Gość: Mena
IP: *.elektrim.pl
14.03.02, 14:06
Pytanko...
Czy ktoś ma doświadczenie z karniszami które sa zawieszone tylko nad oknem a
nie na całej długosci sciany? Okno ma szerokość 150 cm i jakiej długosci (co
najmniej) musi być karnisz że by to jakoś przyzwoicie wyglądało?
Mena