Gość: A
IP: *.stk.vectranet.pl
30.03.11, 21:52
Zamierzam studiować ten kierunek i chciałabym się dowiedzieć co myślą o nim osoby,które go studiują albo kiedyś studiowały.Poodstawowe pytanie ile trzeba mieć procent z rozszerzenia żeby się dostać?Czy studia są ciężkie?Jakie przedmioty są najciekawsze,a ktore nie?Jeśli macie jeszcze jakieś inne informacje lub uwagi to też piszcie:)