Dodaj do ulubionych

No to zaczynamy od nowa!

07.06.07, 18:27
Nie zawiedźcie mnie, błagam i pomóżcie stworzyć nowe, lepsze, adminowane
(chętnych zapraszam do współpracy) forum Studentów Medycyny!!
Liczę na Was!!!
Obserwuj wątek
    • myszo-skoczek Re: No to zaczynamy od nowa! 07.06.07, 19:52
      jestem :)
    • slodka_vendetta Re: No to zaczynamy od nowa! 07.06.07, 20:12
      Mam cichą nadzieje ,że się uda.
    • cleare Re: No to zaczynamy od nowa! 07.06.07, 21:47
      ooo nie jestem sama!
      :D
      dziękuje!
    • cleare Re: No to zaczynamy od nowa! 07.06.07, 22:10
      no to zostałam nazwana Dzikusem :D
      heh, a ja chcę tylko aby forum nie mijało się z nazwą! :P
      • myszo-skoczek Re: No to zaczynamy od nowa! 07.06.07, 23:17
        a ja się podobno wymądrzam i jestem chamska ;d;d;d
        • cleare Re: No to zaczynamy od nowa! 07.06.07, 23:22
          a! i boimy sie młodej konkurencji! :D
          • anusia312 Re: No to zaczynamy od nowa! 08.06.07, 08:51
            I do tego dwulicowi:)
          • myszo-skoczek Re: No to zaczynamy od nowa! 08.06.07, 08:55
            która w dodatku nie zna wyników matur a już czuje się studentami ... jeeeeeeeee
            ... ;-)
    • cleare Absolwentów również zapraszamy :P 07.06.07, 23:04
      ;)
      • rekin_maly Re: Absolwentów również zapraszamy :P 08.06.07, 09:41
        Powiem Wam, że trudno będzie sie przebić przez to utarte forum studentów
        medycyny założone przez dzikusa. Zaraz napisze do admina zeby przekazał władzę
        komuś innemu np. CLEARE i wówczas zrobi porządek :) zobaczymy co da sie zrobić :)
    • iuvena Re: No to zaczynamy od nowa! 08.06.07, 00:07
      no dobra, też jestem:D
      ..na chwile.. taki przerywnik od namiętnej nauki;)
      PS. nie ma to jak uczyć sie o tej porze fizjologii snu..:D
      • pink_hamster Re: No to zaczynamy od nowa! 08.06.07, 13:32
        ja tez jestem
        • zaphod_beeblebrox Re: No to zaczynamy od nowa! 08.06.07, 16:42
          Zobaczymy co z tego bedzie, chociaz pora na rozruch troche srednia bo wszyscy
          zakopani w nauce :/
          • szekiera Re: No to zaczynamy od nowa! 11.06.07, 01:11
            melduje sie :D nie zakopana w nauce bo mi sie srednio chce ;)
    • zielony_groszek Re: No to zaczynamy od nowa! 11.06.07, 22:22
      to ja też się odkopuje z książek i witam.
      • cleare Re: No to zaczynamy od nowa! 14.06.07, 20:42
        całkiem nas już sporo :D co mnie niezmiernie cieszy ;)))))))))

        65 postów w ciągu dwóch tygodni! :D nie jest źle! ;)
        przekażcie dalej, jak możecie, zaproście znajomych z uczelni ;) a co, niech też
        sie wypowiedzą na ciekawe tematy ;)


        btw. Kto chce pomagać w moderowaniu forum?! zgłoszenia proszę na maila! :D
        (tylko się nie pobijcie :D, przyjmuję wszystkich chętnych :D)
        • cleare :P 14.06.07, 20:44
          cleare napisała:

          > 65 postów w ciągu dwóch tygodni! :D nie jest źle! ;)


          co ja piszę!! w ciągu 1 TYGODNIA!! :D
          • secabra Re: :P 27.06.07, 22:46
            Medycy literaci;-) oby tak daalej;)
            • cleare Re: :P 29.06.07, 20:54
              znaczy ze co? :D
              • aniazacha Re: :P 09.07.07, 16:59
                też popieram to nowe forum, bo tam jest bałagan
                No i naprawdę niech wypowiadają się tylko studenci... Bo kandydaci mają swoje a
                i jeszcze na naszym zrobiło się to samo...
                Jestem :)
              • secabra Re: :P 28.07.07, 12:32
                ,że nowe forum łamie stereotyp medyka pochłonietego bez reszty w książkach;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka