futuremba 25.10.05, 21:08 Jadę do UCLA :))))) Może zostanę studentem UCLA Anderson’s MBA Program ? Kto wie? Spotkanie mam naznaczone na 7 listopada :)))) Trzymajcie kciuki :)))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ola K. Re: UCLA Anderson’s MBA Program :) IP: *.devs.futuro.pl 26.10.05, 21:02 Kurcze, ja też chciałabym. Ale tam uczą jakiś bezsensownych głupot potrebnych do życia codziennego!!!!!!!! A ja myślałam o dogłębnej analizie wyższości myszy polnej nasz laboratoryjną!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UCLA Re: UCLA Anderson’s MBA Program :) IP: *.lsanca.dsl-w.verizon.net 31.10.05, 18:53 Pozdrawiam z LA :) I zapomnij o jakis nieznanych nikomu szkolkach z Polaki, Kigristanu cz Nigerii, poziom wszystkich jest tak samo niski i nikt ich dyplomow nie akceptuje na swiecie. No chyba ze w koncu uda im sie osiagnac jakas miedzynarodowa akredytacje. No ale SGH - czyli podobno najlepsza polska uczelnai nie dostala najprostrzej akredytacji ktora od dawna ma Kozminski hehehe Odpowiedz Link Zgłoś