Dodaj do ulubionych

studenci-nauczyciele

01.06.05, 13:25
Witam, mam prosbe do osob, ktore ucza j. ang. (bez wzgledu na to czy w szkole podstawowej, liceum, szkole jez. obcych, czy na korepetycjach). Pod adresem mpsnews.webpark.pl/mgr_surv.html znajduje sie ankieta dla nauczycieli. Wypelnienie jej pomoze mi w mojej pracy mgr z anglistyki. Z gory dziekuje za pomoc. Pzdr
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka