mini666 24.04.08, 10:06 do wszystkich maturzystow - nie idzcie na dziennikarstwo bo ja to studiuje i jest super ale co za duzo to nie zdrowo. nie chce miec konkurencji he he he Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Buba Buba Re: dziennikarstwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 13:34 ale argument... cóż za cynizm... żal.pl ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klick5 Re: dziennikarstwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 21:31 Faktycznie, popisałaś się :/ Równie dobrze, mogę powiedzieć: "nie kupujcie sobie zielonej bluzki, bo ja taką mam i co za dużo to nie zdrowo". Nie jesteś sama na tych studiach i komu sie to podoba, pójdzie tam, czy ty tego chcesz czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: morele Re: dziennikarstwo IP: *.kro.vectranet.pl 25.04.08, 09:48 oj dziewczyna żartuje, a wszyscy się oburzają...;d Odpowiedz Link Zgłoś