Gość: nataliaa_
IP: 217.153.220.*
24.06.04, 22:45
Ponoć ślub to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla pary młodej,więc może byś
założyła jakiś wątek typu"jejku co ja wyprawiam?" ;) Albo "ratunku!nerwy mnie
zjedzą!!" :) No i byśmy chcieli np wiedzieć,jaką sukienkę będziesz miała,i
kwiatki,i czy zapowiadają 50 czy 60 stopniową temperaturę na dworze...i gdzie
jest wesele... takie tam ciekawostki :)O.Albo może założysz jakiś pamiętnik
przyszłej panny młodej?