Dodaj do ulubionych

UM w Łodzi.Kącik studiujących w Łodzi!

16.08.07, 21:26
Piszcie jaki jest poziom z czego są trudne a z czego łatwe egzaminy
i zalicznia kto jest bardzo kto mniej wymagający itp.Piszcie
wszystko co jest związane z UM w Łodzi.ZAPRASZAMY.

*NA TYM FORUM MAJA PRAWO WYPOWIADAC SIE TYLKO ŁÓDZCY STUDĘCI JESLI
NIE STUDIUJESZ W ŁODZI TO NIE PISZ!
*PISAĆ MOGĄ TYLKO STUDECI NIE KANDYDACI NA STUDETOW!
*PISZEMY TYLKO TO CO SAMI WIEMY NIE TO CO SŁYSZELIŚMY OD KOGOŚ TAK
RODZĄ SIE PLOTKI!
*jeśli komuś nie podoba sie ten łódzki kącik to niech tu nie
zagląda,a nie wpisuje złośliwe komentarze!
*kto nie zastosuje sie do wyżej wymienionych wskazówek będzie miał
doczynienia z administratorem forum
Obserwuj wątek
    • cleare Re: UM w Łodzi.Kącik studiujących w Łodzi! 17.08.07, 11:37
      hmm... takie male pod-forum?
      no ok, zobaczymy co z tego wyjdzie :)


      pawel420 napisał:
      > *kto nie zastosuje sie do wyżej wymienionych wskazówek będzie miał
      > doczynienia z administratorem forum



      no to mnie troche rozbawilo :D
    • klaud-ynek Re: UM w Łodzi.Kącik studiujących w Łodzi! 17.08.07, 18:29
      hmm zastanawiam sie czy ja moge wogole cos tu napisac:)) zarezykuje:)
      pozdrawiam studentow 3 roku niebawem sie poznamy:)
    • f-stfo Re: UM w Łodzi.Kącik studiujących w Łodzi! 17.08.07, 19:37
      Strasznie groźny ten Twoj post :D Az korci, zeby cos napisac.
      Naprawde, nie wiem dlaczego ale nie moglam sie powstrzymac zeby nie
      zlamac Twojego regulaminu ;) Wybacz :)
      • cleare f-stfo!! :) 17.08.07, 23:02
        f-stfo napisała:

        > Strasznie groźny ten Twoj post :D Az korci, zeby cos napisac.
        > Naprawde, nie wiem dlaczego ale nie moglam sie powstrzymac zeby nie
        > zlamac Twojego regulaminu ;) Wybacz :)


        ty! pamietaj ze mozesz miec doczynienia z administratorem!! :D :D :D
        hehe
        • f-stfo Re: f-stfo!! :) 18.08.07, 09:28
          hehehe wiem wiem, ale teraz to TY TEZ!!! :D
          Widze, ze kolega zalozyl juz nowy temat :P Chyba sie na nas
          zdenerwowal :D
          • f-stfo Cleare dobra wiadomośc!! :D 18.08.07, 09:30
            Chociaz... czekaj czekaj!! wlasnie zobaczylam post pod spodem!!! On
            sie nie obrazil!! Zaprasza na to nowe forum! Idziemy??? :D
            • myszo-skoczek Re: Cleare dobra wiadomośc!! :D 18.08.07, 15:43
              kurcze a to ja miałam być tą złośliwą na tym forum ]:->
              • f-stfo Re: Cleare dobra wiadomośc!! :D 18.08.07, 18:08
                to tylko takie zarciki, anegdotki mozna powiedziec ;)
                Absolutnie nie odbieram Ci fuchy :D
                • myszo-skoczek Re: Cleare dobra wiadomośc!! :D 19.08.07, 00:08
                  no ja myśle :-P
                  • aniazacha Re: Cleare dobra wiadomośc!! :D 19.08.07, 17:51
                    myszo-skoczku - zapomniałaś jeszcze o mnie, ja też jestem ta zła :PP
                    • myszo-skoczek Re: Cleare dobra wiadomośc!! :D 19.08.07, 22:00
                      o przepraszam tu są dwie złe i wredne :-)
                      • aniazacha Re: Cleare dobra wiadomośc!! :D 20.08.07, 11:13
                        złe i wredne, które zdają sesję przed sesją i mądzrzą się wszędzie a nie wiadomo
                        czy studiują na AM :D buhahaha piąteczka myszo-skoczku :D
                        • myszo-skoczek Re: Cleare dobra wiadomośc!! :D 20.08.07, 20:14
                          piąteczka :-)

                          ale z drugiej strony sami często proszą o pomoc, a później fochują

                          już się sierpień kończy ;-( jeszcze tylko wrzesień ;-(
                          • aniazacha Re: Cleare dobra wiadomośc!! :D 21.08.07, 09:26
                            mi zostały 2 tyg do rozpoczęcia roku w szkole muzycznej ( już ostatniego:D )no i
                            od października powrót na studia. Niecierpię katedry histologii ( wraz z
                            cytofizjologią )- oni już wywiesili w gablotce, co mamy umieć na pierwsze
                            zajęcia w październiku ! Bleh...
    • zielony_groszek Re: UM w Łodzi.Kącik studiujących w Łodzi! 20.08.07, 23:11
      pisze się DO CZYNIENIA. Czy to jest złośliwe? czy powinnam usunąć ten wpis? :))) jeszcze jakaś plotka o Łodzi... O mam! w Łodzi się nie zameldujesz bo tam jest mało wody i ograniczają zaludnienie :)
      • indjanka grono 22.08.07, 12:53
        www.grono.net -> `uniwersytet medyczny w łodzi`
        tam sie wszystkiego dowiecie..
    • asiaczek4 Zaproszenie do grona :) 27.08.07, 19:07
      Baaardzooo poprosze... z góry dziękuję :)
      • zielony_groszek Re: Zaproszenie do grona :) 27.08.07, 22:23
        no to sobie poużywaliśmy, a teraz może to usunąć? Co o tym myślisz clear?
        • cleare :D 28.08.07, 10:17
          łeeeee tam!
          wiecej postow!! :D
          • aniazacha Re: :D 28.08.07, 11:01
            hehe ;)
            • encorton1 Re: :D 28.08.07, 11:39
              Aby zwiększyć liczbę postów najlepiej wywołać jakąś awanturę:)
              • szekiera Re: :D 28.08.07, 12:48
                jako że studiuję w Łodzi i mam pełne prawo tu pisać to popieram! kłóćmy się! xD
                • encorton1 Re: :D 28.08.07, 13:05
                  Ale to ma być dzika awantura taka na kilkaset postów i z dziesięc
                  wątków - potrzeba więcej chętnych!!!
                  Hmmm w wątku o tym kto gdzie studiuje wypowiada się ktoś o nicku
                  demolkaaa - myślę że bardzo pasowujący do kłótni:)))
                  • aniazacha Re: :D 28.08.07, 13:54
                    forum mojego roku otrafi ruszyć dopiero jak ktoś napisze coś w stylu trollingu,
                    czy i tu ma być tak samo?
                    • encorton1 Re: :D 28.08.07, 13:56
                      Trzeba korzystać ze sprawdzonych wzorców o dowiedzionej skuteczności.
                      • aniazacha Re: :D 28.08.07, 18:48
                        wystarczy zarzucić kontrowersyjnym tematem
                        u mnie ostatnio się sprzeczali o sposób podejścia do studiowania na I roku - czy
                        styl a la kujon czy a la luzak ;]
                        • szekiera Re: :D 28.08.07, 19:08
                          jasne, że luzak! kujoństwo niszczy ^^ poza tym na I roku jest chyba najluźniej...
                          a że większość osób się spina, ich problem ]:->

                        • encorton1 Re: :D 28.08.07, 21:11
                          Styl kujona jest dosyć wyniszczący. Podejście luzaka do natomiast w
                          większości przypadków pozą. Prawda jak zwykle leży gdzieś pomiędzy.

                          Niemniej jednak z każdym kolejnym rokiem spędzonym na AM luzackiego
                          podejścia przybywa. Jest to pewien paradoks i może ktoś się na mnie
                          obrazi ( byłby wymarzona nabijająca posty kłótnia ) bo tak jak,
                          napisała szeiekra pierwszy rok jest tak na prawdę najprostszy. Mało
                          przemiotów, wymagania dosyć jasne, wiadomo z czego i czego się
                          uczyć... a stres i tak w sumie największy.
    • zielony_groszek Re: UM w Łodzi.Kącik studiujących w Łodzi! 28.08.07, 21:39
      encorton i jak my się mamy kłócić jak Ty samą prawdę piszesz. Zacznijmy więc inaczej...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka