Gość: lukka IP: *.altkom.pl 01.10.04, 12:05 ALE KTO WYGRAŁ??? stawiam na Vieirę :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mimovoli kamerun IP: *.abc.com.pl 01.10.04, 12:23 a ja na Laurena! jest może niższy ale wygląda na niezłego byka! Vieira jest chudy i taki jakiś lalusiowaty... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OGORKOWY To ma byc wiadomosc? Troche pozno jak na sezon IP: *.azvu.nl 01.10.04, 12:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: le comte Re: Lauren i Vieria pobili się w autobusie IP: *.hcm.com.pl / *.hcm.com.pl 01.10.04, 14:18 To swiadczy, ze jeszcze im na wynikach zalezy !!! Baszczynski szczypiornista pewnie poszedł z polskim Beckhamem - Szymkowiakiem na piwo po meczu, obgadac popelnione bledy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malcolm x czarny nie powinien bic czarnego brata! IP: *.axelspringer.de / 145.243.194.* 01.10.04, 16:57 tako rzecze martin luther king Odpowiedz Link Zgłoś