Dodaj do ulubionych

Niech nam żyje!!!

17.03.10, 07:48
Wszystkiego najlepszego!
Zdrowia, radości, miłości!
Wielkiego wora cierpliwości!
Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam!!!
Niech żyje nam!
A kto?
Zbyszek Sagittarius, bo dziś są imieniny Zbigniewa.

To napisałam ja, dozgonna admiratorka Sagiego.
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 08:19
      https://slask.blox.pl/resource/Wawrzynek_Wilczelyko.jpg
    • bogatka1 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 08:41
      Adminie, 100 lat w zdrowiu, szczęściu, miłości i dostatku smile https://i5.tinypic.com/2ueps0z.jpg

      https://i43.tinypic.com/j8yyyh.jpg kliknij...
      • maladanka Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 08:58
        Masz piękne imię i na szczęście rzadko teraz nadawane.Nie
        spospolituje się.
        Życzę zachwytów nad kwiatami i paniami smile
        dołączam je razem
        https://i41.tinypic.com/2jfanoh.jpg
        • tamaryszek44 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 09:14
          Misie lubią miodek i wszystkie słodycze,
          Z okazji imienin tylko tego Tobie życzę.
          Życzę Ci w dniu imienin : miodu,miodku i miodziku,
          Rozkosznych smakołyków bez liku!
          • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!!Tamaryszku... 17.03.10, 16:42
            Tamaryszku miły big_grin
            Jeśli dopuścisz niedźwiedzia do miodu
            Barci już nie masz ani pszczółek miłych
            Biegających wytrwale w promieniach słonecznych
            Lecz wiem ,że z radości oblepiłaś dziś mnie
            Wszelkimi słodkościami świata
            Więc tym podziękowaniem staram się odpłacić
            I zajadam wytrwale wszystkie baryłeczki
            Podrzucone przez Ciebie Tamaryszku drogi big_grinsmile
            Dziękuję smile
        • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!!Maladanusiu.. 17.03.10, 16:36
          Piękne ? Pierwsze słyszę smile
          Lecz niech zostanie, że ono jest ...ładne smile
          Nigdy nie dorówna pięknie kobiety
          Ani delikatnością płatków kwiatów wszelkich
          Okrywających jedwab skóry waszej
          Już tyle razy sobie obiecałem
          Na południe ruszyć i tam spotkać kogoś
          Kogoś takiego jak Ty Maladanusiu
          I w globtrotera zamienić się na chwilę
          Poczuć się wolnym w połączeniu ze światem
          I jego kolorami rozsianymi wszędzie
          Dlatego za tę formę mego uwielbienia
          Płci pięknej jak i za życzenia
          Maladanusiu bardzo Dziękuję smile
      • natla Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 09:09
        Niech nam żyje
        i nie tyje
        niechaj pisze,
        przerwie cisze.

        Zbysiu miły
        by godziny wolniej biły,
        a nade wszystko Ci życzę,
        ZDROWIA!!!....mało życzę....krzyczę. wink
        • marii51 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 09:15
          od toficzkismile
          https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xf/ta/0yig/dqXbypCbskMsRcTLyX.jpg
          • super222 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 10:18
            Zbigniew
            to choleryk o żywej pobudliwości.
            Jest niezależnym, dumnym awanturnikiem.
            Jest prawdziwym mężczyzną, pracowitym
            i sprawiedliwym. Stały w przekonaniach.
            jest bardzo obiektywny, potrafi przyznać sie
            do błędu. Posiada wyostrzone poczucie
            sprawiedliwości. Jest pewny siebie nieraz
            aż nadto. Kolor czerwony. Liczba - 3 (o kurcze).
            • super222 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 10:22
              www.youtube.com/watch?v=9FiC1Y-hZC0
              • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!!Super222 17.03.10, 18:24
                www.youtube.com/watch?v=-UoQhUTAf8A
                • super222 Re: Niech nam żyje!!!Super222 17.03.10, 18:35
                  No dobrze...big_grin
                  Tośmy sobie troszczkę posłuchali,
                  poczytali, powspominali.
                  Ale co dalej z tak miło rozpoczętym
                  wieczorem? O godzinie 19-tej będę
                  *w pełnej gotowości*.
                  Lampka wina - dobrego wina.
                  Ale nie jakieś tam *obrazki*.
                  Każda/y, co tam ma niech sobie
                  naleje i poczeka do tej godziny.

                  Jeżeli Szanowny Solenizant ma teraz
                  wyjście z domu, ewentualnie przyjście gości,
                  to jego obecność jest w pełni uspraw-ona.
                  Jakoś sobie poradzimy. Zapraszam wszystkich.
                  • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!!Super222 17.03.10, 19:05
                    Solenizant siedzi sam
                    Jednak problem się rysuje
                    Bo już z kompa para bucha
                    Jeśli mnie nie będzie wtedy
                    Zatem po około godzin dwóch
                    Gdy ostygnie tenże kocioł \
                    Sagittarius się tu zjawi
                    Niczym duch
                    I odczyta i odpisze
                    Jesli waści wola takasmile
          • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!!Marii... 17.03.10, 17:02
            Juz pisałem ale chochlik tupnął mocno
            No i znikło i przepadło
            Replay proszę ...
            Marii, Marii...
            Wspomnij proszę na ten wiersz
            Który Ci kiedyś przysłałem
            Lecz to juz niech zostanie naszą tajemnicą
            Ja zaś wpatrując się w gałązkę drobną
            Widzę w nim Ciebie
            Warmiński Kwiatuszku smile
            Marii i Tofciu zażyczenia miłe
            I za te kwiaty co życie oznajmiają
            Buziaki ślę Ci aż na Twoje forum
            Niechaj ono także kwitnie i rozkwita
            A chmurki białe pod niebieskim niebem
            Niechże okryją każdego przybysza smile
            Dzięki Marii smile
        • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!! Natla 17.03.10, 16:52
          Ech przytuliłbym Ciebie do siebie
          Lecz tu już widzę przyczynę
          Rozwodu
          Więc ten temat pominę
          Zaś co do zdrowia Ci szepnę
          Ze czuję się tak wspaniale
          Pobiegłbym na bosaka
          Gdyby morze zmieniło kierunek przypływu
          I plażą ciągnęło się od Gdańska do Chorzowa
          Po plaży aż bym topa usłyszał szczekanie smile
          Za życzenia Dziękuję, co zaś do prośby coś się zaradzi
          Tego obiecać nie zawadzi big_grinbig_grin
      • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!!Bogatko... 17.03.10, 16:27
        ach Bogatko jak tu nie tyć skoro piwo pycha
        A pod spodem tyle słodkości big_grinbig_grin
        Lecz adminem to ja już nie jestem
        Na szczęście smile
        Choć na pocieszenie(oczywiście swoje)
        Na Twoim forum przebywałem
        I w kolorowe szczęście się wpatrywałem
        Lecz z milczenia nigdy nic się nie urodzi
        Dlatego szczęśliwie dziś milczenie przerywam
        Miedzy innymi do Ciebie mrugam
        Całując dłonie co wiele potrafią
        Dziekuję Bogatkosmile
    • banitka51 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 11:43
      ano niech zyje, długo i zdrowo
      czasem skrobnie to i owo,
      śmiech wywoła, otrze łzy
      Zbyszku tego Ci życzymy!
      • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 18:57
        Już kark mnie boli od tego schylania
        Lecz nie uchodzi banitce drogiej
        Nie odpowiedzieć a zatem muzo do roboty

        Był czas na forum kiedy w nocy
        Spotykały się istoty
        Nocnym Markiem ich nazwano
        I koszulki rozdawano
        Lecz zabrakło jednej takiej
        Nie przykryła Twej nagości
        I zupełnie mnie nie złości
        Żeś ubogi wygląd miała
        Przy swym kompie z zimna drżała
        Lecz nadrabiam niedostatek
        Słowem grzecznym już osłaniam
        Skórę gładką jedwabistą
        Choć kark zginam oczy ciągle
        Się kierują na Twe ciało
        Daszek z reki sobie zrobię
        Druga machnę kliknę jeszcze
        W splocie podziękowań spocznę
        Dziękuję Banitko smile
        • banitka51 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 22:25
          Opatrzona dobrym słowem
          jakby cennym złotogłowiem
          chylę kark przed Tobą Zbyszku,
          żeś nie przespał gdzieś na stryszku
          tego tłumu gości - kobiet,
          mam nadzieję, że opowiesz
          co się działo po kielichu
          i z kim jesteś już na "Zbychu",
          ja życzę dzielnego serca
          i byś nie był poniewierca
          zjawiał się na wszystkie święta
          skoro tyle Cię pamięta,
          a także we dnie powszednie
          kliknij i daj post swój przedni
          bowiem panie juz tak mają,
          że na Ciebie tu czekają.
    • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 12:14
      gdy tylko wrócę, gdy przylecę
      W tym wątku każdy post zaśmiecę
      Każdą z pań w swe ręce chwycę
      I jej powabem się zachwycę
      Zaprawdy już myślałem sobie
      Że nic nie należy się mej osobie
      A jednak czule czytam słowa
      I wiem że pragnę Was od nowa
      Dlatego krótko : DZIĘKI SKŁADAM
      I do nóżek waszych padam big_grinbig_grin
      • tamaryszek44 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 13:47
        ha ha ha a masz włosy na głowie? jak masz.....to cię u tych stóp moich po nich czochram.
        Ten wierszyk daje nadzieję........smilesmilesmile
    • bogatka1 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 15:05
      Dobrze, że jest Sagittarius, miło się czyta takie podziękowanie
      i impreza się rozkręci.
      Trzeba zajrzeć do Drewutni, czy się co znajdzie, może jest tam jeszcze parę książek?
      Tylko ciiicho, bo dzisiaj środa, a tam wędzonka wisi...
      Ale, ale jak jest święto, to postu nie ma?

      https://www.laurus-kwiaty.pl/e-sklep/components/com_virtuemart/shop_image/product/f3da8a7dd762ad931d29722ece8a9f94.jpg
      • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 15:27
        Bogatko smile Dyspensa jest ,ale na św Józefa czyli za dwa dni można hasać i tę
        wędzonkę napocząć big_grin
        Niestety św Zbigniewa jeszcze nie ma , mało brakowało i by był ale po pierwsze
        Natla nie chciała zostać papieżem, najpierw mnie awansowała i zaszczyciła tym
        tytułem a po drugie : jak tu żyć bez kobiet , no jak big_grinbig_grin
    • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!!Gosiu... 17.03.10, 15:46
      Pamiętam barwę włosów Twoich
      I uścisk dłoni , głos stanowczy
      Uśmiech błądzący gdzieś na wargach
      Miłych chwil kilka i mała karta
      Wypadająca z pełnej talii - to Anioł Pracy
      Postanowił przerwać spotkanie .
      Lecz jeśli kiedyś znów tu staniesz
      Wiedz że z ochotą Cię zobaczę
      Może już żaden Anioł trudu nie postanowi
      Przerwać miłego gaduchowania
      Admiratorko kłaniam się nisko
      I za życzenia bardzo dziękuję
      Tak jak za pamięć wyprysłą nagle big_grin
      • tamaryszek44 Re: Niech nam żyje!!!Gosiu... 17.03.10, 16:31
        WITAJ Sagi, bo chyba już zostaniesz sądząc po wierszach.
        • sagittarius954 Tamaryszku:) 17.03.10, 16:37
          bo ja wiem Tamaryszku? Grzeczność wymaga odpowiedzieć big_grin
          • xy.5 Wszystkiego najlepszego . 17.03.10, 16:47
            Wszystkiego co dobre i najlepsze życzę.
            • sagittarius954 Re: Wszystkiego najlepszego .xy.5 17.03.10, 18:26
              z radością twe życzenia czytam
              Dziękując schylam się niziutko smile
              • anoagata Niech nam żyje!!! 17.03.10, 20:21
                Niech nam żyje długie lata,piękne wątki nam wyplata.Niech nam długo żyje i z
                nami czasem się napije...Wszystkiego najlepszego Ania.
                • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 20:44
                  O proszę bardzo big_grin
                  To nasza Ania z Odrzuconych wróciła big_grin
                  I araratu z sagittariusem k ielonek się napiła
                  Ale mocne to draństwo , niebywale
                  Wiec Ania animuszu dostanie
                  A co dalej tego wieczoru się stanie?
                  Zapewne sołtys Ani jest w potrzasku
                  Lecz jak z każdym zamkiem jest na niego wytrych
                  Trzeba sie po niego wdrapać na strych
                  A co potem ? Juz Ani się pytajcie
                  Ja JEj Dziękuję za pamięć miłą
                  I w puchareczku utopię minę
                  Aniu twe zdrowie piję do dna big_grinbig_grin
                  • p.a.d.a.l.c.o.w.a Niech żyje!!! 17.03.10, 21:20
                    www.youtube.com/watch?v=q_KB5nA9iMg


                    to i ja się doŁAŃczam.
                    • sagittarius954 Re: Niech żyje!!!Padalcowa... 18.03.10, 08:55
                      Z drugiego mam Adam
                      Od czasu do czasu
                      Każdy kęs ja zjem
                      Podanego jabłka
                      Przez Ewę na tacy
                      A i usmieję się też
                      Po pachy
                      Kiedy Ewa ma humor smile
                      Dziękuję że pamiętasz
                      Dziękuję i już big_grin
                      Oszczędny w słowa padalcu big_grin
                      • natla Re: Niech żyje!!!Padalcowa... 18.03.10, 09:02
                        Sagi, czyżby moje życzenie dla Ciebie się spałniały? big_grin Boje
                        sie mieć nadzieję wink
                        • sagittarius954 Re: Niech żyje!!!natla 18.03.10, 09:16
                          czy Ty masz nadzieja na imię
                          Na nazwisko zaś natla
                          Moja ulubiona adminko big_grin
                          Zaprawdę w tym wątku masz rację
                          A KTO MA RACJĘ TEN STAWIA KOLACJĘ big_grin
                          • natla Re: Niech żyje!!!natla 18.03.10, 09:20
                            Dobra, lecę więc na zakupy.
                            • sagittarius954 Re: Niech żyje!!!natla 18.03.10, 09:23
                              Tylko proszę nie kupuj za dużo, bo na diecie jestem smile I znów jakaś feministka
                              powie ,żem jest leń patentowany wysyłający po zakupy kobiety- niestetysmilebig_grin
                              • ama.pola Re: Niech żyje!!!natla 18.03.10, 10:41
                                Z dalekiej banicji wróciłam i życzę sprawcy tego forum - ustami
                                utalentowanej kobiety:

                                www.youtube.com/watch?v=ZsoAVTa_azk&feature=fvw
                                • sagittarius954 Re: Niech żyje!!!ama.pola... 18.03.10, 17:08
                                  Ciekawym kto Cię wygnał ?
                                  Dawaj tego nieboraka
                                  Ale już...i go zaraz przerobimy
                                  Na kotlety , dla podniety
                                  Lecz ja chciałem piosnką odpowiedzieć Tobie
                                  No i wyszła cała uwertura :
                                  Dlatego niech Andrea Bocelli
                                  Głosem swym boskim oznajmia
                                  Że jeśli już kochać to tylko
                                  Amapolę big_grin
                                  Za życzenia Dziękuję i już
                                  Gramy i słuchamy a jest czego smile
                                  www.youtube.com/watch?v=MAOzRNKRUWU
                • anoagata Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 21:33
                  web2.freemobo.com/Repository/207349.1314.gif
    • konwaliaibez Niech nam żyje!!! 17.03.10, 21:21
      I ja skromnie przyłączam się z serdecznościami do tych wszystkich
      życzeń imieninowych , z nostalgią wspominając Twoje Sagi życzliwe
      przywitanie mnie na tym forum ...smile

      Czytając ostatnio wspomnienia o Zbyszku Cybulskim, chciałabym
      zacytować tutaj i teraz te parę zdań:...” Mówi się o
      nim „Zbyszek”, nigdy „Zbigniew”. Użycie tej drugiej formy jest
      postrzegane często wręcz jako faux pax. Na pytanie dlaczego mówi się
      zdrobniale o Cybulskim, Wiesława Czapińska odpowiada: Z miłości.
      Myśmy wszyscy go kochali. Mówiąc „my”, Pani Czapińska ma na myśli
      zarówno ludzi z którymi pracował , jego bliskich i miłośników jego
      niepowtarzalnego stylu...”

      smile smile smile Nic dodać nic ująć ....Oj Kochają Cię tutaj Sagi smile
      • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 21:43
        o Radosławie ( zapewne także z miłości ) mówi się Radek
        wink
        • wiga2008 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 21:58
          Wszystkiego dobrego, Sagi. smile
          Tłumnie tu dzisiaj.
          • wiktoria53 Re: Niech nam żyje!!! 17.03.10, 22:25
            Dołączam się do życzeń.Zbyszku wszelkiej pomyślności.



            https://i41.tinypic.com/vhu8me.jpg
            • an.ta Re: Niech nam żyje!!! 18.03.10, 00:09
              https://i42.tinypic.com/10qbepc.jpg
              • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!!an.ta... 18.03.10, 09:12
                może razem chociaż jeden
                Słonecznik zerwiemy
                I go w pogawędce miłej
                Cały oskubiemy
                Za życzenia Dziękując
                Kłaniam się w podzięce
                Moje myśli dalej będą w udręce
                Tym niebywałym żółtym polem słoneczników
                Które oznajmia przecież środek lata
                Niechże i Twoje życzenia do niego dotrwają smilebig_grin
            • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!!wiktorio... 18.03.10, 09:06
              Pięknym tortem mnie uraczyłaś
              Słodka istoto
              Nic innego mi nie pozostaje
              Tylko oderwać każdy płatek jędrny
              I do twych stóp je rzucić byś mogła spokojnie
              Iść przez ten fragment życia
              Dlatego skinę głową w podziękowaniu
              Za pamięć i życzenia Bardzo Dziękuję big_grin
          • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!! 18.03.10, 09:01
            Myślisz?
            Tłumnie tylko dlatego ,że dużo wiatru robię
            Kręcąc się między gośćmi i przy każdym staję
            I serdeczności na tacy podaję
            Dla Ciebie mam uśmiech miły, wesołe iskierki
            Tlące się niespokojnie w mych oczach ,
            I dobre słowo nawet uściśnięcie ręki
            Z pocałunkiem złożonym nisko na twej dłoni
            Niech część tych życzeń i na Ciebie przejdzie
            może nie stukniemy sie głowami kłaniając się sobie
            Dziekuje dziękuję dziękuję dziękuję big_grinbig_grinbig_grin
      • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!!konwaliaibez... 18.03.10, 08:44
        Czyż można kochać kogos kogo się nie zna ?
        Oczywiście , bez bicia przyznaję się
        Pisałem kobiecie te wszystkie słodkie słowa
        Do poduchy , do snu
        I tobie Kwiecie Wiosenny za życzenia Dziekuję
        Zbyszek i Zbigniew to dwa różne imiona
        Choć o jednym i drugim Zbyszku mówią czule
        Jeden i drugi gniewu w sobie nie ma
        A jedynie wyzwala w sobie iskrę wspólnoty
        Ludzkiego istnienia .
        Za życzenia i pamięć serdecznie Dziekuję
        Życzliwie zawsze patrzę na tych co na forum
        Życzliwość dalej rozlewają w koło smile
    • skrzydlate Niech nam żyje!!! 18.03.10, 07:47
      https://emoty.blox.pl/resource/buziak.gif
      Niech nam żyje!!!
      • sagittarius954 Re: Niech nam żyje!!!skrzydlate 18.03.10, 08:30
        Ech , gdybym był supermenem
        Porwałbym cię na ręce zwiewna istoto
        I zaniósł na najbliższą gwiazdę
        Twój blask przyćmiłby jej promienie
        Za cmokale Dziękuję W Twym blasku się ogrzeję big_grin
    • ama.pola Re: Za piosenkę 19.03.10, 18:39

      - dziekuję. Ulubiona mojej mamy. Jeszcze raz najlepszego.
      • sagittarius954 Re: Za piosenkę 19.03.10, 18:48
        Machamy Ci wszystkimi członkami ( łapki, nóżki, ogonek.... pieska big_grinbig_grin)
        może brandy ? Zostało po imieninach i trzeba wykończyć coby nie zwietrzało smilesmile
        • sagittarius954 Re: Za piosenkę ....hmmmm 19.03.10, 18:58
          to może ta smile
          www.youtube.com/watch?v=A0NpJ7mcfPo&feature=fvw
          Ech to były czasy smile
          • filip505 Re: Za piosenkę ....hmmmm 21.03.10, 01:15
            ...SAGI,nareszcie,jak milo ze znowu
            tu jestes.
            Nie wiem czego ci zyczyc ,prawie
            wszystkiego ci zyczono,po prostu
            badz szczesliwy,0 sresu,mnustwo
            radosci,usmiechu.
            Mialem bardzo pracowity tydzien
            a nie chcialem zarwac weekend,
            wiec tak pozno,ale szczeze.
            • sagittarius954 Re: Za piosenkę ....hmmmm 21.03.10, 17:06
              Filipie smileBardzo dziękuje za życzenia , niemal jak nadczłowiek wyciągam rękę do
              ciebie a ona wydłuża się i wydłuża, aż osiągnie brzeg Ameryki big_grin
              • ama.pola Re: Za piosenkę naprawdę 23.03.10, 09:30

                - dziekuję. Zreszta za obie piosenki.
                Głupio wyszło z moim komentarzem.
                Wszak w imieniny solenizant winien być
                obdarowany, a nie odwrotnie.
                Podoba mi się wasze męskie koleżeństwo
                z Filipem zza morza.
                • eurytka Re:spóźnione życzenia 23.03.10, 10:11
                  Celowo i z premedytacją,
                  nie składałam Ci życzeń,
                  bo kiedyś zrównałeś mnie do cortyzola i nie_lubie_gazety
                  a ja nie mam z nimi nic wspólnego!
                  Spóźnione zatem, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
                  • sagittarius954 Re:spóźnione życzenia 23.03.10, 18:56
                    A zrównałem . ale nie o tym chciałem w tym wątku smile
                    Jak nie składasz jak składasz . Zatem :
                    I tobie wiersz się należy
                    O niecna Eurytko z południowej wieży
                    Czy mogę Cie oswobodzić
                    Wdrapując się pilnie
                    By odkryć kto za chusteczką
                    Ukrywa się z kłódeczką
                    O nieba to Eurytka
                    Przecina już linę
                    I zanim grzmotnę o ziemię
                    Na serce ja zginę
                    Lecz nic to
                    Wydam dech ostatni
                    Ze słowem Dziekuję
                    Rzucę jeszcze kwiatki
                    Niech wie ta istota
                    Ze sagittarius nie raptus
                    Lecz częściej ja przy imieninach
                    Tęgi ochlaptus
                    Celowo i z premedytacją mówię Dziekuję big_grinbig_grin
                    • eurytka Re: spóźnione życzenia 24.03.10, 00:37
                      Ależ Ci się rymłosmile
                      Dziękuję bardzosmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka