Gość: xxx IP: *.skierniewice.vectranet.pl 22.09.10, 23:43 wkurza mnie czytanie po milion razy jakiś akapit w kilku różnych artykułach... masakra.... większość "niusa" skopiowana i tylko kilka zdań dodanych... GW schodzi na psy... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ferdek Kiepski Po aferze w kadrze. Pij z głową, czyli piwo to ... IP: *.chello.pl 23.09.10, 01:19 Piwo to nie jest żaden alkohol. To zostało udowodnione przez jednego magistra! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwanhoe Po aferze w kadrze. Pij z głową, czyli piwo to ... IP: *.toya.net.pl 23.09.10, 02:18 ten buc o twarzy dziecka niech spie... z kadry (peszko), ten drugi to i tak jakis kulawy jest, bo z Legii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerry Re: Po aferze w kadrze. Pij z głową, czyli piwo t IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 23.09.10, 03:14 Euro maja zglowy lachudry ,He,he,he. Ogladac beda w TV. Brawo Smuda,trzymamy cie za slowo,obys nie splamil swojego honoru ,mieknac pod naciskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytacz Re: Po aferze w kadrze. Pij z głową, czyli piwo t IP: 217.6.77.* 23.09.10, 06:32 no i jeszcze te wstawki "polska tradycja" "jak mowi staropolskie powiedzenie kto nie pije ten kabluje" - nie wiem jacy nasi rodacy kreca sie pod Pana synagoga ale te stereotypy! Pomylily sie Panu zupelnie - to te drugie goje zlopia wode - te ruskie co to im znicze zapalaliscie ostatnio ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolplast Stec - specjalista od uzależnień alkoholowych IP: 213.17.202.* 23.09.10, 08:20 (na pewno nie piłkarskich, bo na nich się nie zna) piszący artykuły na dopalaczu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spocoRysiek jak Kwas sie nawalil w Katyniu to ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.10, 11:20 go żeśta nie wyrzucili. a wszyscy widzieli. w przypadku piłkarzy dwa piwka są bardzo dobre na zakwasy i nawet powinni sie napic. jesli jest monitoring w tym hotelu, to chetnie bym obejrzal. a smuda jak gral w stali mielec z latą to nie pili? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: le ming Re: Po aferze w kadrze. Pij z głową, czyli piwo t IP: 178.73.49.* 23.09.10, 11:53 > wkurza mnie czytanie po milion razy jakiś akapit Wkurza cię "czytanie jakiś akapit"? Najpierw naucz się po polsku, potem wymagaj, analfabeto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Stec IP: 178.73.48.* 23.09.10, 13:10 ze Steca taki dziennikarz jak ze mnie astronom ;) jak dla mnie to zenujace i przykre. Co on w ogole robi w ogolnopolskiej gazecie! NIECH ten czlowiek sie nie wypowiada - raz, ze nie ma pojecia o czym mowi - dwa - zwyczajnie nie zna sie na rzemisle dziennikarza a juz tym bardziej o pilce noznej Odpowiedz Link Zgłoś