Dodaj do ulubionych

Polećcie weterynarza

13.07.07, 09:57
Podpowiedzcie do którego weterynarza w Pruszczu można spokojnie udać się z kotkiem, byłem kiedyć raz na Nowowiejskiego, totalna porażka, zero podejścia do zwierząt, o wszystko musiałem się dopytywać na co otrzymywałem zdawkowe odpowiedzi, po tamtym razie jeździłem do Gdańska, ale to już dłuższa wyprawa.
Obserwuj wątek
    • harriet24 Re: Polećcie weterynarza 18.07.07, 22:03
      Z czystym sumieniem polecam lecznicę w okolicy ronda, ulica bodaj Kopernika,
      przyjmują tam dwaj weterynarze, ale ja znam tylko dr Dzięcioła, przyjmuje
      codziennie przed południem. Po południu jest drugi lekarz. Niestety, zdarzają
      się kolejki. Pan dr Dzięcioł ma naprawdę fajne podejście do każdego zwierzaka,
      wszystko szczegółowo tłumaczy i umie doradzić. Specjalizuje się w chirurgii.
        • aja373 Re: Polećcie weterynarza 08.08.07, 21:54
          dzięki za pomoc, trafiłem do weterynarza w okolicach ronda. rzeczywiście kolejka
          chętnych, ale wareto było czekać. cała obsługa pierwsza klasa. od tej pory tylko
          tam będę jeździł. Dzięki za pomoc. pozdrawiam
          • kikka77 Re: Polećcie weterynarza 24.08.07, 22:19
            ktoś polecał weterynarza na Nowowiejskiego... niestety przez niego mój kot nie
            żyje. Facet niby sympatyczny, tylko przez parę lat szczepił mojego kota mówiąc,
            że jest szczepiony na wszystko co trzeba - płaciliśmy za droższą szczepionkę, a
            potem, niestety za późno, okazało się że kotek nigdy nie był szczepiony na tzw.
            kocią białaczkę. Jak odkryliśmy przyczynę jego osłabienia było już za późno...
            Bardzo odradzam tego weterynarza..... Za to polecam tego na rondzie, odkrył
            chorobę kotka i bardzo starał się pomóc, ponieważ kot już bardzo cierpiał w
            bardzo delikatny sposób pomógł mu odejść.
        • maria10344 Re: Polećcie weterynarza 18.04.09, 11:34
          polecam ten gabinet.jestem pelna uwielbienia dla lek.J.Pastuszynskiego.Suka/11
          lat/byla w stanie krytycznym.wyciagnal ja nadludzim wysilkiem.Teraz mieszkamy na
          Śląsku.Sunia ma juz 14 lat.Miejscowy lekarz ,ogladajac wyniki mowi-cud,kochana,cud.
          Bo taka jest prawda.
          Do tego podejscie do pacjenta i jego wlasciciela takie,ze niejeden ''ludzki''
          powinien pozazdroscic.
    • obcy3319 Re: Polećcie weterynarza 17.05.18, 22:36
      Weterynarz przydałby się gościowi Jarkowi Walczykowi który jest umysłowo chory i wiecznie upośledzony.Nie potrafi dobrze wypowiedzieć się zachowuje się jakby był niedorozwinięty.Oczernia kierowników budowy myśli że jest wielki a tak naprawde jest niedorozwinięty i psychicznie chory.Temu człowiekowi nie pomoże zwykły lekarz pozostaje weterynarz wysokiej rangi b jego objaw jest rzadko spotykany.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka