Dodaj do ulubionych

Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramowicza

IP: 57.67.177.* 18.06.04, 13:31
Pieniądze szczęścia nie dają...
Obserwuj wątek
    • Gość: art Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.04, 13:40
      Ale TY to sprawdż,jeśli umiesz oczywiście.
      • Gość: Polak Patriota Tyle to mozna tylko NAKRAŚĆ !!! IP: *.igf.edu.pl 18.06.04, 14:58
    • Gość: o kur.. coś tu jest nie tak ..... :| IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.04, 13:41
      :||||||||||||||||||||||
      • Gość: DOKTOR MUREK rozwarstwienie społeczeństwa jest za duże... IP: 195.205.132.* 18.06.04, 14:27
        i co mozna na to poradzic? niestety nic, bo jedna czerwoną rewolucje juz mielismy i wiemy czym sie to skonczylo
        • Gość: magister ale którego społeczeństwa, mureczku-doktoreczku? IP: 194.181.190.* 18.06.04, 17:19
    • Gość: zdl Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: *.wlb.vectranet.pl / 195.117.149.* 18.06.04, 13:54
      no i co z tego jak lubi to niech se robi
    • Gość: arkadioosh Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: *.zbymar.tarnow.pl / 80.51.164.* 18.06.04, 13:55
      ...moze i nie daja ale.... CHCE TO SPRAWDZIC!!!!!! ;)
      • Gość: Tomek Zenujace IP: *.w81-48.abo.wanadoo.fr 18.06.04, 13:59
        Dorobil sie w wyniku kolesiostwa i zlodziejskiej 'prywatyzacji' w czasach
        Jelcyna i teraz szasta majatkiem rosji (ktory mu sie nie nalezy) na lewo i
        prawo. A Putin zamiast sie zabrac za Abramowicza i Bierezowskiego pakuje do
        paki Chododkowskiego ktory nawet jesli wszedl w posiadanie majatku rosyjskimi
        metodami to przynajmniej go pomnazal i inwestowal a nie bezmyslnie trwonil
        • Gość: pannanikt Ale gadasz..Rosja tak ma!A Strogonow, na przykład? IP: 194.181.190.* 18.06.04, 17:24
          jw
    • Gość: WWW Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: 12.5.0.* 18.06.04, 14:07
      Ciekawy jestem czy tez smarka na chodnik i co 5 sekund pluje jak jego ziomkowie.
      -Daleko od cywilizacji.
    • Gość: ja@ Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: *.pool.mediaWays.net 18.06.04, 14:12
      ... ale pozwalają łatwiej znosić nieszczęścia.
      • Gość: glupek z niego Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.04, 14:23
        No i to wlasnie meni denerwuje, bardzo dobrze ze bogaty ,ale czemu wyrzucac
        pieniadze na cos co nawet nie uzywa...A TYLE LUDZI UMIERA Z GLODU.W JEGO
        WLASNYM KRAJU NIE MOWIAC O INNYCH.te jego tysiace euro na reastauracje do
        kotrych nawet nie chodzi usczesliwylyby nie jednego czlowieka na swiecie...
        • Gość: absolwent prawa moja pensja = 10 sekund Abramowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.04, 14:40
          Dlaczego krzyczymy na Rosję - przecież u nas łapówkarstwa i nepotyzmu jest
          więcej. Korporacje zawodowe biorą 1000 zł za kilka kartek testu i to w
          majestacie prawa. W Białymstoku był rok kiedy przyjęli 100% dzieci członków
          korporacji... Abramowicz przynajmniej boi się przebywać w swojej ojczyźnie.
          Nasi złodzieje bać się nie muszą. Więcej trzeźwego osądu życzę
    • Gość: Polak Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.04, 14:44
      No, na pewno coś robi własnymi rękoma, np podciera swoją brudną dupę, chociaż
      może z racji pochodzenia i o tym zapomina
    • Gość: marcin euro 1992 IP: 217.153.6.* 18.06.04, 14:57
      euro 1992. w grupie A po dwoch kolejkach na czele faworyci Francja (tez w
      eleimncjach same zwyciestwa) i Anglia, ktore sa po meczu bez wysilku (0:0), z
      humorami opuszcali stadion ze nie zrobili sobie krzywdy.
      decudujace mecze:
      Francja strzela Danii gola i jest 1:0
      Anglia strZela Szwedom i jest 1:0
      I CO ? jak sie skonczylo? ...zobaczcie sobie sami

    • Gość: - Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: *.mcnet.pl / *.mcnet.pl 18.06.04, 15:56
      tylko skąd je wziąć
    • Gość: jankop ten durny naród tak się dał okraść. IP: *.chello.pl 18.06.04, 16:02
    • Gość: Vieri Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.04, 17:48
      "Jej reporter odnaleźć miał dwa zakotwiczone jachty Abramowicza - jednego do
      przyjmowania gości i drugiego, na którym"


      Jednego jacht? Co za analfabeta to pisał?
    • elfhelm Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo 18.06.04, 22:53
      Gość portalu: kopar napisał(a):

      > Pieniądze szczęścia nie dają

      Tym którzy ich nie mają :)
    • Gość: Danny Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: 193.170.62.* 18.06.04, 23:44
      A ja tam Rome lubie!!! I Chelsea tez lubie :)))
    • Gość: blq Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.04, 00:07
      jacht długości 108 metrów? toż to rasowy okręt, nie jacht!
    • Gość: blq Re: Prasa o portugalskich wyczynach Romana Abramo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.04, 00:09
      jeszcze raz ja. czemu o Abramowiczu jest na "piłce nożnej"? co to ma z piłką
      nożną wspólnego? to opis zachowań miliardera na imprezie sportowej. żeby on
      jeszcze był właścicielem drużyny narodowej, a nie Chelsea'y. dla mnie ten tekst
      z piłką nożną ma mało wspólnego. na "obyczaje" go, czy jakieś inne "ploteczki"...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka