Dodaj do ulubionych

UCLA Anderson’s MBA Program :)

25.10.05, 21:08
Jadę do UCLA :))))) Może zostanę studentem UCLA Anderson’s MBA Program ? Kto
wie? Spotkanie mam naznaczone na 7 listopada :)))) Trzymajcie kciuki :))))
Obserwuj wątek
    • Gość: Ola K. Re: UCLA Anderson’s MBA Program :) IP: *.devs.futuro.pl 26.10.05, 21:02
      Kurcze, ja też chciałabym. Ale tam uczą jakiś bezsensownych głupot potrebnych do
      życia codziennego!!!!!!!! A ja myślałam o dogłębnej analizie wyższości myszy
      polnej nasz laboratoryjną!!!!!!
      • Gość: UCLA Re: UCLA Anderson’s MBA Program :) IP: *.lsanca.dsl-w.verizon.net 31.10.05, 18:53
        Pozdrawiam z LA :) I zapomnij o jakis nieznanych nikomu szkolkach z Polaki,
        Kigristanu cz Nigerii, poziom wszystkich jest tak samo niski i nikt ich
        dyplomow nie akceptuje na swiecie. No chyba ze w koncu uda im sie osiagnac
        jakas miedzynarodowa akredytacje.
        No ale SGH - czyli podobno najlepsza polska uczelnai nie dostala najprostrzej
        akredytacji ktora od dawna ma Kozminski hehehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka