Dodaj do ulubionych

Lauren i Vieria pobili się w autobusie

IP: *.altkom.pl 01.10.04, 12:05
ALE KTO WYGRAŁ??? stawiam na Vieirę :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: mimovoli kamerun IP: *.abc.com.pl 01.10.04, 12:23
      a ja na Laurena! jest może niższy ale wygląda na niezłego byka!
      Vieira jest chudy i taki jakiś lalusiowaty...
    • Gość: OGORKOWY To ma byc wiadomosc? Troche pozno jak na sezon IP: *.azvu.nl 01.10.04, 12:37
    • Gość: ooo i co z tego? IP: *.gdansk.agora.pl 01.10.04, 13:11
    • Gość: wenger o kobite?? IP: *.du.simnet.is 01.10.04, 13:39
    • Gość: le comte Re: Lauren i Vieria pobili się w autobusie IP: *.hcm.com.pl / *.hcm.com.pl 01.10.04, 14:18
      To swiadczy, ze jeszcze im na wynikach zalezy !!! Baszczynski szczypiornista
      pewnie poszedł z polskim Beckhamem - Szymkowiakiem na piwo po meczu, obgadac
      popelnione bledy :-)
    • Gość: malcolm x czarny nie powinien bic czarnego brata! IP: *.axelspringer.de / 145.243.194.* 01.10.04, 16:57
      tako rzecze martin luther king

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka