Gość: Daras IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.05, 15:39 Studenci ATR Jak wam sie podobaja studia tam? Jaka jest atmosfera? Wykładowcy są spoko? Interesują mnie zwłaszcza ci wykładający na WBiIŚ. Pozdro dla wszystkich atrowiczów :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj