fatimeczka
07.05.08, 18:53
Od pazdziernika zaczynam studia magisterskie uzupelniajace. Bardzo
koszuca oferte prezentuje uniwersytet Clark. Jednak bardzo trudno
znalezc w internecie obiektywne opinie doyczacej owej oczelni.
Prosze rzeetelne i sprawdzone ingformacje dotyczace tego
uniwersytetu.z gory dziekuje