Dodaj do ulubionych

Czy to prawda?

IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 17.07.01, 01:12
Czy to prawda ze rozwalaja nam wagonownie na Kollataja? Co ma powstac w jej
miejscu? Ktos wie?
Obserwuj wątek
    • Gość: ricki Re: Czy to prawda? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 17.07.01, 12:25
      tak, a bedzie tam centrum kultury dla dresow i warszawiakow....
    • Gość: Cichy Re: Czy to prawda? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 25.07.01, 17:29
      Rozwalaja ze az milo popatrzec!!!
    • Gość: Majak Re: Czy to prawda? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 27.07.01, 19:33
      Dzisiaj jak jechalam autobusikiem to widzialam jak zaczynaja rozwalac druga z
      wiez cisnien! Swoja droga to ciekawe czu jak tak dalej pojdzie nie rozwala nam
      pubu?

      Pobojowisko na tych terenach straszne. Jak po bombie. Mam nadzieje ze nie
      stanie na tym miejscu jakies szkaradztwo.

      Nareszcie ludzie z pociagu nie beda widziec ruin!
    • Gość: Cyl Re: Czy to prawda? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 28.07.01, 12:03
      Ale pobojowisko jest niezle. Dzisiaj w Pomorza byl artykul o tym. Podobno mieli
      zostawic same fasady hal i dobudowac im nowe tyly, ale inwestor sie nie
      zgodzil. Podobno ma tu powstac jaks fajna architekturka.
    • Gość: Pixi Re: Czy to prawda? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 30.07.01, 01:27
      Słyszałam juz dwie teorie na temat zagospodarowania tego terenu. Pierwsze to
      Centrum Kultury, a drugie to Dom Towarowy.
      • Gość: Sabat Re: Czy to prawda? IP: *.gdan.gazeta.pl 03.03.02, 12:04
        Przypomniałem pierwszy wpis Pixi na tym forum z 30 lipca. CIekawe czy jeszcze
        kiedyś tu się wpisze
        • Gość: Nataliaa Re: Czy to prawda? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 03.03.02, 12:07
          A niech spróbuje się nie wpisać!To wszyscy wtedy będziemy ją nawiedzać.na jawie
          i we śnie.I żadne jej czary nie pomogą! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka