Dodaj do ulubionych

SLAM pytanie - lek

02.08.06, 23:01
Nie wiecie moze gdzie sa juz zapelnione miejsca a lekarskim? W Ligocie czy
Zabrzu?
Obserwuj wątek
    • myszo-skoczek Re: SLAM pytanie - lek 02.08.06, 23:23
      dopoki jest komplet to wszedzie a pozniej w zaleznosci od tego gdzie zwolni sie
      miejsce
    • stud_ligota Re: SLAM pytanie - lek 02.08.06, 23:30
      Czytając na stronie SLAM, wynika że na Ligocie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka