Dodaj do ulubionych

pwsz Nowy Sącz

12.06.12, 12:30
w internecie czy na stronie pwsz ciezko mi znaleźć informacje na temat rekrutacji. Czy ktos moze mi powiedziec na ile kierunków mozna składać dokumenty? i jak to zrobic przez wirtualny dziekanat (jestem tam juz zarejestrowana ale udalo sie wybrac tylko jeden kierunek)?
Obserwuj wątek
      • Gość: rfł Re: pwsz Nowy Sącz IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.12, 16:38
        Owszem, z organizacją to jest tam kiepsko, ale po co od razu wieszać psy na nauczycielach. Na prawdę zdarzają się tam i magistrzy którzy się mądrzą, cwaniakują i życie utrudniają a nie jeden z habilitowanych to po prostu dno. Są też i tacy, którzy się tam tylko marnują, zamiast się rozwijać i piąć po szczeblach kariery. A ty xyz, jesteś pewnie jednym z wielu sfrustrowanych ludzi, którzy nazywają się "studentami". Tacy właśnie wyrażają opinię o uczelniach i szkołach wszelkiego typu. O dziwo najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy w procesie zdobywania wiedzy zatrzymali się na poziomie szkoły podstawowej (czyt. najbardziej tępi).

A od tego są komisje rekrutacyjne, które dyżurują codziennie, na każdym chyba instytucie, żeby wyjaśniać takie sprawy i udzielać informacji. Lepiej nie dzwonić od razu do sekretariatu, a jeśli już, to i tak przeważnie przekierowują połączenie do dyżurujących nauczycieli. Tak było w moim przypadku, 3 lata temu, a jak jest teraz, nie wiem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka