Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    IP: *.elektrim.pl 14.03.02, 14:06
    Pytanko...
    Czy ktoś ma doświadczenie z karniszami które sa zawieszone tylko nad oknem a
    nie na całej długosci sciany? Okno ma szerokość 150 cm i jakiej długosci (co
    najmniej) musi być karnisz że by to jakoś przyzwoicie wyglądało?

    Mena
    Obserwuj wątek
      • baba-baba Re: Karnisze 18.01.14, 15:13
        musi byc 30cm dłuzszy z każdej strony okna czyli 150+30+30

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka