Dodaj do ulubionych

odwołanie pytanie

26.07.06, 17:13
mam mytanie, jezeli ktos z listy przyjetych rezygnuje to czy prog auomatycznie
obniza sie o 1 pkt w dól i w tjsytuacji przyjmuja wszystkich co mieli ta ilosc
pkt, czy tylko przyjmuja kolejna osobe z listy rankingowej,.... jak to jest??
Obserwuj wątek
    • profesorzyna Re: odwołanie pytanie 26.07.06, 17:20
      na maturze 1 pkt = 2 %, w przeliczeniu na listy rankingowe 1 % = 1 pkt.
      rekrutacyjny. Jesli ktos zrezygnuje to prog automatycznie obniza sie.
    • dominika_bcf Re: odwołanie pytanie 26.07.06, 17:29
      Ale czasem aby próg się obniżył musi zrezygnować okreslona liczba osób, jeśli
      ten próg nowy posiada sporo osób :/
      • profesorzyna Re: odwołanie pytanie 26.07.06, 17:30
        racja ;-)
        • ekadom1 Re: próg poznań 27.07.06, 11:24
          W Poznaniu na profu lekarskiego wisi 40 osób. A skoki punktowe są co 2 na ogół
          i parzyste mają po 20-30 kandydatów z taką samą ilościa punktów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka