Dodaj do ulubionych

Wieczorowe

IP: *.chello.pl 31.07.09, 01:19
Co sądzicie o wieczorowej formie studiowania,można się nauczyc więcej niż na
zjazdach weekendowych?
Obserwuj wątek
    • Gość: ete Re: Wieczorowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 14:59
      to się różni tylko tym, że za wieczorowe płacisz :D ilość godzin jest chyba taka
      sama ;) więc o wiele lepsze niż zaoczne
      • Gość: Sonia Re: Wieczorowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 15:21
        wieczorowi mają 60% programu dziennych, zaoczni ze 40 tylko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka