popiolek2 02.08.06, 23:01 Nie wiecie moze gdzie sa juz zapelnione miejsca a lekarskim? W Ligocie czy Zabrzu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
myszo-skoczek Re: SLAM pytanie - lek 02.08.06, 23:23 dopoki jest komplet to wszedzie a pozniej w zaleznosci od tego gdzie zwolni sie miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
stud_ligota Re: SLAM pytanie - lek 02.08.06, 23:30 Czytając na stronie SLAM, wynika że na Ligocie. Odpowiedz Link Zgłoś