Dodaj do ulubionych

Chór MISH - Warszawa

03.02.05, 12:43
Cytuję :

Chór MISH

Poszukiwani aktywni członkowie

Jeśli jesteś studentem MISH i chciałbyś uczestniczyć w naszym
przedsięwzięciu, proszę, wyślij zgłoszenie na adres
hbytnar@wp.pl
Podając swoje imię, nazwisko,
rok studiów
telefon kontaktowy.

Jeśli zbierze się wystarczająca ilość chętnych, będziemy mogli zacząć działać
już w najbliższym semestrze!

Umiejętności czytania nut, grania na instrumencie i czystego śpiewu nie są
konieczne, by się do nas zgłosić, choć mile widziane ;).

Jeśli nie jesteś studentem MISH a chciałbyś do nas dołączyć, proszę wyślij
swoje dane pod wyżej podany adres.

Gorąco zachęcam!

P.s. Pozdrawiam i ja też zachęcam, ale do skontaktowania się z podanym w
ogłoszeniu adresem.
Obserwuj wątek
    • tawananna Re: Chór MISH - Warszawa 03.02.05, 17:32
      Ciekawy pomysł, trzymam kciuki :). Zaproście kiedyś MISH-owców z innych miast
      na koncert :)

      Kompletnie nieuzdolniona muzycznie Tawi:)
    • asiah Re: Chór MISH - Warszawa 12.05.05, 16:03
      Oooo, a w październiku 2005 też zamierzacie rekrutować? Ja się właśnie na MISH
      coraz prawdopodobniej wybieram i myślałam o chórze, tyle że ogólnym UW, ale
      skoro jest MISHowy, to tym lepiej :)
      Pozdrawiam
      Asia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka