Dodaj do ulubionych

Filologia germańska-opinie

IP: *.stk.vectranet.pl 30.03.11, 21:52
Zamierzam studiować ten kierunek i chciałabym się dowiedzieć co myślą o nim osoby,które go studiują albo kiedyś studiowały.Poodstawowe pytanie ile trzeba mieć procent z rozszerzenia żeby się dostać?Czy studia są ciężkie?Jakie przedmioty są najciekawsze,a ktore nie?Jeśli macie jeszcze jakieś inne informacje lub uwagi to też piszcie:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Kagan Re: Filologia germańska-opinie IP: *.dsl.telepac.pt 30.03.11, 22:48
      Tylko w Berlinie!
    • Gość: Tawananna* Re: Filologia germańska-opinie IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.11, 23:29
      > Czy studia są ciężkie?
      Dużo zależy od uczelni, i od Twojej znajomości języka na starcie.

      > Jakie przedmioty
      > są najciekawsze,a ktore nie?
      Trudno powiedzieć, bo wiele zależy od Twoich preferencji. Ja np. bardzo lubiłam wszystkie przedmioty językoznawcze, a znacznie mniej - historię i literaturę. Ale znam osoby, które mają dokładnie odwrotnie :).
      Ogólnie rzecz biorąc, to, czy zajęcia są interesujące, w dużej mierze zależy od wykładowcy - który może zrobić perełkę z, wydawałoby się, nawet najnudniejszych zagadnień (czy też, niestety, wręcz odwrotnie - każdy przedmiot można obrzydzić...).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka