pawel420
16.08.07, 21:26
Piszcie jaki jest poziom z czego są trudne a z czego łatwe egzaminy
i zalicznia kto jest bardzo kto mniej wymagający itp.Piszcie
wszystko co jest związane z UM w Łodzi.ZAPRASZAMY.
*NA TYM FORUM MAJA PRAWO WYPOWIADAC SIE TYLKO ŁÓDZCY STUDĘCI JESLI
NIE STUDIUJESZ W ŁODZI TO NIE PISZ!
*PISAĆ MOGĄ TYLKO STUDECI NIE KANDYDACI NA STUDETOW!
*PISZEMY TYLKO TO CO SAMI WIEMY NIE TO CO SŁYSZELIŚMY OD KOGOŚ TAK
RODZĄ SIE PLOTKI!
*jeśli komuś nie podoba sie ten łódzki kącik to niech tu nie
zagląda,a nie wpisuje złośliwe komentarze!
*kto nie zastosuje sie do wyżej wymienionych wskazówek będzie miał
doczynienia z administratorem forum