goskaa.l
17.03.10, 07:48
Wszystkiego najlepszego!
Zdrowia, radości, miłości!
Wielkiego wora cierpliwości!
Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam!!!
Niech żyje nam!
A kto?
Zbyszek Sagittarius, bo dziś są imieniny Zbigniewa.
To napisałam ja, dozgonna admiratorka Sagiego.