Gość: Zeszycik IP: *.chello.pl 16.08.06, 14:23 Proste pytanie::: co jest wygodniejsze do prowadzenia notatek na studiach - segregator czy kolonotatnik ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rysio Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 14:27 prosta odpowiedz:gliniana tabliczka plus dłutko plusy: wyjatkowa trwałość minusy: nie można jej skserować;( pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
negativeburn Re: Segregator czy kolonotatnik :P 16.08.06, 14:37 lol ja uzywam tego samego co w lo i zyje... moze za niedlugo beda posty jak na studiach używa się muszli klozetowej... ROTFL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jukino Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 15:16 Sory, ale muisze to powiedzieć. Jesteś żenująca.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jukino Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 15:17 oczywiście było to skieroane do autorki tego tematu Odpowiedz Link Zgłoś
saga1985 "żenująca"? 16.08.06, 18:28 Przymiotnik "żenująca" pochodzi od słowa: żenować czyli: wprawiać w zakłopotanie, pozbawiać pewności siebie; onieśmielać, krępować. To miałaś na myśli? Źródło: Słownik języka polskiego, Wydawnictwo PWN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pfff Re: "żenująca"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 20:35 jej głupota wprawiła w zazenowanie czyli zakłopatanie-proste Odpowiedz Link Zgłoś
saga1985 Re: "żenująca"? 16.08.06, 20:41 Jesteś zakłopotany z powodu jednego prostego pytania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: "żenująca"? IP: *.cnb.com.pl 16.08.06, 20:57 Nie tyle z powodu pytania, ile z tego, że ktoś może je zadać. :)Głopta innych potrafi zawstydzać... Odpowiedz Link Zgłoś
saga1985 Re: "żenująca"? 16.08.06, 21:07 To ja chyba jakaś mało wrażliwa jestem :). Odniosłam wrażenie, iż Pani mówiąca, że Autorka jest "żenująca" chciała raczej powiedzieć "jesteś głupia". Stąd też moje pytanie czy "żenująca" jest tutaj właściwym słowem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pfff Re: "żenująca"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 21:16 sądze podobnie jak Aga, a ty Saga przywdziej zbroję i pogalopuj rycerzować gdzie indziej;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.cnb.com.pl 16.08.06, 15:39 Prosta odpowiedź: to, co jest wygodniejsze dla ciebie. Przez dziewiętnaście lat zywota takie rzeczy mniej więcej się wie. PS. Dla mnie najwygodniejsze są zeszyty, małe, każdy do innego przedmiotu - i co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 16:34 popieram. student zawsze ma w sobie troche lenia... ja swego czasu myslalam o prowadzeniu zeszytów 16-kartkowych. było by akurat idealnie na jeden wykład + lista zadan do wykładu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeszycik Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.chello.pl 16.08.06, 17:40 Eyy... Jak komus sie nie podoba to po prostu niech nie odpowiada !!! Ja wiem co chce, po prostu czysta ciekawosc - pytam co kto woli :D Przeciez nie bede sie kierowal tym, co inni wola. Ja wybieram to co JA lubie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spieluhr Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 17:44 pita fanta ,bądż bambucza ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.cnb.com.pl 16.08.06, 17:45 Nie pytałeś, co kto woli, a - co wygodniejsze, a na to odpowiedź dla ciebie właściwą znasz tylko ty.;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeszycik Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.chello.pl 16.08.06, 20:18 To przepraszam :PP W takim razie - czego uzywacie do robienia notatek :) Sonda, ankieta czy jak kto woli :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leeeeepek Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.is.net.pl 16.08.06, 17:43 coraz głupsze pytania zadają ci przyszli studenci,to jakas paranoja-era giertcha ;P:P:P:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeszycik Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.chello.pl 16.08.06, 20:21 To chyba TY jestes coraz glupszy. Jakbys mial troche rozumu, to po prostu odpowiedzialbys na pytanie, a nie wywodzil sie nad glupotami. Nigdzie nie bylo pytanie czy to jest fajny temat czy nie. A to pytanie powtarzam, z czystej ciekawosci, tak jak inni robia sondy, ankiety itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pan Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.is.net.pl 16.08.06, 23:40 KOles, wybacz, ale to o co pytasz jest żałosne :| sam spróbuj w czym ci sie lepiej pisze a nie zadawaj tak durnych pytan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeszycik Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.chello.pl 16.08.06, 23:52 Czytac nie umiesz, czy co ??? Powiedzialem ze w czym ja bede pisal to sobie sam wybiore. A tutaj po prostu pytam z ciekawosci co inni wola. Nie kieruje sie zdaniem innych - mam swoje. A jak nie odpowiadasz na pytanie, to namadrzej byloby jakbys w ogole sie tutaj nie wypowiadal... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pan Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.is.net.pl 17.08.06, 00:35 ojej- to ja wole zeszyt Panie Zeszyciku :D Odpowiedz Link Zgłoś
pretensja_19 Re: Segregator czy kolonotatnik :P 16.08.06, 18:06 Wiesz co... Zastanow sie nad soba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lili Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.06, 18:17 najlepsze są notatniki elektroniczne: masz ekranik, na który kładziesz kartkę, na której piszesz, na koniec wszystko zapisujesz automatycznie w notatniku, a kartkę oddajesz komus kto nie notował lub poprostu wyrzucasz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ...... Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.matmed.pl / 213.17.237.* 16.08.06, 21:30 A ja ci odpowiem, kołonotatnik, ale najlepeije bez mozliwości wyrwania kartek:/ bo wtedy wszystko mi się jakoś trzyma... segregator odpada:/ nielubie ich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 22:33 Każdy ma inne preferencje. Ja wszystkie notatki robię na kartkach od segregatora- te ważne są zawsze pod ręką, łatwo się z nich uczyć, można potem dokładać inne notatki, np. z książek. Minusem jest to, że trzeba je numerować żeby się nie pomieszały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m3lm4k Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.opticom.pl 17.08.06, 01:05 Re: Segregator czy kolonotatnik :P Autor: Gość: Zeszycik IP: *.chello.pl Data: 16.08.06, 20:18 + dodaj do ulubionych wątków -------------------------------------------------------------------------------- To przepraszam :PP W takim razie - czego uzywacie do robienia notatek :) Sonda, ankieta czy jak kto woli :D A dlugopisem sie posluguje, o ! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeszycik Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.chello.pl 17.08.06, 11:04 Sam dlugopis, i nic wiecej... hmm - interesujace :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyskotekagra Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.mtm-info.pl 17.08.06, 12:07 Najpierw odpowiem, zebys sie nie czepial: kolonotatnik. :) A teraz zapytam?? Po co ten watek (bo ta Twoja ciekawosc wydaje mi sie lekko dziwna, a naprawde dziwne wydaje mi sie Twoje dazenie do uzyskania odpowiedzi graniczace z obsesja. Czy ten watek to zart?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeszycik Re: Segregator czy kolonotatnik :P IP: *.chello.pl 17.08.06, 16:10 Zadna obsesja :PP Czysta ciekawosc, i nic wiecej :D Wiem ze glupie, ale czasami jak mi odbije, to tak bywa ;) Odpowiedz Link Zgłoś