cleare 07.06.07, 18:27 Nie zawiedźcie mnie, błagam i pomóżcie stworzyć nowe, lepsze, adminowane (chętnych zapraszam do współpracy) forum Studentów Medycyny!! Liczę na Was!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slodka_vendetta Re: No to zaczynamy od nowa! 07.06.07, 20:12 Mam cichą nadzieje ,że się uda. Odpowiedz Link Zgłoś
cleare Re: No to zaczynamy od nowa! 07.06.07, 21:47 ooo nie jestem sama! :D dziękuje! Odpowiedz Link Zgłoś
cleare Re: No to zaczynamy od nowa! 07.06.07, 22:10 no to zostałam nazwana Dzikusem :D heh, a ja chcę tylko aby forum nie mijało się z nazwą! :P Odpowiedz Link Zgłoś
myszo-skoczek Re: No to zaczynamy od nowa! 07.06.07, 23:17 a ja się podobno wymądrzam i jestem chamska ;d;d;d Odpowiedz Link Zgłoś
cleare Re: No to zaczynamy od nowa! 07.06.07, 23:22 a! i boimy sie młodej konkurencji! :D Odpowiedz Link Zgłoś
myszo-skoczek Re: No to zaczynamy od nowa! 08.06.07, 08:55 która w dodatku nie zna wyników matur a już czuje się studentami ... jeeeeeeeee ... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
rekin_maly Re: Absolwentów również zapraszamy :P 08.06.07, 09:41 Powiem Wam, że trudno będzie sie przebić przez to utarte forum studentów medycyny założone przez dzikusa. Zaraz napisze do admina zeby przekazał władzę komuś innemu np. CLEARE i wówczas zrobi porządek :) zobaczymy co da sie zrobić :) Odpowiedz Link Zgłoś
iuvena Re: No to zaczynamy od nowa! 08.06.07, 00:07 no dobra, też jestem:D ..na chwile.. taki przerywnik od namiętnej nauki;) PS. nie ma to jak uczyć sie o tej porze fizjologii snu..:D Odpowiedz Link Zgłoś
zaphod_beeblebrox Re: No to zaczynamy od nowa! 08.06.07, 16:42 Zobaczymy co z tego bedzie, chociaz pora na rozruch troche srednia bo wszyscy zakopani w nauce :/ Odpowiedz Link Zgłoś
szekiera Re: No to zaczynamy od nowa! 11.06.07, 01:11 melduje sie :D nie zakopana w nauce bo mi sie srednio chce ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zielony_groszek Re: No to zaczynamy od nowa! 11.06.07, 22:22 to ja też się odkopuje z książek i witam. Odpowiedz Link Zgłoś
cleare Re: No to zaczynamy od nowa! 14.06.07, 20:42 całkiem nas już sporo :D co mnie niezmiernie cieszy ;))))))))) 65 postów w ciągu dwóch tygodni! :D nie jest źle! ;) przekażcie dalej, jak możecie, zaproście znajomych z uczelni ;) a co, niech też sie wypowiedzą na ciekawe tematy ;) btw. Kto chce pomagać w moderowaniu forum?! zgłoszenia proszę na maila! :D (tylko się nie pobijcie :D, przyjmuję wszystkich chętnych :D) Odpowiedz Link Zgłoś
cleare :P 14.06.07, 20:44 cleare napisała: > 65 postów w ciągu dwóch tygodni! :D nie jest źle! ;) co ja piszę!! w ciągu 1 TYGODNIA!! :D Odpowiedz Link Zgłoś
aniazacha Re: :P 09.07.07, 16:59 też popieram to nowe forum, bo tam jest bałagan No i naprawdę niech wypowiadają się tylko studenci... Bo kandydaci mają swoje a i jeszcze na naszym zrobiło się to samo... Jestem :) Odpowiedz Link Zgłoś
secabra Re: :P 28.07.07, 12:32 ,że nowe forum łamie stereotyp medyka pochłonietego bez reszty w książkach;-) Odpowiedz Link Zgłoś