglismy sami sobie swoja obsluge i kucharki zatrudnic, oraz jest
        mozliwosc ze wlasciciel zorganizuje wszystko :)

Sciany moze i byly brudne- nie wiemy, nie widzielismy, bo pan Darek
        ma swietna dekoratorke wnetrz i najwyrazniej umiejetnie to
        przykryla. !! :))

Pyszne jedzienie, co do tego to mozna sobie samemy decydowac co
        chcemy aby na stole stalo, nie konieczie trzeba isc na przygotowane
        zestawy, co jest swietnie.

U nas zdazylo sie tak, ze na wesele dotarlo 8 osob wiecej niz
        potwierdzilo, zagadalismy z wlascicielem, po chwili dostawil stol,
        kelnerki przyniosly dodatkowe nakrycia, glowna kucharka powiedziala
        mi ze "cos wymysli" i nikt nie byl glodny :)
        Za "extra" osoby wlasciciel wzial tylko polowe- uwazamy ze to bylo
        bardzo fair!
        Dziekujemy za swietna organizacje!! :))
        • magika82 sala u Grochowiaka 01.02.10, 18:15
          Przeglądając forum nie znalazłam nic o sali w Hotelu Grochowskim.
          Zastanawiam się nad nią ze względu na pokoje, ale właściciel nie
          zrobił na mnie zbyt dobrego wrażenia - wszystko u niego na
          tzw "gębę". Jeśli ktoś organizował tam swój ślub bądź uczestniczył
          jako gość bardzo proszę o opinie. Podaję maila magika82@interia.pl -
          może podacie mi swój nr to oddzwonię - sprawa jest pilna, bo musze
          już już termin rezerwować. Z góry dzięki!

ps. sala bajeczna jest boska, ale jednak z poprawinami trochę za
          drogo wychodzi :( a na Glinkach bawiłam się 5 lat temu i miło
          wspominam
    • weronika23-0 Re: jaka sala weselna 01.08.10, 11:38
      witam, ja polecam salę JATA małam tam swoje wesele i byłam na nie
      jednej imprezie tam (kilka wesel i sylwester) i jast naprawdę super
      (a uwierzcie mam porównianie do innych sal w Łukowie i okolicach).
      To prawdziwa sala balowa, już z samego wejścia robi niesamowite
      wrażenie. Piękny, elegancki wystrój na początek, jeśli chodzi o
      jedzonko to też wszytsko jest naprawdę przesmaczne i świeżutkie,
      stoły dosłownie się ugininają - jeśli chodzi o menu, to jest
      naprawdę duży wybór, ale mozna też dawać swoje sugestie, onsługa na
      BARDZO WYSKOKIM POZIOMIE
      • benq_1 Re: jaka sala weselna 16.08.10, 20:28
        Witam!

Czy ktoś wie ile jest miejsc noclegowych w sali JATA? Jakie inne sale posiadają
        pokoje dla gości i ile jest w nich miejsc? Będę wdzięczna za wszelkie informacje
        (wiem tylko, że w Bajecznej jest 7 pokoi dwuosobowych).

Pozdrawiam :)
    • weronika23-0 Re: jaka sala weselna 01.08.10, 11:56
      cd :) tak jaki pisłam wsztysko na bardzo wysokim poziomie, wystórj,
      jedzonko, obsługa, właścicielka widać że naprawdę włada dużo pracy i
      serca żeby goście byli zadowoleni, JA BYŁAM BARDZO ZODOWOLONA!!
      jeszcze odności e jedzenia bo to dość istotna kwestia, to porcje dań
      gorących to 'giganty " - nie do oszamania takie duże :)), a prócz
      menu podstawowego jest możliwość zamówienia wielu super puszności ja
      np. miałam stół z owocami morza - oyszności!. WSZYSKO NAPRAWDĘ SUPER
      A CO NAJWAŻNIEJSZE, BEZ NIEPOTRZEBNYCH NERWÓW I STRESU! dle państwa
      młodych i rodziców. GORĄCO POLECAM!!!
      • anitaanus1 Re: jaka sala weselna 10.08.10, 12:30
        słyszał może ktoś o nowej sali weselnej na ulicy radzyńskiej w
        łukowie? salka wygląda fajnie, ale jak relacjie z właścicielem itp.
        itd?

Bardzo prosze o informację jeśli ktoś co kolwiek wie.
        Z góry dziękuję
        • 1zapominacz Re: jaka sala weselna 05.09.11, 22:51
          Witam,
          Mam dość "ciekawy" problem z salą weselną Miś, ale opisywać tego na forum narazie nie będę, chciałbym jednak poprosić, o informację jeśli ktoś kiedys miał problemy lub został delikatnie mówiąc niemiło potraktowany przez właściciela. Będę niezmiernie wdzięczny za informacje.
        • tramwaje2 Re: jaka sala weselna 18.09.11, 20:36
          PROBLEM:Prosze wszystkich ktorzy mieli jakis problem z wlascicielem sali MIŚ o kontakt. Wasze opinie moga mi bardzo pomóc...Sprawa jest powazna, bardzo potrzebuje waszej pomocy. Prosze o kontakt mailowy...
          Dziekuje
    • alleander Re: jaka sala weselna 09.08.10, 20:46
      Sprzedam suknię ślubną z kolekcji Modeca M95713

Sprzedam przepiękną i świetnie skrojoną, wykonaną z najwyższej jakości
      materiałów suknię ślubną z kolekcji MODECA -model M95713.

Suknia jest jednoczęściowa w kształcie litery A , kolor - złamana biel
      ,drapowana na biuście i na biodrach, pod biustem oraz z tyłu przy zapięciu
      zdobiona drobnymi, gustownymi kamieniami Svarowskiego .Posiada tren, który można
      podpiąć. ROZMIAR: 36/38. Suknia jest po profesjonalnym praniu.

Zakupiona w jednym z Warszawskich salonów ślubnych, za bagatelna cenę.
      W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 781-187-914 lub 503672381

Na życzenie mogę przesłać więcej zdjęć.
      • anitaanus1 Re: jaka sala weselna 10.08.10, 12:37
        słyszał może ktoś o nowej sali weselnej na ulicy radzyńskiej w
        łukowie? salka wygląda fajnie, ale jak relacje z właścicielem itp.
        itd?

Bardzo prosze o informację jeśli ktoś co kolwiek wie.
        Z góry dziękuję
            • gosia9010 Re: jaka sala weselna 25.05.12, 19:23
              Nie polecam sali Arkadia. Sama miałam tam wesele. Na początku wydawało się, że będzie dobrze, gdyż właścicielka sprawiała wrażenie porządnej i uczciwej osoby. Mimo, że sala z wyglądu jest nawet ładna to jedzenie jest słabe. Główna kucharka to niezła cwaniara, proponuje takie potrawy, żeby zaoszczędzić, nie ma dla niej różnicy czy goście dostaną równe porcje(żeberko to taka sama porcja jak kawałek schabu, gdyż wszystko to „sztuka mięsa”) . Byłam zaskoczona takim podejściem, przecież zapłaciłam i mam prawo wymagać, żeby nikt nie czuł się urażony. Za darmo mi tego nie sponsorują. Ogólnie jedzenie było delikatnie mówiąc średnie, sałatki za suche, jakby bez majonezu. W dodatku nieprofesjonalna obsługa, z drętwymi minami kelnerki obsługiwały gości. Nawet Młodej Parze nie podali tortu. Nie podobało mi się również, że mimo Ze wesele jeszcze się nie skończyło zaczęto zbierać ze stołów. Na własne oczy widziałam jak obsługa zajada jedzenie, za które to ja zapłaciłam. Najgorsze jest jednak to, że właścicielka powiedziała że po przyjęciu bez problemu możemy zabrać resztę dań, zarówno przystawek jak i ciepłych (miało zostać sporo rosołu i flaków). W konsekwencji udało się zebrać większość przystawek ze stołów a o ciepłych daniach można było pomarzyć. Wiedziałam, że nie przyszło kilka zaproszonych osób, tym bardziej powinni wydać to jedzenie. Bardzo mnie zabolało, gdy w taki sposób obeszli się z nami. Głupio było słuchać narzekania rodziców i rodziny. Myślałam, że właścicielka to uczciwa kobieta, a to o czym nas zapewniała będzie rzeczywiste. Rozczarowałam się jednak, każdemu chodzi tylko o kasę!!! Nie należę do osób, które za wszelką cenę będą się domagać sprawiedliwości. Mam nadzieję, że ktoś w przyszłości oceni ich należycie i poniosą karę za takie krzywdzenie ludzi.
              • gosia9010 Re: sala Arkadia łuków 25.05.12, 19:30
                Nie polecam sali Arkadia. Sama miałam tam wesele. Na początku wydawało się, że będzie dobrze, gdyż właścicielka sprawiała wrażenie porządnej i uczciwej osoby. Mimo, że sala z wyglądu jest nawet ładna to jedzenie jest słabe. Główna kucharka to niezła cwaniara, proponuje takie potrawy, żeby zaoszczędzić, nie ma dla niej różnicy czy goście dostaną równe porcje(żeberko to taka sama porcja jak kawałek schabu, gdyż wszystko to „sztuka mięsa”) . Byłam zaskoczona takim podejściem, przecież zapłaciłam i mam prawo wymagać, żeby nikt nie czuł się urażony. Za darmo mi tego nie sponsorują. Ogólnie jedzenie było delikatnie mówiąc średnie, sałatki za suche, jakby bez majonezu. W dodatku nieprofesjonalna obsługa, z drętwymi minami kelnerki obsługiwały gości. Nawet Młodej Parze nie podali tortu. Nie podobało mi się również, że mimo Ze wesele jeszcze się nie skończyło zaczęto zbierać ze stołów. Na własne oczy widziałam jak obsługa zajada jedzenie, za które to ja zapłaciłam. Najgorsze jest jednak to, że właścicielka powiedziała że po przyjęciu bez problemu możemy zabrać resztę dań, zarówno przystawek jak i ciepłych (miało zostać sporo rosołu i flaków). W konsekwencji udało się zebrać większość przystawek ze stołów a o ciepłych daniach można było pomarzyć. Wiedziałam, że nie przyszło kilka zaproszonych osób, tym bardziej powinni wydać to jedzenie. Bardzo mnie zabolało, gdy w taki sposób obeszli się z nami. Głupio było słuchać narzekania rodziców i rodziny. Myślałam, że właścicielka to uczciwa kobieta, a to o czym nas zapewniała będzie rzeczywiste. Rozczarowałam się jednak, każdemu chodzi tylko o kasę!!! Nie należę do osób, które za wszelką cenę będą się domagać sprawiedliwości. Mam nadzieję, że ktoś w przyszłości oceni ich należycie i poniosą karę za takie krzywdzenie ludzi.
                • alina12344 Re: sala Arkadia łuków 28.05.12, 21:52
                  Nie zgadzam się z opinią Gosi.Miałam wesele w maju tego roku i jestem bardzo zadowolona.Rodzice postanowili że wesele mojego brata też zrobią w Arkadii.Szefowa kuchni to uczciwa kobieta .Menu układaliśmy wspólnie i nie było problemu czy chcemy łososia czy dorsza , wszystko było w jednej cenie . A propos tortu to u nas młoda para sama kroiła dla siebie pierwsze kawałki tortu , a następnie kelnerki kroiły i rozdawały gościom . Poprawiny mielismy gratis i jedzenia wystarczyło dla wszystkich , a było dużo gości . My z mężem włascicielce Arkadii życzymy wszystkiego najlepszego .
                  • aga1.010 Re: sala Arkadia łuków 30.05.12, 16:07
                    Zgadzam się z opinią Aliny. W tym roku miałam wesele w sali Arkadia w Łukowie na Warszawskiej. Sala była ślicznie udekorowana, świeżo po remoncie, dużo miejsca do tańca przy ok 120 osobach. Czyste łazienki, możliwość noclegu na miejscu co bardzo ucieszyło moich dalszych gości... a to wszystko za przystępną cenę! Właścicielka to bardzo miła, sympatyczna i uczciwa kobieta wkłada dużo pracy i serca żeby wszyscy byli zadowoleni. Dania są wykwintne i na czas podane z możliwością wyboru wedle gustu a obsługa doskonała.
                    Polecam wszystkim, bo gdybym ja miała jeszcze raz wybierać wybrałabym ponownie Arkadię.
                    Było świetnie!!
                    • 0aldona Re: sala Arkadia łuków 12.12.12, 17:44
                      mam nadzieje ze bedzie ok na sALI Arkadia, szukalismy niedrogiej sali w lukowie. A tu wlascicielka wydawala mi sie rozsadna i uczciwa.Mam nadzieje ze jedzonko bedzie dobre i wystarczy na poprawiny.Termin mamy na pazdziernik 2013 :) Juz nie moge sie doczekac :)
    • ahaahaasia Re: jaka sala weselna 14.11.10, 23:30
      w tym roku miałam slub w Dakarze na jesieni. sala była ślicznie udekorowana. dużo miejsca do tańca przy ok 120 osobach. łazienki w porządku. Obok niedrogi hotel chociaż nie znam cen innych. wszystko było w porządku oprócz obsługi. goście nie narzekali, jednak musiałam sie upominac na nasz stół pary młodej o jedzenie bo dostawaliśmy na końcu. wszyscy goście już jedli a my pare razy jeszcze nic nie dostaliśmy. uwazam że obsługa powinna dbac o to aby para młoda dostała posiłek najpierw. to chyba takie trudne nie jest. jedzenie za to wyśmienite. smakowało wszystkim. za stluczoną dekorację musieliśmy zapłacić dodatkowo chciaz wczesniej kosztowało nas to 1000 zł, więc suma sumarum dekoracja chyba powinna być nasza i wszelkie koszta niech sobie liczą sami? a poza tym podobało sie. no jeszcze napoi nam nie chcieli oddac które zostały (widziałam sporo) bo ponoć to były ich kupione za ich pieniądze, ja tam nie wiem ale wiem że po weselu co zostaje można zabierać wszystko co zostaje. więc moze jednak nie wszystko na tej sali. napoje sie nie zmarnują a zostaną na kolejne wesele.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka