Gość: gfdd
IP: 212.160.129.*
12.07.06, 18:40
witam,
mam taki problem.. zdawalem rok temu mature, jednak na studia nie moglem z
pewnych wzgledow isc odrazu, zamierzalem za rok, czyli teraz od pazdziernika..
Z wojska bylem zwolniony, gdyz ucyzlem sie w szkole policealnej, ktora
skonczyla sie teraz w czerwcu. Dzis przyslali mi wezwanie do WKU, czy ktos wie
moze czy przysluguje mi jakies odwolanie z racji tego iz zamierzam isc na
studia od pazdzernika? Dlaczego oni tak zycie komplikuja;/ jakby nie mogli
wzywac po wszelkich rekrutacjach a nie w srodku wakacji:/ mial juz ktos
podobna sytuacje? i jak oni na to patrza?
dzieki z gory i pozdrawiam