vicky1
13.07.06, 11:13
Hej hej
pisze do Was jako byly MISHowiec
w sposob ostateczny (obrona ostatniego dyplomu) rozstalam sie z MISHem we
wrzesniu 2005
przede mna jeszcze obrona pracy doktorskiej z kierunku pierwszego (za wiecej
niz rok)
chcialabym sie spytac czy jest tu wiecej absolwentow MISH?
jak sobie radzicie?
a obecni studenci MISH - jakie maja plany? czy zamierzaja sie chwalic
studiami na MISH?
ja nauczona doswiadczeniem madrze ten fakt ukrywam. Po prostu mowie jaki
kierunek ukonczylam. Stalo sie to zaraz po tym jak pracodawca zrezygnowal ze
mnie dowiedziawszy sie, ze MISH skonczylam. Z kolei drugi pracodawca chcial
ze mnie zrezygnowac poniewaz doszedl do wniosku, ze jestem mniej wartosciowa
niz osoba po tym samym kierunku skonczonym w trybie zwyklym. Na szczescie te
druga prace udalo mi sie dostac. Pzreblagalam, donioslam zaswiadczenia o
uprawnieniach i pzrez 2 lata mialam prace, teraz ja najprawdopodobniej strace.
W tej chwili pracuje na zastepstwo gdzie indziej, w zgodzie z drugim
skonczonym kierunkiem. Ale jestem na tyle madra, ze absolutnie o skonczeniu w
trybie MISH nic nie mowie podobnie o innych osiagnieciach. Mam wiec prace za
cale 600 zl i jestem dumna i blada i tylko trzese spodniami abym jej nie
stracila zbyt szybko. A reszty informacji o moim wyksztalceniu ujawniac nie
zamierzam, w aktach jest tylko dyplom ukonczenia danego kierunku.
jak Wy planujecie?
czy obecni studenci sadza, ze MISH i jego skonczenie pomoze w karierze
zawodowej?
pozdrawiam
Vicky