Dodaj do ulubionych

dziennikarstwo

24.04.08, 10:06
do wszystkich maturzystow - nie idzcie na dziennikarstwo bo ja to studiuje i
jest super ale co za duzo to nie zdrowo. nie chce miec konkurencji he he he
Obserwuj wątek
    • echme Re: dziennikarstwo 24.04.08, 10:39
      Ale jesteś mądra :|
    • Gość: Buba Buba Re: dziennikarstwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 13:34
      ale argument... cóż za cynizm... żal.pl !
    • Gość: klick5 Re: dziennikarstwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 21:31
      Faktycznie, popisałaś się :/ Równie dobrze, mogę powiedzieć: "nie
      kupujcie sobie zielonej bluzki, bo ja taką mam i co za dużo to nie
      zdrowo". Nie jesteś sama na tych studiach i komu sie to podoba,
      pójdzie tam, czy ty tego chcesz czy nie.
      • Gość: mini666 Re: dziennikarstwo IP: *.r-ce.pl 24.04.08, 22:33
        he he
        • Gość: morele Re: dziennikarstwo IP: *.kro.vectranet.pl 25.04.08, 09:48
          oj dziewczyna żartuje, a wszyscy się oburzają...;d
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka