Dodaj do ulubionych

CZY JESTESCIE TRENDI?

27.01.05, 21:28
Ja chyba jestem. Mam modne ciuchy, ale nie takie zwykle, tylko takie
alternatywne. Zrobilam sobie niezla odlotowa fryzure, chodze na mlodziezowe
koncerty i wygladam na dwa razy mniej niz mam. Wszyscy faceci sie za mna
ogladaja, tylko jakos meza znalezc nie moge.
Obserwuj wątek
    • dzidzia-piernik Re: dodam jeszcze 27.01.05, 21:33
      Ze znam sie na literaturze swiatowej.
    • waska1 Re: CZY JESTESCIE TRENDI? 04.02.05, 23:05
      Czyli ile masz lat ?
    • waska1 Re: Ile latek 04.02.05, 23:07
      Zgaduje ... 28 ?
    • pisz_na_berdyczow Re: CZY JESTESCIE TRENDI? 08.02.05, 16:16
      TRENDI?

samo slowo mnie smieszy
      a po drugie... jakie to ma znaczenie czy jestes na biezaco z moda lub innymi
      glupotami

mnie osobiscie smiesza pajacujace 30-tki.....
      • dzidzia-piernik Re: CZY JESTESCIE TRENDI? 21.03.05, 16:14
        pisz_na_berdyczow napisał:

> TRENDI?
        >
        >
        > samo slowo mnie smieszy
        > a po drugie... jakie to ma znaczenie czy jestes na biezaco z moda lub innymi
        > glupotami
        >
        > mnie osobiscie smiesza pajacujace 30-tki.....

A co mam sie ubrac w worek pokutny i sypac popiol na glowe? Nie moja wina ze
        wygladam mlodo i atrakcyjnie. No i dobrze, niech nie bedzie trendi, niech bedzie
        jazzy.
    • grazia31 Re: CZY JESTESCIE TRENDI? 17.03.05, 13:55
      o, jeeżu... faktycznie dzidzia! nie obrażając mojej dzidzi.
      może oglądaja sie z tobą bo nadziwić sie nie mogą.... i dlatego nie możesz męża
      znależć.
      • histeryczna_trzydziestka Re: CZY JESTESCIE TRENDI? 20.03.05, 20:07
        grazia31 napisała:

> o, jeeżu... faktycznie dzidzia! nie obrażając mojej dzidzi.
        > może oglądaja sie z tobą bo nadziwić sie nie mogą.... i dlatego nie możesz męża
        >
        > znależć.

Na razie sama nic ciekawego nie napisałaś, więc nie czepiaj się innych.
        • grazia31 Re: CZY JESTESCIE TRENDI? 21.03.05, 08:06
          nie czepiam się. poprostu tak myślę. po tym co napisała dzidzia wnioskuję, ze
          faceci poprostu oglądają się i boją sie podejść. może faktycznie wygląda
          powalajaco ale cóż z tego jeżeli taki zwykły szary mężczyzna poprostu boi się
          ja zaczepić bo nie wie jak ona zareaguje. może go wyśmieje ze nie jest "trendi"
          albo ze ma mało gustowny krawat, albo grzywkę nie tak przyciętą....moze miałby
          ochotę ale poprostu boi sie. łatwiej podejść do dziewczynu wyglądającej
          normalnie i tez elegancko niż do babki w stylu "trendi". poza tym jezeli ona ma
          styl wypowiadania sie taki jak ten na początku naszej rozmowy, czyli "JA,JA i
          JA" to też działa nie zachęcająco. zabrzmiało to poprostu bardzo infantylnie...
          coś w stylu małolat poprawiajacych makijaż w toalecie podczas dyskoteki.
          nie napisałam jeszcze nic tylko tylko dlatego że dopiero co znalazłam to forum.
          • dzidzia-piernik ZAZDROSNICE 21.03.05, 16:13
            Oj chyba komus nadepnelam na odcisk, hihi. Faceci sie za mna ogladaja bo odnosze
            sukcesy i jestem atrakcyjna, a lat mam troszke ponad 30 i nikt mi tyle nie daje,
            bo mam jedrne i mlode cialo a poza tym jestem wegetarianka i slucham
            mlodziezowej muzyki. Jestescie po prostu zazdrosne bo nie macie tego co mam ja.
            • grazia31 Re: ZAZDROSNICE 22.03.05, 07:33
              a powiedz mi moja droga co ty masz? a najlepiej to pokaż sie, będzie ci łatwiej
              męza znależć na tym forum.
              DO ADMINA TEGO FORUM. czy jest możliwość wklejania zdjęć na forum? byłoby
              fajnie pooglądać sie i jakoś zareklamować. w końcu forum nazywa sie "szukam
              męza" i w końcu ta biedna dzidzia mogłaby wykazać sie swą niebywałą urodą,
              jędrnym ciałem, seksi pupcią, trendi fryzurką a nie tylko swą inteligencją. w
              końcu podobno faceci to wzrokowcy.
              • histeryczna_trzydziestka Re: ZAZDROSNICE 22.03.05, 20:35
                grazia31 napisała:

> DO ADMINA TEGO FORUM. czy jest możliwość wklejania zdjęć na forum? byłoby
                > fajnie pooglądać sie i jakoś zareklamować. w końcu forum nazywa sie "szukam
                > męza" i w końcu ta biedna dzidzia mogłaby wykazać sie swą niebywałą urodą,
                > jędrnym ciałem, seksi pupcią, trendi fryzurką a nie tylko swą inteligencją. w
                > końcu podobno faceci to wzrokowcy.

Niestety, to forum nie ma takiej opcji, zawsze jednak możesz założyć w 5 minut
                własną stronę www na onecie czy WP i dać nam linka do swojego zdjęcia, bo widzę,
                że koniecznie chcesz zabłysnąć czym się da :-)))
                • grazia31 Re: ZAZDROSNICE 23.03.05, 07:19
                  ja nie chcę wcale zabłysnąc. przecież nie przechwalam się, nawet nie wiesz
                  jeszcze nic o mnie, bo nie sformułowałam swojego anonsu, ani oczekiwań. na
                  razie widzę,że bronisz dzidzi-piernika(hahaha-ale to sie ciekawie odmienia) na
                  całego. a w końcu ona sama powinna to robić i przynajmniej starac sie
                  uzasadniać swoje racje. w końcu na tym polega dyskusja, nie sądzisz? No, chyba
                  ze ktoś tu prowadzi gierkę co nazywa sie "Dr Jekyll and Mr Hide", w damskim
                  wydaniu.
                  • dzidzia-piernik Re: ZAZDROSNICE 23.03.05, 21:26
                    grazia31 napisała:

> ja nie chcę wcale zabłysnąc. przecież nie przechwalam się, nawet nie wiesz
                    > jeszcze nic o mnie, bo nie sformułowałam swojego anonsu, ani oczekiwań. na
                    > razie widzę,że bronisz dzidzi-piernika(hahaha-ale to sie ciekawie odmienia) na
                    > całego. a w końcu ona sama powinna to robić i przynajmniej starac sie
                    > uzasadniać swoje racje. w końcu na tym polega dyskusja, nie sądzisz? No, chyba
                    > ze ktoś tu prowadzi gierkę co nazywa sie "Dr Jekyll and Mr Hide", w damskim
                    > wydaniu.

Na razie to sie do mnie dowalilas bez powodu, wiec moze najpierw napisz cos
                    ciekawego o sobie, a potem krytykuj innych. Przy okazji warto poznac slowo
                    "ironia" (to a propos mojego nicka). Czasem sie przydaje. A skoro przy nickach
                    jestesmy to gracji w Twoich za grosz.

HT mnie nie "broni" tylko widac tez jest ciekawa Twojego napadu na mnie. Moze
                    masz cos z glowa nie tak? Ja tam lubie byc na czasie i nic Ci do tego. Jak Ci
                    sie nie podoba, to sie nie dopisuj, przeciez nie masz takiego obowiazku.
                    • grazia31 Re: ZAZDROSNICE 24.03.05, 07:45
                      a jednak: "Dr Jekyll and Mr Hide". pozdrawiam cię histeryczna dzidziu
                      • dzidzia-piernik Droga Gracjo bez gracji 24.03.05, 08:08
                        Widze ze masz jakis problem ze soba. Sama reagujesz histerycznie. Wpadasz na
                        forum prywatne z atakiem na kogos i jeszcze sie dziwisz, ze nie przyjeto Cie z
                        otwartymi ramionami. Moze juz tu wiecej nie pisz po prostu, szkoda serwera na
                        Twoje wyglupy.
                        • grazia31 Re: Droga Gracjo bez gracji 25.03.05, 11:51
                          wcale cię nie atakuję, tylko dyskutuję. teraz mówisz do mnie jako admin czy
                          jako dzidzia? a tak na marginesie... grazia to od Grażyna. Gracja to zupełnie
                          inne imię. I... kurcze... nie gniewaj się. Poprostu śmieszy mnie ton takich
                          wypowiedzi, tak samo jak Tobie nie odpowiada moja riposta. Pozdrawiam Cię
                          serdecznie, życzę Wesołych Świąt, smacznego jajka, mokrego dungusa i
                          wszystkiego o czym tylko marzysz. Grażyna
                          • histeryczna_trzydziestka Koleżanki nie kłóćcie się! 27.03.05, 18:22
                            Adminem jestem JA (a w zasadzie założycielką) i prosze już o spokój, Święta są.
                            • dzidzia-piernik ja sie nie kloce 28.03.05, 15:19
                              To nie ja na kogos napadlam, tylko ktos na mnie. Ze sie bronie to chyba
                              normalne.
    • stasi1 Re: CZY JESTESCIE TRENDI? 29.07.22, 18:30
      Pewnie do tej pory to juz go masz
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka