Dodaj do ulubionych

do Studentów farmacji AMG

IP: *.chello.pl 27.08.08, 14:46
w tym roku zaczynam farmacje na AMG w Gdańsku. Chciałabym sie spytać
kogos ze studnetów:
czy dużo osób odpada na poszczególnych latach albo poprawia rok?
czy studenci niestacjonarni są tak samo traktowani jak stacjonarni?
i czy ten podział jest jawny tzn czy np jest to wpisane w indeksie?
czy profesorowie "gnębią" studnetów niestacjonarnych?
z góry dziekuje za odpowiedźi;) pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: k Re: do Studentów farmacji AMG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.08, 16:17
      we Wrocławiu jest wpis w indeksie, a poza tym nie ma różnicy...
    • Gość: misia Re: do Studentów farmacji AMG IP: *.chello.pl 01.09.08, 00:12
      up!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka