Gość: Ania IP: *.chello.pl 31.07.09, 01:19 Co sądzicie o wieczorowej formie studiowania,można się nauczyc więcej niż na zjazdach weekendowych? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ete Re: Wieczorowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 14:59 to się różni tylko tym, że za wieczorowe płacisz :D ilość godzin jest chyba taka sama ;) więc o wiele lepsze niż zaoczne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sonia Re: Wieczorowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 15:21 wieczorowi mają 60% programu dziennych, zaoczni ze 40 tylko Odpowiedz Link Zgłoś