Gość: misia
IP: *.chello.pl
27.08.08, 14:46
w tym roku zaczynam farmacje na AMG w Gdańsku. Chciałabym sie spytać
kogos ze studnetów:
czy dużo osób odpada na poszczególnych latach albo poprawia rok?
czy studenci niestacjonarni są tak samo traktowani jak stacjonarni?
i czy ten podział jest jawny tzn czy np jest to wpisane w indeksie?
czy profesorowie "gnębią" studnetów niestacjonarnych?
z góry dziekuje za odpowiedźi;) pozdrawiam