Dodaj do ulubionych

STUDENCI ATR !!!!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.05, 15:39
Studenci ATR Jak wam sie podobaja studia tam? Jaka jest atmosfera? Wykładowcy
są spoko? Interesują mnie zwłaszcza ci wykładający na WBiIŚ. Pozdro dla
wszystkich atrowiczów :D
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka