kajenne
01.09.04, 17:28
Witam, oj, oj,zaczynam sie obawiac, ze ten wzrost popularnosci waszego forum
nie wszystkim moze wyjsc na dobre. a co z konkurencja, ktora jeszcze przez
przez to wszystko wzrosnie dwukrotnie!:P Wam to pewnie zwisa, bo i tak juz
studiujecie, ale ja sie jeszcze moge nie dostac, no!:D a tak powaznie to
zanim zdecyduje sie probowac z ta masa, to mam nadizeje, ze zdazycie rozwiac
kilka moich watpliwosci.. narazie pozdrawiam i czekam na jakis znak zycia