Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.06, 13:02 polećcie coś oprócz czekolady i amfy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aga Re: Co na koncentracje? IP: *.cnb.com.pl 30.08.06, 13:04 Kawa i plusz active. I dobre warunki do kucia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Co na koncentracje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.06, 13:16 a oprócz kawy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :> Re: Co na koncentracje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.06, 13:18 seks Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Co na koncentracje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.06, 13:26 hehe dobre ale czasu brak;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kali Re: Co na koncentracje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.06, 13:29 bilomag Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Co na koncentracje? IP: *.litnet.osi.pl 30.08.06, 13:31 a ten bilomag to trzeba duzo wczesniej brać czy w dzien kiedy zaczynamy kuc wystarczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: B. Bilomag IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.06, 21:22 Bilomag poprawia pamięć i koncentrację. Skuteczność obserwuje się przy stosowaniu przez dłuższy czas. Poza tym myślę, żę nie ma co uczyć się po nocach. Sen jest bardzo ważny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: themaxmaster Re: Co na koncentracje? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.06, 13:32 kawa, zielona herbata, odrobina ruchu, gimnastyka adrenalizująca, w skrajnych przypadkach w najtrudniejszych momentach efedrynowe preparaty- tussipect. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Co na koncentracje? IP: *.litnet.osi.pl 30.08.06, 13:39 tussipect to chyba syrop dla dzieci? prawda?? pomaga? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Re: Co na koncentracje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.06, 13:40 tak syrop ale działa jak speed,uwazaj na to Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Co na koncentracje? IP: *.litnet.osi.pl 30.08.06, 13:43 ale polecacie go czy nie?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lena Re: Co na koncentracje? IP: *.75.58.133.brzesko58.ptc.pl 30.08.06, 13:49 Nie. Ja polecam nauczyć się jak się uczyć;) Samo wkuwanie jest bez sensu, bo polega na mechanicznym powtarzaniu czegoś co i tak zapomnisz- chyba że o to właśnie chodzi: żeby zdać i zapomnieć, to w takim przypadku dobre.. Na szybkie i trwałe zapamiętywanie najlepsze są mnemotechniki. Jeśli nauczysz się jak wykorzystywać Twoją pamięć to będzie ona Twoim sprzymierzeńcem bez dodatkowych wspomagaczy;) pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
myszo-skoczek Re: Co na koncentracje? 30.08.06, 22:30 Gość portalu: aga napisał(a): > ale polecacie go czy nie?? nie polecamy zawiera on pochodna amfetaminy i uzaleznia w sumie działanie takie jak przy stosowaniu amfy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: themaxmaster Re: Co na koncentracje? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.06, 14:51 to efedryna, na dluzsza mete szkodliwa, na krotki okres czasu daje powera Odpowiedz Link Zgłoś
blue_fire guarana 30.08.06, 15:18 Guarana jest najlepsza, efekt zdecydowanie lepszy od kawy, a lepiej przyswajalna i działa 8 godzin (oczywiście zależy od ogranizmu, mówię o własnych doświadczeniach). Brałem ten specyfik kiedy ostro trenowałem bieganie i triathlon, a później zacząłem brać ten "boski" proszek, kiedy nadchodziły dni zmęczenia, wyczerpania, niewsypania i miałem problem z koncetracją. To naprawdę pomaga i potrafi postawić na nogi w bardzo szybkim tempie, bo po już 30 minutach czuć przypływ energii, a co najważniejsze, od kiedy zacząłem brać guaranę miałem mocniejszy sen i rano czułem się naprawdę wypoczęty, czasami tylko po 4-5 godzinach snu. W smaku jest okropna (..wrrr..), nawet po roku brania guarany nie mogę sie przyzwyczaić, ale pół łyżeczki 3 razy w tygodniu można przeżyć. Nie zalecałbym brania guarany cześciej, bo osobiście znam przypadek uzależnienia się od guarany. Kolega brał guaranę rano i popołudniu przez okres 3 miesięcy, efekt był taki, że schudł, zaczął cierpieć na bezsenność i miał problemy z koncetracją i siadła mu kondycja, co było w jego przypadku tragedią. Ale jak mówi mądre przysłowie: "WSZYSTKO Z UMIEREM"!!! Nie sprzedaję tego specyfiku, więc nie mam korzyści z jego zachwalania, ale chciałbym pomóc osobom, które miewają takie problemy, które mnie dosięgnęły. Ja zaopatrzyłem się w guaranę w internecie, nie wiem czy dostępna jest w aptekach, może można ją spotkać w sklepach zielarski, ale też tego nie jestem pewien. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fff [...] IP: *.autocom.pl 30.08.06, 16:21 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek polecam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.06, 21:54 polecam "memory formula" firmy ortis na 3 dni przed ostra nauka, 2 tabl. dziennie, w dzień nauki 4 tabletki. ale przedtem przez 3-4 dni lecytyne sojowa tej samej firmy (jadna dziennie). nie brac lecytyny razem z "memory formula"!! miłej nauki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fff Re: polecam IP: *.autocom.pl 30.08.06, 22:10 Czemu usuneli mi moją wiadomość??? Przecież to był tylko żart taki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fff Re: polecam IP: *.autocom.pl 30.08.06, 22:29 Żart jak żart ale nie wszyscy się a nim chyba poznali. Dla jednych zły, dla drugich świetny. Mogłem dodać uśmieszki do textu. O, takie - :) :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P. Re: Co na koncentracje? IP: *.kat.3s.pl 30.08.06, 23:55 muzyka Mozarta - naukowo dowiedzione, nawet kury lepiej się przy niej niosą ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Co na koncentracje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 15:37 Jest w aptece preparat SESJA. Odpowiedz Link Zgłoś
kazjenka Re: Co na koncentracje? 15.07.14, 21:07 Magnez i yerba zamiast kawy, która go wypłukuję. Tussipecu nie polecam: nie pozwala, co prawda, usnąć, ale to nie znaczy, że człowiek lepiej rozumie to, co czyta. A tak na dłuższą metę polecam przeczytać: www.newsweek.pl/mozg--instrukcja-obslugi,70523,1,1.html Odpowiedz Link Zgłoś